Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mali Lošinj

Autor sabina 
Mali Lošinj
24. 06. 2008 10:29
Prosím neznáte někdo web stránky totoho ostrova? Mám adresu na kempy, ale né na konkrétní město. Případně kulturní program? V létě se zde pořádají různé koncerty .... také rybářské slavnosti, nevíte kdy??? Díky moc.
Re: Mali Lošinj
24. 06. 2008 10:49
Ahoj, zkus www.tz-malilosinj.hr/ Jinak,taky mam dotaz, vite nekdo, kde jsou a jestli vubec jsou nekde na plazi sprchy?sice tam nejedu prvne, ale nevim o nich.
Re: Mali Lošinj
24. 06. 2008 13:38
Byla jsem přímo v kempu Čikat a na pláži sprchy jsou, jinak pod každým hotelem na hlavní pláži jsem je také viděla.
Re: Mali Lošinj
25. 06. 2008 10:51
Ahojky všem,

Chorvatsko máme s přítelem procestované. Před pár lety jsme byli na Cresu, ted bychom chteli na Mali Losinj. Jaké máte zkusenosti? Cres byl nádherny, ale hmyz neznámého původu mě dostipal takovym zpusobem, ze jsem polovinu pobytu sedela ve stinu a chladila se ve vode, jak jsem byla dostipana.Mate nekdo podobnou zkusenost? Jaké jsou na Losinju pláže? Jsou tam ježci?
Dekuji za infosmiling smiley
Re: Mali Lošinj
25. 06. 2008 12:57
Mali Lošinj je super, byla jsem z něj nadšená, mám procestováno také dost míst a toto mě dostalo tou zelení a stromy atd. fotky z kempu Čikat a okolí klidně pošlu. Pláže jsou oblázkové-ty hlavní pod hotely a v kempu, najdou se i písčité, přeplněné rodinkama. Jinak betonová plata, nebo skalnaté, určitě to chce vzít s sebou kola a projet se, dají se najít pěkná zákoutí. Vše o kempu na www.camps-cres-losinj.com
Co se hmyzu týče, problém jsem neměla.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sabina (25. 06. 2008 13:01).
Re: Mali Lošinj
26. 06. 2008 19:30
mali lošinj je krasny,odkaz na choravtske stranky jsem psala o par radku vys.ja do kempu nejezdim,davam prednost pohodliv hotelu,ale na hotelovou plaz nechodime,na ML,je spousta jinych krasnych mist ke koupani,staci se vydat na prochazku a najdete spoustu krasnych mist i ke koupani, nez je v cikatu.a teda stravila jsem tam loni 2 tydny a musim rict ze me snad ani nestipnul komar smiling smiley, takze havetismiling smileybych se nebala.
avatar Re: Mali Lošinj
26. 06. 2008 20:49
to Denisa:Ahoj,chcela by som sa spýtať na časť Zagazinjine.Na nete je tu veľa pekných apartmánov,nevieš náhodou,aké sú v tejto časti pláže?Uvala Zagazine a SV.Martin.Sú tu pláže vhodné aj pre menšie deti?Dík.
Re: Mali Lošinj
26. 06. 2008 21:07
no,ja deti jeste nemam,tak to nedokazu uplne spravne posoudityawning smiley,ale ve sv.martinu byla jedna mensi plaz,kde byl jemny sterk,jinak voda a zatoky krasne,ale spis skalnate a nebo oblazkove plaze.pisecnou plaz jsem videla jen v cikatusmiling smiley
avatar Re: Mali Lošinj
27. 06. 2008 08:13
Dík za odpoved,kamienkové pláže sú fajn,lepšie ako piesočnaté.Jediný problém by bol-obrovské "šutre"spinning smiley sticking its tongue out
Re: Mali Lošinj
20. 01. 2009 10:08
Ahoj, připojuji se k dotazu na Mali Lošinj. Máte někdo zkušenosti s koupáním v zátokách Zagazinje a Sv.Martin? Jak to vypadá na pláži Čikat v plné sezóně? Je to stejné jako v nejznámějších dalmátských letoviscích? V diskuzích jsem narazila na zmínku o vláčku, který několikrát za den dojíždí k pláži Čikat z centra města. Je to dobrý nápad bydlet v centu města a za koupáním denně dojíždět? Chtěli bychom do apartmánu, ale v blízkosti tamních super pláží jsou jen drahé hotely, luxusní vily a kemp.
Re: Mali Lošinj
20. 01. 2009 10:34
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:37).
Re: Mali Lošinj
20. 01. 2009 10:47
takže na jedno brdosmiling smiley
A kde jsou lehátka a davy turistů? To jste fotil asi v listopaduconfused smiley
Re: Mali Lošinj
20. 01. 2009 10:56
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:37).
Re: Mali Lošinj
20. 01. 2009 11:06
Díky za info. Mně na Lošinji láká především otevřené moře. Písek nepotřebujeme, ale s tou přírodou se to zas tak nepřeháníme.
Re: Mali Lošinj
20. 01. 2009 11:48
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:37).
Re: Mali Lošinj
22. 03. 2009 20:37
Jak se jede na tohle báječné místo.Musím trajektem nebo se tam dá dostat po pevnině autem?Popřípadě s kama trajektem.Díky za odpověd.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zubtel (22. 03. 2009 21:18).
Re: Mali Lošinj
22. 03. 2009 20:47
na Mali Losinj se da dostat pokud se nepletu yawning smiley pouze trajektem..
Re: Mali Lošinj
22. 03. 2009 21:34
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (23. 03. 2009 11:47).
Re: Mali Lošinj
30. 03. 2009 11:37
Ahoj, to již neplatí. Chorvati na rozdíl od našich výběrčích, vždy každý rok z vybraných poplatků udělají něco pro turisty. Cesta po ostrově je již, až na prvních asi 10 km, naprosto bezpečná a nově udělaná, široká a přehledná. Takže z Meragu do kempu to máme v pohodě za 80-90 minut.
klára
Re: Mali Lošinj
31. 03. 2009 11:35
Já bych na Mali Lošinj už nejel, s koupáním je to tam dost špatné, buď ostré skály, kamení, nebo betony, pláží s příjemným vstupem do moře minimum, a pochopitelně přeplněných.sad smiley
kti
Re: Mali Lošinj
22. 04. 2009 14:13
Rozhodně doporučuji západní stranu ostrova - právě to otevřené moře. Nejlevnější je hotel Helios (Čikat), kde jsme potkávali čechy, kteří tam jezdí už spoustu let. Je to starý, ale čistý hotel. Lepší a trochu dražší je Vespera (Sunčana uvala) a pak luxusnější Aurora (hned vedle Vespery).
Apartmány jsou opravdu spíš ve městě (Mali Losinj) a jeho okolí, kde je celkem rušno, koupání složitější a jen směrem k pevnině. To bych možná uvažoval spíš o Veli Losinu (např. pláž Rovenska), což je paradoxně městečko menší a klidnější než Mali Losinj.
Pak je tu ještě zajímavá možnost apartmánů v oblasti Artatore - to je asi 7 km severozápadně od Mali Losinu. Pravidelně jezdí češi také do Nerezine (malé městečko na východním pobřeží) kde je česká potápěčská základna - mají asi deset apartmánů (www.kreiner-diver.cz).
Na Lošinu jsem byl 5x - vždy v 1. polovině července a nikdy nebylo přeplněno, lidí spíš méně. Letos jedu opět na dva týdny.
avatar Re: Mali Lošinj
14. 05. 2009 08:16
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.