Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Malinska (Krk)

Autor Pizzmen 
Malinska (Krk)
18. 01. 2009 09:16
Zdravím, hledal jsem tady na foru nějaké podrobnosti o tomhle letovisku (Malinska-KRK). Bohužel kromně mapky jsem nic nenašel. Je někdo, kdo tam byl, nebo by mohl nějak přispět s nějakým poznatkem. Díky za každý tip a názor. Uvažuji, že bychom se tam letos podívali. yawning smiley
PS: Většinu stránek z Googlu atd. jsem projel. Zajímá mě Váše osobní zkušenost. Díky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pizzmen (19. 01. 2009 06:44).
Re: Malinska (Krk)
18. 01. 2009 11:29
o Malinske jsou toho na netu tuny, staci pouzit Google. Byl jsem tam párkrát na výletě, ubytován ne. Působilo to na mě dobře. Jen pozor na počasí je to "primorje" Kvarner tzn. jak je ve vnitrozemí tak bude i tam. [malinska.chorvatske.cz]



Upraveno 3krát. Naposledy upravil david (18. 01. 2009 18:17).
avatar Re: Malinska (Krk)
18. 01. 2009 13:17
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.

Michal
Re: Malinska (Krk)
20. 01. 2009 19:54
Ahoj, ozvi se na e-mail: dasa.svobo@seznam.cz
V Malinské jsme byli asi 4x.
Dagmarka
Re: Malinska (Krk)
25. 01. 2009 17:40
ostrov krk apartmany - www....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.