Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
02. 07. 2015 22:59
Re: Ostrov Čiovo
03. 07. 2015 09:41
Dekuji, ale tohle jsem nasel. Doufal jsem, ze je jeste nejaka jina moznost. Co se da delat, budeme muset autem...
Re: Ostrov Čiovo
09. 07. 2015 21:46
Dobrý den Grigori,
koncem srpna se chystáme do Slatine.Zajímám se o apartmán ŽIŽIČ, ještě jsme se nedohodli na termínu atd.Jaká je tato část Slatine a tento apartmán?Jezdíme do Chorvatska už hodně let na blink a střídáme místa, všechny oblasti jsou krásné Hvar,Korčula atd.Teť se těšíme na Čiovo a Slatine.Málo kdy si zajišťuji ubytování předem, vždy si hledáme apartmán až na místě.
Děkuji předem za info
Re: Ostrov Čiovo
19. 07. 2015 16:28
Dobri den z 50 stupnju na slunku..
Žižič vim ale sou dva jeden pjekni jeden škaredi potreboval bi adresu a potom Vam napišu,ten blink je krasnji ale na 5'0 stupnju hledat apartmani to je opravdu Blinksmiling smiley)) Napište mi adresu,djekuji
Re: Ostrov Čiovo
22. 07. 2015 21:25
tak nakonec změna, za dvacet dnů jsem tam a dám si drinking smiley
Re: Ostrov Čiovo
03. 08. 2015 13:34
Zdravím 21.8.odjíždíme do apartmánů Mastrinka 21.Nemáte někdo info jak to tam vypadá.A jak to vypadá s restauracemi a obchody v okolí.Děkuji
Re: Ostrov Čiovo
05. 08. 2015 09:20
Dobri den z Čiova,
Mastrinka je dost velka ak ste dil Mastrinke kteri je blisko kostela tak mate velki ophod Tommy nakupni stredisko v hotelu,taki na plaži mate restorace ak ste dil blisko Trogiru tak ophod mate ale mali smjrem Trogiru ,restorace nemate tu Mastrinku nevim jestli ste čteli nigdi nedoporučuji jeden dil je pjekni blisko kostela gde je hotel inak egzistuje moc lepših mista na Čiovje ak mate nejaki ptanji klidne mi napište nebo mate problem rad pomužu +385 91 262 54 60, muj mail Slatine385@gmail.com
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
05. 08. 2015 14:48
Ahoj Grigori ubytování máme na této adrese.-Kneza Trpimira 5,
Ciovo-Mastrinka
Re: Ostrov Čiovo
08. 08. 2015 23:47
Dobri den,
tak od kostela ste takovih 400m tam mate pjekni plaž z restorace,kaffe barom,pučovnom skutru velkim ophodem Tommy inak plaž pod barakem njic,restorace,kaffe bari njic enom plaž a cesta tih 400m dal mate kostel a hotelovu plaž sv Križ tam sa bješte koupat tam mate vsehno zdravim z Čiova,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
10. 08. 2015 18:35
Grigori děkuji za info,22.8. jsme tam.Kdyby jsi chtěl něco dovezt z čr tak napiš.
Re: Ostrov Čiovo
14. 08. 2015 16:38
Enom a biste mali pjeknu dovolenku duležita vjec inak ak mate nejaki problem a doufam že nebudete mat klidnje mnja zavolejte..
Zdravim z Čiovasmiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
22. 08. 2015 08:36
Snad jediná dobrá zpráva je,že se konečně staví nový most mezi Trogirem a ostrovem, odhaduji,že řádově500 m od stávajícího mostu směrem ke Kaštelům a má být dokončen do 10 měsíce roku příštího.Držím palce a při jejich pracovním nasazení a umu,věřím.Ta méně spíš horší zpráva je,že situace v Trogirských restauracích už se nedá nazvat jinak,než sprostá zlodějina.Vrátil jsem se dnes v 00.05,toť přesný čas vypnutí motoru.Musím vychladnout.
avatar Re: Ostrov Čiovo
22. 08. 2015 13:06
... Vašku, až si odpočineš, tak prosím napiš, jak je to s těmi restauracemi v Trogiru ...
smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
22. 08. 2015 15:02
Pro ty,kteří jedou nebo pojedou na Čiovo nebo Trogiru.Na parkovišti v Trogiru vedle tržiště je nainstalována automatika platby ve formě čtečky SPZ !!!Funguje to,.Jediný problém je pro neznalé ten,že platbu nutno provést v malém nenápadném terminálu umístěným v pravo dole téměř mezi stánky.Necelé dvě hod.30.- KUN.Doporučení:kdo jedete od Slatine,nechte auto někde na kraji města,průjezd města dříve jak za hodinu je téměř nemožný.
Re: Ostrov Čiovo
22. 08. 2015 21:06
Ahojky, jen doplním, že se dá zaplatit i u zaměstnance v budce vedle terminálu, jo a čas na opuštění parkoviště po zaplacení je 10 minut (když člověk stojí na konci parkoviště, má co dělat).
Re: Ostrov Čiovo
23. 08. 2015 09:59
Jarko máš zcela pravdu,zvlášť když se najde takový blbec jako já,který má v paměti zafixována léta minulá,stojí s autem bezradně před závorou ,neví co dělat a za ním fronta čekajících aut.Naštětstí to proběhlo s úsměvy,protože jak jsem zjistil,nebyl jsem sám,kdo musel vycouvat.
Re: Ostrov Čiovo
23. 08. 2015 10:06
Bessy,až indy.Podstatné,že jsem doma a až si to srovnám v lebeni,možná sepíšu brožurku-Jak jsem jel po Bessyho naučné
stezce.Myšleno Goričan,Lenti atd.
Re: Ostrov Čiovo
23. 08. 2015 10:12
Když jsem letos navštívil Trogir, tak mě nejvíce štvali otravni naháněci do restaurací.
Most,teda jeho stavbu jsem si prohlédl dost podrobně. Sjezd na Čiovu bude napojen až před zpomalovacimi retardery. Už je ve skále nad cestou vylamany pás pro vozovku. Na straně od pevniny bude nájezd za mestkou pláží. Snad je lepší parkování na nábřeží pod autobusovým nádražím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mirek113 (23. 08. 2015 10:41).
avatar Re: Ostrov Čiovo
23. 08. 2015 10:12
... Vašku, tak na tu brožurku se těším a zároveň jsu v napětí ... Ty možná ano, ale já letos 86ku nyvystřihl bezchybně ...
smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
23. 08. 2015 10:28
Vašku, my jsme si to obhlídli hned po zaparkování, vyvedlo nás to z míra hned při vjezdu na parkoviště. Viděla jsem lidi, jak bezradně stojí u automatu a potom to jeden pán nevydržel a platil v budce, což nás uklidnilo. Jo a těch 10 minut není opravdu nic moc, švagrovi to vyšlo tak tak.
avatar Re: Ostrov Čiovo
24. 08. 2015 09:05
Parkoval jsem hned za mostem vlevo ve smeru Slatine za 5 kn/h. Mista tam byly, zadny problem. Uz jsem tam stal kdysi jednou, tak jsem na to spolihal i ted.
Re: Ostrov Čiovo
24. 08. 2015 18:45
Valeri pravdu díš,když to je možné,taky se tam vecpu.Těch pár kroků jednoho nezabije.
avatar Re: Ostrov Čiovo
25. 08. 2015 20:42
Nezabije a jeste cestou po moste udelas pekny fotky. Jen ten vyjezd byl slozitej. Za prdeli kolona a nikdo me nechtel pustit ven. Nakonec nejakej stribrnej passat se smiloval, ani nevim odkud byl
Trogir



Upraveno 5krát. Naposledy upravil valeri (25. 08. 2015 21:08).
Re: Ostrov Čiovo
25. 08. 2015 22:51
Valeri ten pohled mi rve srdce.Vzpomínka na minulost,nebo na budoucnost ?Co já vím.Jen si zatím nedokážu představit tem blázinec,až se
doprava z té druhé strany bude přesouvat na ten nový most,necháme se překvapit
Re: Ostrov Čiovo
26. 08. 2015 08:10
Dobri den,

začina krasni tiden gdo sa hista počasi::
[prognoza.hr]


Inak na te zacpi mam v svojim baraku turisti už 5 roku kteri sou v Slatinama nigdi nemaji problem z dopravom proto že egzistuje lod, hiba je ak mate male miminko tak lod neni ok proto že ak beči 2 hodini tak je lepši auto ale gdo ma čas a je na dovolenke pres denj lod kteri stoji na dospjeli 3,00€ur najlevnejši parking je 5kn a to ha nehitneš nigdi taki egzistuje čas gde sa nejde do Trogiru proto že je tam Kairo center ..Hibi nam most kteri sa pravje stavi a potom bude poradek,a Slatine potrebuju starostu kteri udela poradek proto že sa od maleho mistečka kteri mal 150 turistu na leto pred 20 roku ted ma 4000 a je binec...Restorace a tahanji za ruku je všude na svjete tu nemužeme udelat njic to je normalnji inak ted 10 dnji zas bude horko jak svinja pozdravuji z Čiova
avatar Re: Ostrov Čiovo
26. 08. 2015 13:25
".....inak ted 10 dnji zas bude horko jak svinja ..." smiling smiley
Čiovo mám v hledáčku na příští rok. Líbí se mi to prostředí, barva vody a je to tak akorát daleko
Re: Ostrov Čiovo
26. 08. 2015 15:20
Zdravím Grigoriho...smiling smiley
Letos nám to bohužel nevyšlo, ale příští rok zase dojedeme do Bušinci.
Smaragdová voda, celkem klid....hodní lidé.
Grigorii, prosím není někde odkaz ,( web stránky) kde bychom se mohli podívat , jak pokračuje výstavba mostu přes řeku.?
Děkuji. Dana.
Re: Ostrov Čiovo
26. 08. 2015 16:02
Pres more de most ,a mislim že to bude hotovi za druhu sezonu kvuli tim zacpami kteri sou opravdu hnus mam moc kontaktu a poslu Dana pres mail je to opravdu krasna čast ale lidi kteri nemaji mala djecka kvuli plažam..
Zdravim a pravje mam na terasse 33 stupnju co je zaimavesmiling smiley)))
Re: Ostrov Čiovo
30. 08. 2015 10:33
Tak dnes v noci jsem se vrátil z Mastrinky.Byl jsem v Chorvatsku po desáté a musím říct ,že Čiovo z toho zatím vyšlo nejhůř.Trogir krásnej ,ale to bylo jediné plus tohoto místa.
avatar Re: Ostrov Čiovo
30. 08. 2015 11:52
Ale ta Mastrinka na street view vypada pekne
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

jelo , mdr , santy
Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.