Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Klek

Autor Hanďule 
Klek
10. 06. 2008 11:51
Nenašla jsem moc informací o tomto místě, lépe řečeno o tom, jestli zde někdo z vás byl a jestli se mu tam líbilo. Viděla jsem především informace a fotky z nabídek cestovek. Zná to zde někdo osobně? Díky.
Re: Klek
11. 06. 2008 16:41
Znám to tam osobně chystám se tam už po čtvrté.Záleží na tom co tě nejvíc zajímá.
Re: Klek
13. 06. 2008 14:30
Zajímá mě hlavně, jestli je tam aspoň trochu, kam zajít večer posedět, nemyslím diskotéku...,jestli je tam něco jako aspoň malá promenáda...Nebo jestli odtud jezdí nějaké výletní lodě...Je mi jasné, že to tam není moc velké. A jaké je tam moře? Napište, co vás napadne. Díky.
Re: Klek
15. 06. 2008 10:30
V Kleku maš cca. 5-6 kaviarnia reštavrácii. V dvoch -troch sa da aj dobre najesť. Pri pláži je bar ktorý je otvorený od ráno až pokiaľ neodíde posledný zákaznik. Veľmi úctiva obsluha. Ja tam chodím takmer každý večer na víno a kávu. Nevaria tam.Ja tam chodim s rodinou už 8 rokov. Bývame cca 5 metrov od mora. Nečakaj tam však žiadny luxus.
Ideme tam aj tohto roku od 21.7-05.8.2008. ČAU MARTIN
Re: Klek
15. 06. 2008 19:38
Žádná velká promenáda, ale cournout se nechá, pláž je jemný štěrk,vstup do vody pozvolný vhodný pro malé děti.O víkendu je přeplněná -místní Klek využívají jako víkendové místo.Vyhlídková loď jezdí myslím jednou za týden.O posezení je příspěvek výš, tak snad jednou za týden pořádají na terase společenský večer spojený s grilováním ryb a živou muzikou.Moře čisté a klidné,protože je kryté Pelješacem.V kempu jsou tenisové kurty,minigolf, pošta-tam měním penize,turistická agentura.V areálu je i docela obstojný Konzum. Nad Klekem je vrch zvaný Smrden Grad je možné tam vylézt přímo z místa stojí to za ten výhled, jinak se to nechá objet kolem autem,ale to nemá tu poezii. Pokud jedete autem a chcete něco vidět tak z Kleku je to všude kousek Dubrovnik 70 km,Mostar cca60km(pozor Bosna nekompromisně vyžaduje zelenou kartu) Ston 30km,vodopády Kravica BIH,Vid Narona u Metkoviče atd nápadů moc, Jinak benzín a velké nákupy bereme v Neumu což je kousek a jsou trošičku levnější.Momentálně mi došla nit pokud si něco zajímavého vybavím tak to sem napíšu. Čus Petr
avatar Re: Klek
15. 06. 2008 19:52
Není to nic velkého a luxusního ale odpočívat se tam dá.Jinak souhlas s předchozím příspěvkem.
Re: Klek
16. 06. 2008 17:22
Tak vám děkuji moc za informace.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 98
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.