Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

památky na Rabu

Autor leguán 
památky na Rabu
16. 06. 2008 06:36
ahoj. Co jste na Rabu navštívili? jak se Vám tam líbilo a jak to bylo časově náročné?

snažila jsem se něco najít přes vyhledávač, ale nic mi to nevyhodilo, tak doufám, že nejsem duplicitní...
Re: památky na Rabu
16. 06. 2008 13:11
Pokud vím, tak na Rabu žádné památky nejsou. Všude je zato písek. My byli v kempu a každý večer jsme chodili do městečka, které je malé, ale pěkné. Může se lézt do těch věží a fotky shora jsou pěkné. Jinak jsme jeli autem do Loparu na skůtry a banány na vodě s dětmi,je tam daleko mělko. Líbilo se nám taky v Kamporu, plavali jsme na ostrůvek. V Kamporu je dobrá hospoda s výhledem a výborným jídlem, ale už nevím, jak se jmenuje. Rostla tam hruška a hrušky nám padaly do talíře. Rab je malinký, dá se vše bez problému projet Je to super pro děti, že je ten písek. Jo a taky mušle. na potápění tam ale nic není. Hezkou dovču.
Re: památky na Rabu
17. 06. 2008 11:04
Hlavní město Rab je jedna velká památková zóbna, památek spousty: chrámy se zvonicemi, na něž se dá vystoupit, renesanční radnice atd. Nedaleko od města Rabu přímo na mořském břehu klášter Sv. Eufemie s křížovou chodbou a kostelem.smiling smiley
Re: památky na Rabu
17. 06. 2008 17:08
Zdravím Leguán,

můžu tě ubezpečit, že Rab tě nezklame, on tě ani zklamat nemůže...Je to nádherný ostrov, malý ale velmi okouzlující. Saša má pravdu, Rab je jedna velká památka. Rozhodně stojí za to. Já ten ostrov miluju, byla jsme tam už 4x a stále mě to tam láká....Může jen vřele doporučit.

Užij si dovolenou, ať to bude kdekoliv!!!!Tereza
Re: památky na Rabu
19. 06. 2008 18:33
díky všem... a jak je to s výlety i jinam? my totiž opravdu hodně cestujeme, i po okolí, o po cestě domů a na dovolenou :-D
Re: památky na Rabu
19. 06. 2008 21:47
4.7. sa chystáme na Rab,chcem sa niečo dozvediet o preprave trajektom,či sa tam dlho čaká.
Re: památky na Rabu
20. 06. 2008 12:53
Ahoj,

pokud chceš vědět něco o přepravě trajektem na ostrov Rab, doporučuji stránku www.rapska-plovidba.hr..Tam najdeš všechny termíny odjezdů trajektu...Na Rabu jsem byla 4x a vždy jsme k trajektu dorazili kolem 8 hodiny ráno a čekali tak přibližně 45 minut.

Přeji krásnou dovolenou na Rabu, je to opravdu nádherný ostrov
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 110
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.