Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
avatar Re: Ostrov Čiovo
17. 01. 2010 14:14
Na Čiovu jsem byl před 3 lety. Je to klidné místo (silnice tam prakticky končí, takže to není průjezdné místo), pláže vhodné pro malé děti s drobnými oblázky tam jsou přímo ve vesnici nebo asi 1km dále za ní. Je tam jeden větší obchod smíšeným zbožím a jeden maličký hned u pláže. Mají tam i poštu a několik restaurací. Je odsud dobré spojení do Splitu námořním "autobusem" (asi 1/2 hodiny plavby). Do Trogiru jezdí místní autobus (adrenalinový zážitek smiling smiley nebo loď (trasa Trogir - Slatine - Split).
Popisuji stav před 3 lety, doufám, že se nezměnil.
Re: Ostrov Čiovo
17. 01. 2010 14:58
Radime mám pocit,že máš na mysli Slatine a je-li tomu opravdu tak,pak se změnila ta hlavní pláž ve vesnici v tom smyslu,že tam přibyl a
zvětšil se stávající konobar,na pláž navážejí asi každoročně nová drobný štěrk a z vesnice při výjezdu na Arbanii je nová asfaltová silnička na druhou stranu ostrova s výhledem na Šoltu,Brač jak již popisoval Grigori.To se jim povedlo.Navíc opravují to poutní místo nahoře nad vesnicí
jsou to zbytky kláštera a jak jsem dodatečně objevil má název Prizidnice



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Vašek (20. 01. 2010 20:18).
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 12:27
Děkuji za jakékoli info o místě Okrug gornji. Nevíte ještě nějaké bližší informace o místě Mavarcica?
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 15:26
Misto Mavarstica je zdalene 6 km od mista Trogir..V mistu Mavarstica doporucuji domi kteri sou blisko plaži Diruni..Je to perfektni prirodni plaž jak Slatinska Kava na druhem kraji Ostrova.. Ak mate mala djecka tak Mavarstica ma velke skali ale perfektni čiste more ktere se diva na Ostrovi Šolta a Brač..Gdi mate mala djecka tak doporučuji apartmani blisko plaži Diruni a taki misto Bušinci gde je jeden kousek pro djecka..

Doporučuji..

Grigori
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 19:21
Díky. Už jsem četla, že tu na foru lidem hodně pomáhátesmiling smiley. Nevíte o nějaké jednoduché mapce s popisem ulic? Kde by třeba taky bylo vidět kde pláž Diruni leží.
avatar Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 19:42
Diruni, převzato z Google Earth:

Mavarstica je uprostřed obrázku ve špičce zálivu a Diruni vpravo za posledními domy:


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bomiňo (19. 01. 2010 19:55).
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 19:48
Dnes vyšel na www.rodina.cz pochvalný článek o Grigorim, kdo by si chtěl přečíst, bohužel neumím vkládat odkazy smiling smiley kdybych někdy chtěla jet na Čiovo, určitě se ozvu...
avatar Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 20:05
Grigori, přečti si a také ostatní článek.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 20:11
Díky za vložení, myslím že to stojí za přečtení, dobých zpráv není nikdy dost...
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 20:47
Pan Bomino gdi pridete na Ciovo tak si dame domaci Vino a Vi prinesete pivo,he,he ..
Mam rad Cesky pivo..Mate nejlepši pivo na svjete..Ja mam babicku ve Velkih Karlovic a tam je Radegast taki perfektni pivo..Knedliki,Kralik,brambori..Vepro knedlo zeli???
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 20:52
Dobri vecer,

Tak jak sem Vam psal a pan Bomino tam vložil fotki..Diruni sou posledni domi a perfektni plaž..Pozor cela Mavarstica nema pjekne plaži ma čiste perfektni more ale toten plaž je najlepsi.. Taki to neni moc daleko pješki.. Blisko tih plaži sou pjekni domi a blisk oje mali ophod..Dnes sam tam bil a fotil baraki..

djekuji,

Grigori
avatar Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 21:08
Grigori pivo-vino nema problema a neřikej mě pan, mám 41 let, ale cítím se mladším. Myslím, že až někdy přijedu na Čiovo, tak se zastavím. Ve Velkých Karlovicích je krásně.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
19. 01. 2010 21:45
Ja vim Petr a mam rad že se uvidime.. Ja mam 36 roku ..Djekuji za ten link..Ciovo je krasne a mama rad že Vam se libi..
djekuji,

Grigori
avatar Re: Ostrov Čiovo
20. 01. 2010 11:56
Teda, Grigori, klobouk dolů thumbs up - je fajn, že tam na jihu žijí lidé jako jsi Ty. Kdybychom někdy pomyslili na Čiovo, určitě se ozveme.
Rosmarine a Mirek
Re: Ostrov Čiovo
24. 01. 2010 16:22
Djekuji Moc..To sou dve velmi dobre mamke z djeckami a potrebovale sou zahranu..Proto že moc lidi pres internet nabizi neco co neni dobre..Taki je to na Ciovu..Dicki sa muzi davat pozor gde je apartman.. proto že cele Čiovo neni pjekne na koupani ,a dovolenu..
Tak je to šude..Zdravim z Chorvatska..
Re: Ostrov Čiovo
28. 01. 2010 11:29
Dobri den z Ciova,

Teda najlepši je reklama gdi sou Turisti spokojeni..Gdi sou te dve viborne mamki napsale članek dostal sem moc ptanji z Česke Republiki..
Djekuji..
Mia
Re: Ostrov Čiovo
29. 01. 2010 10:33
Grigori, môžeš mi odporučiť na Čiove lokalitu, kde môžem byť aj so psom, kde je nejaká tichá pláž s plytším morom a kde budeme mať súkromie? Ďakujem.
Re: Ostrov Čiovo
29. 01. 2010 12:53
Dobri den z Ciova,

ja mam Njemeckog Boksera ,a dicki se du koupat na Slatinsku Kavu..Je to perfektni plaž gde mužete najit klidne misto a koupat se z psom..
Doporucuji Slatine a trohu dal od centra.. Proto že je ta plaž zdalena 2 km od centra mista..Ja Vim že je problem na koupani z psom ja sa na to negdi nedivam proto že sem domaci a dicki se zeptam lide kteri sou na plaži jestli mužu se koupat z psom..Dicki gdi ho uvide žeknu že mužu,he,he..Napište mi maill..Poslu Vam fotki plaže..
Djekuji,

Grigori
Re: Ostrov Čiovo
31. 01. 2010 20:05
I já se musím přidat ke chvále na Grigorie.
Minulý rok jsem pomocí něho našla perfektní ubytování!!!!
Kde to raději neřeknusmiling smiley, aby tam ještě bylo místo,až bychom se chtěli ubytovat.
Opravdu solidní člověk .Byli jsme moc spokojeni.smiling smiley
avatar Re: Ostrov Čiovo
01. 02. 2010 08:54
Danny, ahoj - jsem ráda, že Tě opět vidím psát. yawning smiley Chystáte se na Čiovo?
Re: Ostrov Čiovo
03. 02. 2010 21:21
Dobri večer z Ciova,

Danny klidne mi napište ak neco potrebujete,

djekuji,

Grigori
Re: Ostrov Čiovo
23. 02. 2010 10:57
Moc lidi se pta na ten most a na te zacpi na Ciovu..Je to normalne v sezoni ale musite dicki davat pozor gdi rano dete do Trogiru je to najlepši kolkem 6 hodin v tom času najdete najlepši kusi ribi na tržnice,potom kolem 6 nebo 7 odpoledne lepši trohu počkat a nejsu zacpi..
Večer kolem 9 hodin taki klidne mužete zaparkovat trohu dal od Trogiru 1km a neplatit parkovište..
Ak mate nejaki ptanji klidne mi napište..
avatar Re: Ostrov Čiovo
23. 02. 2010 18:12
My jsme s tím neměli problém. Jak píše Grigori, možná některý čas je horší, ale vždyť jste na dovolené, tak kam spěchat.
Doma ve městech jste běžně v zácpách a někdy vám jde i o čas, ale na dovolené ???
Ono to tam celkem pěkně odsýpá, jede ten, kdo je rychlejší, aby se to nezdržovalo, nějaká hlavní a vedlejší se neřeší.
Tady je video, které jsem natočil na křižovatce na most z Čiova do města 17.7.2008 v 15:10hod.
Nema problema :
[url=

][/url]

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
23. 02. 2010 18:16
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jsme s tím neměli problém. Jak píše Grigori,
> možná některý čas je horší, ale vždyť jste na
> dovolené, tak kam spěchat.
> Doma ve městech jste běžně v zácpách a někdy vám
> jde i o čas, ale na dovolené ???
> Ono to tam celkem pěkně odsýpá, jede ten, kdo je
> rychlejší, aby se to nezdržovalo, nějaká hlavní a
> vedlejší se neřeší.
> Tady je video, které jsem natočil na křižovatce na
> most z Čiova do města 17.7.2008 v 15:10hod.
> Nema problema :
>


Tak se jezdí bespečně.thumbs up smiley
Re: Ostrov Čiovo
23. 02. 2010 18:25
Dostat se z Mavarštice přes most do Trogiru nám taky zabralo hodinu. Chce to Švejkův klid.
avatar Re: Ostrov Čiovo
23. 02. 2010 19:08
Dá se taky s menší zajížďkou jet přes kopec přes Žedno a Mastrinku a přijedeš ke křižovatce k mostu z druhé strany, kde je fronta aut menší. spinning smiley sticking its tongue out

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
25. 02. 2010 16:33
Taky tu situaci už mnoho let známe. Snad by se to mohlo v budoucnosti zlepšit:
[chorvatsko.cz]
Re: Ostrov Čiovo
27. 02. 2010 17:38
Ja to vim ale je to sezona ,a vsehno je nacpane..Ale ja mam spoustu rodini kteri se vracaji na Čiovo každi rok..Je to pjekni Ostrov ,a taki gdo uvidi Trogir zamiluje sa 100% Na te zacpi dicki musite davat pozor potom nemate problemu..
smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
27. 02. 2010 21:58
Grigiri, máš pravdu. Trogir je opravdu nádherné město. Já se tam taky ráda každý rok vracím.
Re: Ostrov Čiovo
28. 02. 2010 18:03
Přátelé po delší době jen pár řádků,snad mám trochu i právo,protože na tento malebný ostrov jezdím do jednoho místa,do jednoho apt od roku
2000 a jsem již brán jako kus invetáře.Zcela dávám za pravdu Bomiňovi-jsme na dovolené!Já sice přijíždím k Trogiru v ranních hodinách,takže
nema problema.Na straně druhé vracíme-li se někde z výletu,tak si trochu postojíme,pokocháme se pohledem na ten mumraj kolem,co je nového na tržišti,trochu se pohoupeme na mostě no a na konci mostu trochu zatnout zuby a pak bych jen už opakoval co sdělil Bomiňo.Jedu na stejné místo již po desáté,ale stále objevuji něco jiného,je to silnější jako já.Bomiňo sedmičky budou opět k vidění a Grigori zdravím do Slatine.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.