Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poljica-Marina-Trogir

Autor guenevera 
Poljica-Marina-Trogir
02. 06. 2008 13:27
Dobry den. Mame tam rezervaciu na 10 dni v apartmane na sukromi. Ale cim viac bludim po nete, tym viac som akasi znechutena. Na tuto oblast som vela pozitivnych ohlasov nenasla, skor opacne. Ozvete sa mi niekto, kto ste tam konkretne bol a mete skusenosti s ubytovanim, dopravou, kvalitou vody a podobne?
Dakujem a prajem pekny den
Ria
avatar Re: Poljica-Marina-Trogir
02. 06. 2008 17:28
Pokud se jedná o Poljicu u Mariny (Trogir), pak se o tom psalo tady [www.ihvar.cz] spinning smiley sticking its tongue out
Re: Poljica-Marina-Trogir
09. 06. 2008 10:48
Guenevera, prežívaš asi také isté chvíle ako ja minulý rok, keď som si v jednej cestovnej agentúre našla ubytovanie( aj pre druhú rodinu) a v podstate som nevedela kde ideme, pretože presne ako ty ,som nenašla žiadne ohlasy. Boli sme ubytovaný v Marine , blízko pláže nad cestou , ale bola to pláž pri bare Riko, nie tá čo je trošku ďalej. Strašne som sa bála čo povedia priatelia, ako sa im bude páčiť, no bola som skrátka hotová, dostala som aj nejakú žalúdočnú nervozitu, brala som to ako určitú zodpovednosť, pretože výber nechali na mňa. Na pláži sa občas vyskytla tráva ale väčšinou tak okolo 3-4 hod. popoludní, ubytovanie sme mali čisté, veľké izby aj kuchyňu. My veľa toho nepotrebujeme .Prvý- krát sme išli s našim synom, ktorý mal 11- mesiacov a ja som to tu na tomto fóre už písala, že to pre mňa bola úžasná dovolenka, po toľkých dovtedy prebdených nocí si môj syn povedal, že mi spraví radosť a bude pekne spinkať, aby si maminka konečne oddýchla. Je pravda, že toho nočného života si tam človek neužije, prechádzať sa dá len po ceste ( my sme to mali do centra Mariny asi 2 kilometre, takže vzhľadom na malého sme chodili autom). Marina je také malé prístavisko pre loďky, ale večer mala pre mňa prekrásnu atmosféru, dávali sme si tam zmrsku, sú tam asi tri reštaurácie a moje baby boli aj na pizzu, ktorá bola údajne veľká ako stôl. Dva- krát sme boli pozrieť aj večerný Trogir a jeden deň sme boli aj v Seget Donji, je tam hotelový komplex Medena, ktorý je označený aj Modrou vlajkou čistoty mora.
Ja osobne som sa bála cesty pod našim ubytovaním, ale vôbec žiadny hluk sme nepočuli. V bare Rico boli aj diskotéky, alebo karaoke, moje baby si tam chodili s mužom zahrať biliard. Aj keď to nebolo vychytené dovolenkové letovisko, my sme boli radi, že sme celá rodina pokope, pretože manžel je stále pracovne preč z domu. Tento rok ideme do Mimíc a strašne sa už teším, prajem Vám peknú dovolenku.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 161
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.