Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
avatar Re: Ostrov Čiovo
18. 05. 2010 17:18
Ještě Murter.
avatar Re: Ostrov Čiovo
18. 05. 2010 19:31
Ještě pak Murter,tam je také most.Pag jen od Zadaru,z opačné strany jen trajektem.

MirekŠi
Re: Ostrov Čiovo
27. 05. 2010 18:39
Levne,levne,levne... potom pridete do apartmanu a nejste spkojeni..Dicki je tak..Nebo dete v 7 mjesicu na blind potom stravite 6 hodin na 40 stupnju v autu..Nedoporučuji blind v 7a 8 mjesicu..Mužete na blind začatkem 7 mjesicu a taki koncem 8 mjesicu tu se da najit ale v sezoni 17.07 je to hruza..
avatar Re: Ostrov Čiovo
27. 05. 2010 21:08
grigori napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Levne,levne,levne... potom pridete do apartmanu a
> nejste spkojeni..Dicki je tak..Nebo dete v 7
> mjesicu na blind potom stravite 6 hodin na 40
> stupnju v autu..Nedoporučuji blind v 7a 8
> mjesicu..Mužete na blind začatkem 7 mjesicu a taki
> koncem 8 mjesicu tu se da najit ale v sezoni
> 17.07 je to hruza..

A kto mi zaručí, že v apartmáne za 60-70 € budem spokojný? Minulý rok sme boli v Podaci, mali sme apratmán za 40 € (4+1) a boli sme maximálne spokojní. A to je cena s taxou a klimou! Boli sme v auguste. Grigori, spokojnosť nie je v cene apartmanu. Ale tak ako všade, aj v Chorvátsku sa nájdu "podnikatelia" s ubytovaním, ktorí sú veľmi nenažratí, sú aj menej nenažratí a sú aj niektorí ľudskí, ktorí nechcú byť hneď po troch-štyroch sezónach milionármi.
Okrem toho, ty ponúkaš ubytovanie za koľko? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ostrov Čiovo
30. 05. 2010 14:25
Dicki stejne mluvim z vsehnim..Ja sem nežikal že sa nemuže najit pjekni apartman na dobru cenu ale žikam že 90% apartmanu kteri sou levni maji hibu..Nebo su pres hlavni cestu,nemaji klimatizace,plaž neni pro djeti..
7 roku pronajimam domi a Vim co mluvim..Nenažrati sou taki v Praze a nevim gde v Praze muže spat 8 lidi v sezoni za 90€ to sem esce nenašel.. Jo muže ale v Hostelu nebo 5 km dal od centra..
Re: Ostrov Čiovo
30. 05. 2010 14:26
Založi kteri čas potrbujete ubitovany..kolik lidi ..
djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
04. 06. 2010 11:14
Tadi se nemužu inzerovat apartmani tak mužeme enom mluvit jak to vipada na Ostrovje,
djekuji,
Grigori
avatar Re: Ostrov Čiovo
04. 06. 2010 21:25
Tak mluv, za kolik pronajímaš ty? Aby som si to vedel vypočítať.
Re: Ostrov Čiovo
04. 06. 2010 22:19
irenej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak mluv, za kolik pronajímaš ty? Aby som si to
> vedel vypočítať.


Ved mu pošli email a ti da ponuku. Ja som u Grigoriho objednal.

A verim ze budem spokojny.
avatar Re: Ostrov Čiovo
04. 06. 2010 23:13
petinek77 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> irenej napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tak mluv, za kolik pronajímaš ty? Aby som si to
> > vedel vypočítať.
>
>
> Ved mu pošli email a ti da ponuku. Ja som u
> Grigoriho objednal.
>
> A verim ze budem spokojny.

Mne neide o jeho ponuku. Ja už mám dávno objednané, len chcem vedieť za koľko on prenajíma, aby som vedel vypočítať, koľko na nás všetkých zarobí za jednu sezónu. Keď tak vychvaľuje to, že len drahé ubytovanie môže byť dobré (90%). Chcem vedieť, čo je uňho drahé a čo už lacné, a teda čo kvalitné a čo už nekvalitné.

Trochu matematiky:
Povedzme, že taký priemerný Dalmatinac má nejakých 5 apartmánov na prenájom.
V júni ich dá za cca 50€/noc - 50 x 5 x 30dní = 7500 € za jún
V júli a auguste ich dá za cca 65€/noc - 65 x 5 x 62dní = 20150 € za júl a august
V septembri ako veľký fešák "ľudomil" si dovolí dať zľavu znova na nejakých 50€/noc - 50 x 5 x 30 = 7500€ za september.
A teraz si to spočítame 7.500 + 20.150 + 7.500 = 35.150 € za štyri mesiace, čo je na slovenské koruny 1.054.500 Sk ! Nehovoriac o tom, že niektorí prenajímajú už v máji a ešte aj v októbri, ale to sú už pravdepodobne zanedbateľné cifry.
Nič proti, ale napr. môj mesačný príjem je 400€, čo je 4.800€ ročne !
A preto ma dokáže riadne nas.rať nejaký Dalmatinac, ktorý tu ide robiť kampaň takého typu, že ak ideš na dovolenku, čo ťa potom, či ťa stojí jedna noc 50 alebo 60 €, veď si ideš užiť a že sa nebudeš dívať na nejakých 5 € naviac a pod.
Lebo ja sa teda budem dívať aj na tých, pre grigoriho mizerných, 5€, ktoré nedám naviac nejakému chorvátovi, ktorý sa len za jeden rok stane milionárom. Lebo tých 5 € mi robí za desať nocí 50 a to je už aj viac ako polovica nádrže benzínu.
Tak takúto kampaň ja nemusím.
Preto by som rád, aby grigori prezradil tie svoje cifry, aby som zistil, ako ďaleko (alebo blízko) je od toho "môjho" priemeru výpočtov.
Tak, a teraz čakám, kto prvý ma vyhlási za kacíra. moody smiley
Re: Ostrov Čiovo
05. 06. 2010 00:32
Tak ku.va není to o Vašem dementním výpočtu při plné obsazenosti,ale o nabídce- pomoci česky-slovensky hovořícím pánovi-viz příspěvky výše.O aktuální situaci v místě apod.Konkrétní ceny odpovídají místu a službám a nabídce v okolí.Celkově jsou ceny v HR dost rozdílné,tak netlačte na pilu.Já to musel napsat.Ahoj.
Re: Ostrov Čiovo
05. 06. 2010 19:40
irenej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> petinek77 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > irenej napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Tak mluv, za kolik pronajímaš ty? Aby som si
> to
> > > vedel vypočítať.
> >
> >
> > Ved mu pošli email a ti da ponuku. Ja som u
> > Grigoriho objednal.
> >
> > A verim ze budem spokojny.
>
> Mne neide o jeho ponuku. Ja už mám dávno
> objednané, len chcem vedieť za koľko on prenajíma,
> aby som vedel vypočítať, koľko na nás všetkých
> zarobí za jednu sezónu. Keď tak vychvaľuje to, že
> len drahé ubytovanie môže byť dobré (90%). Chcem
> vedieť, čo je uňho drahé a čo už lacné, a teda čo
> kvalitné a čo už nekvalitné.
>
> Trochu matematiky:
> Povedzme, že taký priemerný Dalmatinac má nejakých
> 5 apartmánov na prenájom.
> V júni ich dá za cca 50€/noc - 50 x 5 x 30dní =
> 7500 € za jún
> V júli a auguste ich dá za cca 65€/noc - 65 x 5 x
> 62dní = 20150 € za júl a august
> V septembri ako veľký fešák "ľudomil" si dovolí
> dať zľavu znova na nejakých 50€/noc - 50 x 5 x 30
> = 7500€ za september.
> A teraz si to spočítame 7.500 + 20.150 + 7.500 =
> 35.150 € za štyri mesiace, čo je na slovenské
> koruny 1.054.500 Sk ! Nehovoriac o tom, že
> niektorí prenajímajú už v máji a ešte aj v
> októbri, ale to sú už pravdepodobne zanedbateľné
> cifry.
> Nič proti, ale napr. môj mesačný príjem je 400€,
> čo je 4.800€ ročne !
> A preto ma dokáže riadne nas.rať nejaký
> Dalmatinac, ktorý tu ide robiť kampaň takého typu,
> že ak ideš na dovolenku, čo ťa potom, či ťa stojí
> jedna noc 50 alebo 60 €, veď si ideš užiť a že sa
> nebudeš dívať na nejakých 5 € naviac a pod.
> Lebo ja sa teda budem dívať aj na tých, pre
> grigoriho mizerných, 5€, ktoré nedám naviac
> nejakému chorvátovi, ktorý sa len za jeden rok
> stane milionárom. Lebo tých 5 € mi robí za desať
> nocí 50 a to je už aj viac ako polovica nádrže
> benzínu.
> Tak takúto kampaň ja nemusím.
> Preto by som rád, aby grigori prezradil tie svoje
> cifry, aby som zistil, ako ďaleko (alebo blízko)
> je od toho "môjho" priemeru výpočtov.
> Tak, a teraz čakám, kto prvý ma vyhlási za kacíra.
> moody smiley


No ja nato zareagujem. Možno ma budeš nenavidiet, ale moj nazor je že nech pyta za ubytovanie kolko chce, vzdy je to len vec ponuka potavka. A ak nato nemaš tak natu dovolenku nechod, alebo si zaplat lacnejšie ubytovanie. A podla mna neni treba tym dalmatincom ako ich nazyvaš zavidiet. Je to určite neprimerany zarobok, ale proste potavka je a neviem čo natom riešiš. Zaplat si kolko mieniš a chod relaxovat. Zavidiet možeš aj podnikatelom unas tiež maju niektory neprimerane zisky a nikto to nerieši.
Ja som Grigorimu vdačny za osvetu, ktoru tu spravil. Podla neho som zvolil aj dovolenku. A to ho vobec nepoznam.
Re: Ostrov Čiovo
05. 06. 2010 19:41
Moc Ireneje nechápu. Nevím kolikrát si byl v Chorvatsku a je naprostá pravda,že ne vždycky nabízený apartmán je za tu cenu co se uvádí v pořádku.A jestli je na místě někdo kdo ti dá dobrou informaci,tak jen smekám klobouk a přeju si takovýho Grigoriho v každém městečku.A když napíše,že za danou cenu to nestojí a že je lepší si připlatit a dostat to co očekáváš,tak já volím druhou možnost.Protože koupit levně přes internet a pak být na místě zklamanej to by mě štvalo víc,než dopředu vědět co mě za ty peníze čeká.Já Grigorimu děkuju a počítám,že bych ho oslovil osobně.Jinak jestli počítáš tahle všechno všem tak to se ti asi moc dobře nenakupuje cosmiling bouncing smiley
Re: Ostrov Čiovo
05. 06. 2010 19:42
Jura Klásek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Moc Ireneje nechápu. Nevím kolikrát si byl v
> Chorvatsku a je naprostá pravda,že ne vždycky
> nabízený apartmán je za tu cenu co se uvádí v
> pořádku.A jestli je na místě někdo kdo ti dá
> dobrou informaci,tak jen smekám klobouk a přeju si
> takovýho Grigoriho v každém městečku.A když
> napíše,že za danou cenu to nestojí a že je lepší
> si připlatit a dostat to co očekáváš,tak já volím
> druhou možnost.Protože koupit levně přes internet
> a pak být na místě zklamanej to by mě štvalo
> víc,než dopředu vědět co mě za ty peníze čeká.Já
> Grigorimu děkuju a počítám,že bych ho oslovil
> osobně.Jinak jestli počítáš tahle všechno všem tak
> to se ti asi moc dobře nenakupuje cosmiling bouncing smiley


To si velmi trefne vystihol.spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ostrov Čiovo
05. 06. 2010 21:05
No, chvála Bohu že nežijeme v stredoveku, už by som horel na hranici. hot smiley
Zrejme som pichol do osieho hniezda. Takže nebudem debatu na túto tému rozvíjať. Tolerujem názory ostatných, ale na svojom si trvám.
Len tak za okraj: V HR som dovolenkoval viackrát (len Makarska riviera), a vždy sa mi podarilo zohnať ubytovanie pre 5 člennú rodinu do 45€, a ANI RAZ som nebol nespokojný. Takže asi som vždy natrafil na tých 10% grigoriho percent, ktorí neboli predražené a predsa nemali žiadnu chybu. Dokonca v jednom prípade (bolo to v Podaci), nám majiteľka dovolila predĺžiť si dovolenku o jednu noc naviac, bez poplatku, len preto, že tých, ktorí mali prísť po nás volali, že prídu o deň neskôr. A čo je na tom zvláštne, že nám to sama navrhla. Keď som išiel platiť aj za túto noc navyše, povedala: "Ne, ne, gospodin, ova noč - nema problema." (Presne slová neviem, takto som si to zapamätal. Bolo to asi pred dvomi rokmi). K tejto pani sa budeme vždy radi vracať. Len tento rok chceme spoznať HR aj trochu vyššie, okolie Vodic.
Takže nemusí byť vždy to, čo je lacnejšie aj horšie.
Ale OK, nikoho názory neberiem.
Týmto sa k tejto téme už vyjadrovať nebudem.
avatar Re: Ostrov Čiovo
05. 06. 2010 22:14
Irenej, není možné ale srovnávat nesrovnatelné. Nevím, jestli víš, že Grigori má agenturu, která zprostředkovává pobyty turistům u nasmlouvaných partnerů (majitelů apartmánů). Je tedy jasné, že z 50 eur za ap. má jenom malou část a proto se snaží prodat pobyty, aby se uživil. Proto zřejmě asi podniká, že. A je jenom jeho věc, jakým směrem nás, jako potencionální zákazníky nasměruje - každý máme jiná přání a on je musí respektovat, aby nám vyhověl.
Druhá věc je, jestliže pronajímatel je zároveň vlastníkem apartmánu. Neuvádíš např. zdanění výdělku za sezónu a jak se uživí pronajímatel po zbytek roku, když nemá hosty. S tím jsou spojeny také náklady na elektřinu, vodu, atd. A je jasné, že dům potřebuje také údržbu: fasáda, okna,střecha a určitě by jsi chtěl také nějaký komfort: vybavenou kuchyň, klimatizaci, novou krásnou koupelnu..... a všechno stojí peníze. Něco hosté také opotřebují a rekonstruovat časem je nutné - jít s dobou.
Tak to je moje druhá strana mince.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Ostrov Čiovo
06. 06. 2010 07:39
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Irenej, není možné ale srovnávat nesrovnatelné.
> Nevím, jestli víš, že Grigori má agenturu, která
> zprostředkovává pobyty turistům u nasmlouvaných
> partnerů (majitelů apartmánů). Je tedy jasné, že z
> 50 eur za ap. má jenom malou část a proto se snaží
> prodat pobyty, aby se uživil. Proto zřejmě asi
> podniká, že. A je jenom jeho věc, jakým směrem
> nás, jako potencionální zákazníky nasměruje -
> každý máme jiná přání a on je musí respektovat,
> aby nám vyhověl.
> Druhá věc je, jestliže pronajímatel je zároveň
> vlastníkem apartmánu. Neuvádíš např. zdanění
> výdělku za sezónu a jak se uživí pronajímatel po
> zbytek roku, když nemá hosty. S tím jsou spojeny
> také náklady na elektřinu, vodu, atd. A je jasné,
> že dům potřebuje také údržbu: fasáda, okna,střecha
> a určitě by jsi chtěl také nějaký komfort:
> vybavenou kuchyň, klimatizaci, novou krásnou
> koupelnu..... a všechno stojí peníze. Něco hosté
> také opotřebují a rekonstruovat časem je nutné -
> jít s dobou.
> Tak to je moje druhá strana mince.


Přesně tak jak se tu píše a ještě co vím tak jim napařily další poplatky za TV a SAT,,bez kterého se někteří neobejdou.Myslím,že ty peníze co Irenej uvádí,že si vydělají i lidé na Slovensku......
Re: Ostrov Čiovo
06. 06. 2010 08:05
"Myslím,že ty peníze co Irenej uvádí,že si vydělají i lidé na Slovensku......"

Jirkatoledo, bohužiaľ nemáš pravdu.
Keby, len 30% z toho čo Irenej uvádza bol zisk prenajímateľa, stále má mesačne viac o cca 300.-E ako ja. /v čistom/. A to sa dá povedať, že nezarobím až tak zle. U nás obyčajní ľudia zarábajú ďaleko menej. Domáci, ku ktorím chodíme my sú obidvaja zamestnaní, čiže prenájom majú ako veľmi dobré prilepšenie.
Nevravím, že sa mi páči, čo Irenej napísal /ja by som si cudzích ľudí do baráku nepustila/, ale zase nerobme s prenajímateľov chudákov. Keby na tom nezarobili, tak to nerobia.
avatar Re: Ostrov Čiovo
06. 06. 2010 08:28
siska napsal(a):
-------------------------------------------------------
> "Myslím,že ty peníze co Irenej uvádí,že si
> vydělají i lidé na Slovensku......"
>
> Jirkatoledo, bohužiaľ nemáš pravdu.
> Keby, len 30% z toho čo Irenej uvádza bol zisk
> prenajímateľa, stále má mesačne viac o cca 300.-E
> ako ja. /v čistom/. A to sa dá povedať, že
> nezarobím až tak zle. U nás obyčajní ľudia
> zarábajú ďaleko menej. Domáci, ku ktorím chodíme
> my sú obidvaja zamestnaní, čiže prenájom majú ako
> veľmi dobré prilepšenie.
> Nevravím, že sa mi páči, čo Irenej napísal /ja by
> som si cudzích ľudí do baráku nepustila/, ale zase
> nerobme s prenajímateľov chudákov. Keby na tom
> nezarobili, tak to nerobia.

Ale já to nemyslím o všech lidech,jako v Čechách každý nemá velký plat,tak vím,že i na Slovensku tomu tak je.Každý pracuje proto,aby se uživil,někdo má víc,někdo míň,je to prostě život a já nepatřím k těm lepším,dřu jak blbec celý rok,ale na dovolenou se moc těším,nechci se tu dohadovat o platech.Krásnou dovolenou přeji všem:-)
Re: Ostrov Čiovo
06. 06. 2010 14:01
Moc vás všechny pozdravuji...už jsem tady dlouho nebyla , tímto se moc omlouvám....smileys with beer
Tady odkaz, jak by měl asi vypadat nový most na Čiovo....
[en.hribi.net]
tímto bych se chtěla zeptat Grigorie, jak vypadá výstavba mostu a v jaké je etapě......
jestli nám může něco napsat.....smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
07. 06. 2010 13:27
Loni jsem se rozhodl ve čtvrtek večer, že pojedu do Chorvatska a v pátek večer jsem jel. Mám malé deti a po skušenosti z ostrova Krk , kde jsme dojeli v 8 ráno a já jsem 12 hodin hledal ubytování v horku, nevyspaný, jsem nakonec sehnal ubytování za 100 euro na den. To se mi moc nelíbylo, ale když se blížil večer a já už pomalu usínal a rodina se na mne dívala co jako teď bude dál, jsem to prostě musel zaplatit.
Loni jsem tedy zavolal Grigorimu, ten mi dal vybrat z několika domků a já jel. V Chorvatsku bylo zrovna nejhorší počasí za 10 let. Přijel jsem v dešti, jaký jsem ještě nezažil (a to jsem pracoval 10 let na námořní lodi a zažil jsem i tropické průtrže mračen ) Gregori na mne čekal, ukázal mi kde budu bydlet a já byl rád, že nemusím hledat v tomto počasí a po 500 km řízení v hustém dešti ještě nějaké ubytování. Letos to řeším zase tak. Možná bych to sehnal někde levněji, ale budu mu věřit, protože má zájem komunikovat, když mu volám samá ochota a po příjezdu mne naštíví, poradí pomůže co víc si přát.
Re: Ostrov Čiovo
07. 06. 2010 21:49
Takze ochota Grigorija, ktory mi dnes venoval cele poobedie a pomohol mi najst narychlo ubytovanie pre dve rodiny ( jedna s malymi detmi ) , tri tyzdne pred zaciatkom prazdnin ... no som mu ozaj vdacna :O)))) Pevne verim, aj po skusenostiach ostatnych, ktori ste s nim prisli do kontaktu, ze nebudeme sklamani ... je to apartman s bazenom , 100 m od mora , dole je kamienkova plaz , nejaky ten bufetik , prezliekaren ..neboli ste tam niekto ???? Ako to vyzera aktualne v meste Slatine ? Na fotkach to vyzera idylicky, male kludne mestecko, jedlo, vinko, zmrzlina ... co vy na to ?? Dakujem za vsetky tipy
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2010 08:05
Danny ...protože patřím ke stálým jaksi nenasytným obdivovatelům tohoto malebného zákoutí Jadranu,měl jsem možnost loni mluvit s jedním aktérů,kteří do této stavby mají co mluvit a z toho je zřejmé,že prioritou je dostavba dálnice do Dubrovníku a stavba mostu mezi pevninou a ostrovem Čiovo začne nejdříve v roce 2013-2014 dle stavů financí.Most měl stát již v roce 2007.Přiznám,že i já bych se rád pokochal pohledem....ale na straně, druhé postát si ve frontě v Trogiru, sledovat to hemžení lidiček kolem tržnice,vždyť čas je jen relativní pojem...
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2010 08:53
Vašku moc děkuji za informace.....
vidíš v minulém roce jsem tam viděla už nějaké bagry , jeřáby atd....
tak jsem si myslela ......., že by už začínali?
Ale máš pravdu,ta kouzelná.....bláznivá..... křižovatka v Trogiru se nedá opravdu přirovnat k ničemu.....
snad ještě k dopravě v Kahiře v Egyptě.....
Mám tam známých pár starých babiček, které tam prodávají na tržišti (fotím je, jsou to mé oblíbené modelky)
a vždy když se znovu vracíme , jsem moc ráda , že jsou živé a zdravé a že mi třeba za ten rok neumřely......
Vždy se drží, jadranské hřejivé sluníčko a dobré chorvatské vínko jim pomáhá....smiling smiley
Letos je neuvidím sad smiley,ale příští rok se snad zase ve zdraví setkáme....už se na ně moc těším......smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2010 11:03
Dobri den klidne mi poslite mail na grigori(zavinač)... ja Vam sa podivu jestli je esce nejaki pjekni dum volni proto že v sezoni je moc toho opsazene..Djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2010 11:06
Nebo mi poslite soukromi spravu proto že tadi se nesmi njic inzerovat ,
djekuji
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2010 11:44
Lidi kteri pronajimaji apartmani v Chorvatsku Dalmacije od toho 50% lidi žije. Ak lidi maji 4 apartmanu tak vidjelaju pjekne penize ale taki se tadi plate Dani ktere sou 10% na turizmus ,a potom po 12 000€ kolem 80 000 Kuna su dani 20% Musite vjedet že každi apartman ma klimatizace,muse se platit Turisticka taxe na každu dospjeli osob,elektrika,voda.Neni to 50,00€na den je to moc minj.. Taki v Praze kteru mam rad apartmani sa pronajimaji taki za velke prahi ,a moc drahši neš v Chorvatsku na mori..Ale to je zas ina vjec ale je to taki turizmus..Taki za tih 50,00€ na den spi 4 lidi 20m od mora..Mislim že to v Španjolsku,Portugalsku Recku nenajde za te prahi..Taki ted Černa Hora o kteroj se mluvilo že je levna ted ma ceni vječi neš Horvati proto že su Rusove koupili 90% mora.Mužeme vikladat kolik se vidjelao celi rok ale všude je stejne..
Taki na posled sezona v Chorvatsku trva 60 dni ne 90 dni a 50% procent apartmanu je opsazene 60 dni tak to neni jak ten pan Počital.
Taki každi ten barak z pjet apartman ted ak hcete udelat v Chorvasku blisko mora stojitongue sticking out smileyozemek prvni rada more 300-500€
Pet apartmanu z vsehnim povelenim od statu minimalne 300 000 Eura Pozemek musite mat aspon 700m štverečnih to je taki takovih 200 000€do 350 000 tak tih pjet apartmanu mužete pronaimat 350 roku esce nedostanete penize spatki..Mislim že mužeme vikladat 100 roku gdo kolik vidjelal všude je stejne..smiling smiley))) Zdravim z Chorvastka a taki informace pro turisti..gdo hitnul toten tiden v 6 mjesicu ma perfektni počasi a aprtman pro 4 lidi plati 35,40€ den ...
djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2010 12:40
andy,

minuly rok som stravil 12 dni no ostrove Ciovo, Slatine. Celkovo hodnotim dovolenku pozitivne, pretoze ludia, s ktorymi som ju stravil boli fantasticki.
Slatine je male stredisko. Blizko nasho apartmanu bola 1 pekaren, 2 male restauracie a nejaky plazovy bar. Je to velmi kludne a tiche miesto. Mali sme presne pod apartmanom kamienkovu plaz akoby vytesanu do skal. Velmi vela casu som na nej nestravil, pretoze do apartmanu som mal len par schodov. Riesil som to stylom - plavanie, pivo, kniha a stale dokola. Cela rodina zboznuje jadransku zmrzlinu, ale v Slatine taku nenajdes. Zato v Trogir je nadherny a zmrzlina jedna basen. Odporucam hned prvu pri Ciovskom moste. Trh je tiez velmi pekny a bohaty. Takisto rybi trh je bohato zasobeny kazdy den. Ma to len jeden hacik - kazdy den autom do Trogiru. A to je mozno jedine negativum Slatine. Ak sa rad vecer prechadzas po promenade alebo v zakutiach stareho mesta s typickymi restauraciami a barmi, tak musis ist do Trogiru. A este jedno negativum, ktore ma trochu prekvapilo, bolo niekedy spinave more. To bola asi dan, ze Slatine je medzi Trogirom a Splitom.

celkovo to bola pekna dovolenka, na ktoru spominame v dobrom. Dolezitejsie je, s kym ju stravis ako kde ju stravis. O 22 dni som v Primostene smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2010 21:39
ahoj Dusan, dakujem za infosky . Kedze mame dve male deti ( 4 a 6 ) a kamosov, s ktorymi je zabava aj len tak ne terase, netrvame na tom, ze nutne musime byt kazdy vecer na prechadzke v centre . Ak sa da v Slatine aspon najest , je to v pohode ...Videla som na foto aj plazovu restauraciu / bufet -neviete ako to je tam s jedlom, ci sa da neico vybrat ?? Este som sa chcela opytat, ci je to zo Slatine daleko do Okrugu a ci cesta tam je lepsia / horsia ako do Trogiru - ked vsetci strasite tymi zapchami smiling smiley))) Dakujem a prajem peknu dovolenku ! Andrea ps. my to mame za cca mesiac smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 08:15
Pro Andy snad i já mohu něco dodat,protože tam jezdím do jednoho apt.ve Slatine už 10 let.Popisuje to tu Grigory,Dusang a mnoho jiných
včetně vynikajících fotografií našich kamarádů v loňském roce to podstatné tady už bylo řečeno, snad jen...zmrzliny myšleno ty balené dostanete
na pláži,kde mají i klasiku,kterou dostanete i v restauraci vedle přístavu,v Trogiru je samozřejmě výběr o mnoho větší.Ještě k dopravě do Trogiru
doporučuji nechávat auto hned na kraji co začíná molo,pěšky je to pak krátká procházka.Děti klidně bez dozoru,jediná silnička vede podle pláže
a ve vesnici se neztratí.Okrug je na druhé straně ostrova,takže musíš přes Trogir,ale ne přes mosty.Ze Slatine je teď nová pěkná silnička na Žedno
,ale nejsem si jistý zda má napojení do Okrugu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 203
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.