Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poradte prosím

Autor jozo 
Poradte prosím
02. 07. 2008 21:46
Ahojte,

Stala sa nam dost neprijemná vec, teraz mi volal domáci, že nemôžme prísť, že mu príde rodina angry smiley To určite, ...

Boli sme u neho vlani a samozrejme vsetko sme dohodli telefonom bez zalohy aj na tento rok. A v nedeľu 6.7.08 sme mali naplanovaný odchod na cca 10 nocí.

Môžete mi niekto dať kontakt na slusneho domaceho v okoli rogoznica, razanj, resp. aj ine ponuky na strednú dalmaciu medzi Šibenikom a Trogirom?

Ide nas 5 dospelých a dve deti (3,4 roky)

Ďakujem veľmi pekne.
Jožo



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jozo (02. 07. 2008 22:00).
avatar Re: Poradte prosím
02. 07. 2008 22:21
Ahoj,presne v tomto termíne máme voľnú rezerváciu na veľký apartmán,ale na ostrove Hvar.Ideme v nedeľu večer,4 autá zo západného Slovenska+1 auto z Košíc.Viem,že chcete asi iba pobrežie,ale píšem kvôli tomu termínu.Tak veľa šťastia,aby ste mohli v nedeľu vyraziť.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Poradte prosím
07. 07. 2008 11:06
Někdo tady psal asi před měsícem že v Senji nebo Sunji jsou v blízkosti mostku nějaké malé vodopády.
Nemohu to zpětně najít.
Dejte mi prosím vědět kde to přesně je. Zastavil bych se tam. Dík.
avatar Re: Poradte prosím
07. 07. 2008 12:47
Ahoj,
vodopády jsou ve staré části městečka SLUNJ, na cestě mezi Karlovacem a Plitvicemi.
odkaz :[www.chorvatsko.cz])
Re: Poradte prosím
07. 07. 2008 13:17
Podgaranin:
Děkuji už mi to psal soukr. i Petr ale je to dobré i pro ostatní veřejně to oprášit.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 119
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.