Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kempy v Chorvatsku

Autor Lampárek 
Kempy v Chorvatsku
27. 05. 2008 15:25
Zdravím návštěvníky tohoto fóra, chtěl bych se Vás zeptat, jestli je možno se ubytovat na Istrii v nějakém autokempu jen na 2 až 3 noci, díky za info
avatar Re: Kempy v Chorvatsku
27. 05. 2008 18:05
Lampárku koukám že jsi tu nový. Zkus chvíli hledat a najdeš na tomto fóru i vlákno nazvané Kempy. Jinak myslí, že v kempu se můžeš ubytovat klidně i na jednu noc....
avatar Re: Kempy v Chorvatsku
27. 05. 2008 22:39
Buďme rádi,máme další dušičku do diskuze smileys with beer

MirekŠi
Re: Kempy v Chorvatsku
22. 06. 2008 19:28
Ahoj, prosím, poraďte mi nějaký super kemp vhodný pro rodinu s dětmi a kde je možnost pronajmutí ledničky.
Díky! Čus

Verča
Re: Kempy v Chorvatsku
29. 06. 2008 15:44
Ahojkýý.Právě jsem se vrátila z Chorvatska a bydlely jsem tam v autokempu Pisak.Pronajímají tam chatky kde jsou 4 lužka,lednička,vařič i nádobí.Pronajímá to česká cestovní agentůra Tomáš group.Je to tam bezvadný a hned u moře tak se nemusíte nikam moc pakovat.Pro děti to tam je též bezvadný.Jestli budete chtít tak vám pošlu odkaz.Krásný léto přeji.Marta
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 200
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.