Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči - přímo u pana Staniče?

Autor hafanana 
Staniči - přímo u pana Staniče?
03. 03. 2009 09:24
Ahoj.

našel jsem na netu stanici.net - http://stanici.net/ - velmi nad tím uvažuju... Nemáte s tímto apartmánovým domem a místem někdo zkušenost nebo názor na to? Poblíž Omiše jsem už jednou byl, ale ne přímo ve Staniči. Ubytování se mi jeví jako ok, ale děti rády šnorchlují, přemýšlím, jestli tam budou v moři chobotnice jako loni...

Díky za rady a tipy!
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
03. 03. 2009 09:59
Ahoj...v roce 2006 jsme přímo ve Staniči u p.Milana St.bydleli....moc se nám tam líbilo,kyždý den jsme večer jeli do Omiše je tam toho dost ke koukání.App.byl moderně zařízen,moře bylo čisté ale na náš vkus moc klidné-naproti je ostrov takže vlnka sem tam nějaká...tehdy se ještě manžel nepotápěl tak nevím jaký je tam podmořský život ale jinak pro dětičky ok!!!
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
03. 03. 2009 10:15
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:13).
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
03. 03. 2009 10:17
Irča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj...v roce 2006 jsme přímo ve Staniči u
> p.Milana St.bydleli....


Na webu je napsáno, že se majitel jmenuje Dubravko... Není to něco jiného?
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
03. 03. 2009 10:46
A je tam v moři něco? Loni jsem děckám chytl dvě chobotnice, měli oči navrch hlavy spinning smiley sticking its tongue out

Ať můžu zaperlit i letos!
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
03. 03. 2009 15:11
Aha tak to bude opravdu jiný app.ale myslím že všechny app.jsou ve Staniči na dobré urovni...spinning smiley sticking its tongue out
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
03. 03. 2009 20:29
Hafanana:
Ten apartman znám, byl jsem tam. Je to samostatný apartmán.
Chobotnice asi ne, jinak místo ale dobré. Jediný problém byl z domácím. Měli jsme to poslední den objednané do večera, ale další češi dorazili už ráno. Utábořili se nám na terase, chtěli do kuchyně a na záchod, jenže já to nemám rád, když tam domácí není, pouštět někoho do cizího baráku. Takže jsme se zabalili a jak domácí přijel, rozloučili se a mazali jsme domů.
On mi potom napsal, prý jsme mu zničili sprchu a že chce 100 EUR. No, sprchu jsme nezničili, nevadilo mi, že nefungovala dobře od začátku, jsem tak v HR zvyklý. Jenže ti další si to nedali líbit, tak mu dali za všechny. Myslel si, že budu dojná kráva a vyspravím mu celý kvartýr.
Nedal jsem se. My totiž bordel neděláme a vždy po sobě i poklidíme. Takže jsme se nerozešli úplně dobře. Ale možná to byl u něj úlet a jinak je v pohodě. Nevím.
Závěr: Místo hezké, apartmán u vody,ale ne pro mně.
Poklud tam pojedete, pořádně si přeberte celý apartmán, včetně kontroly postelí, talířů a pod. Potom asi nebude problém.
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
04. 03. 2009 13:19
Jíra napsal(a):
-------------------------------------------------------

> On mi potom napsal, prý jsme mu zničili sprchu a
> že chce 100 EUR. No, sprchu jsme nezničili,
> nevadilo mi, že nefungovala dobře od začátku, jsem
> tak v HR zvyklý. Jenže ti další si to nedali
> líbit, tak mu dali za všechny. Myslel si, že budu
> dojná kráva a vyspravím mu celý kvartýr.
> Nedal jsem se. My totiž bordel neděláme a vždy po
> sobě i poklidíme. Takže jsme se nerozešli úplně
> dobře. Ale možná to byl u něj úlet a jinak je v
> pohodě. Nevím.
> Závěr: Místo hezké, apartmán u vody,ale ne pro
> mně.
> Poklud tam pojedete, pořádně si přeberte
> celý apartmán, včetně kontroly postelí, talířů a
> pod. Potom asi nebude problém.


no to je husté confused smiley
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
04. 03. 2009 13:38
a pry se mam zeptat, rika manzelka, zda tam zaparkujeme na tech jejich mistech s autem... mame trochu vetsi totiz, land krujzer - ma skoro 5m... pude to?
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
04. 03. 2009 15:19
Ve Staniči je snad každý druhý Stanič!!! My bydleli kousek vedle a taky u Staniče. A když jsem koukal na poštovní schránky tak jsem to už ani nepočítal......
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
04. 03. 2009 18:21
tak to jsem nevedel ( i kdyz tusil spinning smiley sticking its tongue out )
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
05. 03. 2009 14:22
Parkování Stanič má. Není u domu, ale nahoře kousek pod silnicí.
On má dva apartmány se společnou terasou, takže má dvě místa. Spolu s ním to místo má barák vedle, kde byli Poláci. Občas jsme museli stát dvě auta za sebou, protože oni moc nerespektovali místo kde stojíš a podle potřeby zastavili jak jim to vyšlo. Ale pokud tam nebude nával, tak auto se ti tam vejde. Kolega co byl s námi v druhém apartmánu měl Ford Tranzit a vešel se. Takže tak.
avatar Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
05. 03. 2009 19:05
souhlasím-skoro každej majitel ve Staniči se jmenuje příjmením Stanič..
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
05. 03. 2009 21:17
Škoda, že tam teda není nic v moři. Apartmány dovedu posoudit z fotek, ovšem o moři nevím nic...



Snad jen že tam zřejmě jezdí lodě, když jsou tam ty bóje (nafta ve vodě?)

Měli by začít dělat i fotky podmořským foťákem eye rolling smiley
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
06. 03. 2009 09:39
Když se dáš vlevo, je tam hodně kamenů a členité pobřeží. Tam možná něco k vidění je, pokud šnorchluješ. Staničův brácha bydlí v druhé půlce domu a je rybář. Protože chytal do sítí před barákem, asi tam nějaké ryby budou. Jeho vnuci jsou pěkní draci, na zabití, ale strejda je v pohodě, obyčejný člověk. Voda není špinavá. Nezaznamenal jsem nic takového. Když jsem tam byl já, byla voda čistá. Pár fotek Staniči jsem před časem dával na www.kacha.cz . Lodě tam jezdí docela málo, občas projede výletní loď, dost od břehu. Je tam ale půjčovna vodních skůtrů, takže ty tam občas trochu řádí. V červnu můžeš vidět delfíny. Každoročně se pohybují mezi od Pisaku po Omiš.
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
13. 03. 2009 08:09
S tou rodinou Staniči je to asi jako z Hujerovýma (Marečku podejte mi péro)ne to byl vtip. Ale chtěl bych se zeptat jak je to s parkováním u ap.Petar a Ružica a jestli měl někdo s majiteli problémy.Co jsem slyšel tak jsou to prý super lidi.Díky Méďa
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
13. 03. 2009 14:58
Parkovat budeš pod vrchním ap. - přístavba. Domácí jsou v pohodě.


Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
13. 03. 2009 15:09
Dík . Parkování je hodně v pořádku.Ještě dotaz jestli není nějaký problém s grilováním.Zažil jsem sice gril u domu,ale kolem lidi hudrovali kvuli kouři.
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
13. 03. 2009 17:16
ˇMéďa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dík . Parkování je hodně v pořádku.Ještě dotaz
> jestli není nějaký problém s grilováním.Zažil jsem
> sice gril u domu,ale kolem lidi hudrovali kvuli
> kouři.

S grilem to bude horší , gril u domu je ,ale nikdo ho nepoužíval.
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
21. 03. 2009 22:57
> On mi potom napsal, prý jsme mu zničili sprchu a
> že chce 100 EUR. No, sprchu jsme nezničili,
> nevadilo mi, že nefungovala dobře od začátku, jsem
> tak v HR zvyklý. Jenže ti další si to nedali
> líbit, tak mu dali za všechny. Myslel si, že budu
> dojná kráva a vyspravím mu celý kvartýr.
> Nedal jsem se. My totiž bordel neděláme a vždy po
> sobě i poklidíme. Takže jsme se nerozešli úplně
> dobře. Ale možná to byl u něj úlet a jinak je v
> pohodě. Nevím.
> Závěr: Místo hezké, apartmán u vody,ale ne pro
> mně

Hy, My @#$%& is Dubravko Stanic owner of www.stanici.net, sorry but I dont know your language.
Mr. Jiri was our worst guest, they leave apartment in mess we never seen before, also broke bad, and this in bathroom. I think its not fair to write negative about us, because thay dont pay anything, and we dont have any other complains, except this one. About second, other people who came earlier, we send that people info to came after 14:00 but they came earlier and dont have manners, we cant teach people manners only ask them to have decency.
Mister Jira we both knows that all this I write is truth. Please try to contact other guest to have more information about us. We have lot of guest that came every year, and thay are satisfied.

Thank for you time
P.S. This picture abowe was taken this summer in front of house.
P.S.S. Catching octopus is illegal in Croatia without permit (I have one), and If you anyway catch it try to free ocotpus under 1KG, if you want to your child catch one when thay grove up, this was the main reason why you hard to find octopus in Stanici ( I find one last summer above 2KG). Adriatic sea do not belong to any nation thay belong to all nation. Try to preserve sea, please. [www.riblje-oko.hr]
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
22. 03. 2009 09:27
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:02).
Re: Staniči - přímo u pana Staniče?
22. 03. 2009 14:20
No koukejme na to.
Přátelé, kamarádi, nechci vás zde unavovat soukromým sporem starým několik let.
Když mi po letech začne drhnout sprcha, tak ji vyhodím do popelnice a koupím si za pár stovek novou. Za bezmála tři tisíce jsem ještě sprchu neměl. Ani nevím jak se to dá zničit. Takže na výše napsaném trvám v každém bodě. Popsal jsem svou osobní zkušenost, vůči apartmánu samotnému nic nemám. Kdybych nebyl vypeskován mohli jsme tam jezdit léta, stejně jako dříve do Pisaku. A já lakomý nejsem.
Vím, že v nastávající krizi bude boj o každého klienta. Já nechci nikoho poškodit a velmi jsem vážil slova, abych si mohl za tím stát.
Znovu opakuji: Místo je to hezké, ale ne pro mne. Nikoho nezrazuji, jen přátelům svěřuji svoji zkušenost. A není v tom žádná nenávist.
Tím končím, už vás s tím unavovat nebudu a těším se v létě v Brele.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 209
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.