Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod

Autor Denina 
Jééé, do Ražanje zátoky Mezaroca jedeme letos také (budeme tam od 24.6.). Sháním všechny možné informace ohledně tohoto místa. Jedeme letos sami a máme 4,5 letou dceru.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
06. 06. 2008 11:45
Ivet:

Fakt..my vyjízdime z Brna ted nevím kdy, ale asi 25.6. a do Mezaroci:-)) hot smiley A v jakém apartmánu budete? My jedeme dvě rodiny, já mám snya 6 let a druhá má dvě holčičky 8 a 5spinning smiley sticking its tongue out
Já jsem tam byla loni, a mooc se mi tam líbilosmiling smiley
Zdravím,
jaký byl Ražanj, nemáš nějakou mapku?
Dobrý den,
ve čtvrtek jedeme do Lozice. Kdo už jste tam byl, zajímalo by mě, jestli se tam dá někde jezdit na kolečkových bruslích...? Třeba tou ulicí kudy se chodí z Lozice do Rogoznice? Předem díky moc za odpovědi :-)
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
07. 07. 2008 10:53
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (01. 02. 2009 15:52).
Díky moc, to jsem chtěla slyšet... teda to o těch bruslích :-)
Reakce známých a přátel, kteří tam již byli, byly vesměs pozitivní... tak uvidíme...:-)
čau lidi.. taky jsem byl poslední týden v Lozici..a musím oponovat blankamcespinning smiley sticking its tongue outna žádné človičince jsem nenarazil..Je tam úplně krásně..a malé pláže? no jsou tam vybetonované plotny a když si ji zaberete a necháte si tam osušku zatíženou kameny přes noc,tak už o ni nepřijdete do konce pobytu.. my jsme si našli pěkné místo,pěkný vstup do vody a žádní ježci pokud jsem dostal na dno.. malá rada,když dojdete od Lozice k moři,tak se dejte spíš doprava..ale né moc dozadu,tam už je to samá skála.. jinak BRUSLE-se tam dají využít,ale cesta do Rogoznice s Lozice je docela úzká,s těží pro dvě auta,tak ještě navíc bruslař může být problém..ale pokud jsi zdatný bruslař,co zvládá rychlé brždění tak v pohoyawning smileyasfylt,je tam celkem celistvý... tak si lidi Lozici užijte já jsem byl nadšený..všem kráááááásnou dovolenou a září v tentokrát v Brele AHOOOOOOOJhot smiley
avatar Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
13. 07. 2008 18:21
Tomulko díky za dobré zprávy z Lozice, už jsem měla obavy jak to bude s tou čistotou vody.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
14. 07. 2008 00:04
Aj ja idem 26.7 do Lozice
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
14. 07. 2008 06:10
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (01. 02. 2009 15:51).
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
15. 07. 2008 08:09
Byly jsme v Lozici od 25.6. do 2.7. a musím říct, že moře bylo celou dobu nádherně čisté. Když to srovnám s tím, co plavalo po tři roky před tím kolem Bristu a Gradacu na Makarské, tak v Lozici je opravdu super čisté moře. Na pláži byly převlékárny i záchody a lidi do nich opravdu chodili. Chodili jsme na pláž, která je směrem doleva - k Rogoznici. Je větší, neodborným odhadem asi 80 - 100 metrů, takže byla prázdná, na místní poměry. Nevýhoda byla, že hned u kraje je spousta ježků, takže bez bot do vody nelést.
Je fakt, že pláž v centru Lozice je, jak říkají místní, písečná (ve skutečnosti jsou to droboučké kamínky) a je tam hospoda. Ale taky na ní bylo pěkně narváno. Je lepší ujít asi pět minut podél moře na tu větší pláž. Tam o občerstvení taky nepříjdete. V jedné vilce tam čepují pivo a prodávají nanuky.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
17. 07. 2008 21:49
Jsme v Lozici od 10.7. V domě 10m od té pláže s konobou (vlatně kolem ní vycházíme ze zahrady přímo na pláž). Je tady poměrně dost lidí, především ale rodiny s malými dětmi. Počasí je nádherné, ale už jsme tu zažili jak mistral, tak buru a včera velký požár s leteckým hašením. Přes toto vše je voda stále nádherně čistá. Je možné, že nemám správný odstup, ale voda je i přes větší zatížení stejně čistá jako před rokem kousek vedle v Ražanji (Mezaroka), kde bylo podstatně méně lidí. Domnívám se, že se není čeho obávat.
Co se týče obchodů, tak na běžné nákupy postačí v pohodě 3 Studenaci a trh. Nicméně pro lepší ovoce a zeleninu se vyplatí zajet na trh do Trogiru.
Pro milovníky piva - Karlovačko 12 (s rezervou a vychlazené chuťove srovnatelné s G10) se ve Studenacu prodává v lahvích za 4,85kn, ale o 600m dále na pláži, stejné lahvové za 15kn. Lahve se dají vrátit jen tam kde pivo koupíte a jen se stejnou etiketou (jako před dávnými dobami u nás:-) Dobrá večeře v konobě u mostu do staré Rogoznice vyjde na 55-75kn. Průmyslové výrobky na pláž a tak koupíte za podobnou cenu jako v čechách, potraviny jsou dražší, ale rozdíl je v podsatě jen na DPH (chorvati mají i na potravinách mimo pečiva 22%). V prodejnách potravin ale téměř nenajdete méně kvalitní salámy a sýry jako u nás.
avatar Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
18. 07. 2008 09:35
Vsaska díky za další dobré zprávy a užitečné informace z Rogoznice.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
20. 07. 2008 14:13
Zdravim z Rogoznice.
Novinkou je v Rog. kulatak pred mostem a bezplatne parkovani pred konzumem.
Platebni karty berou temer vsude, v loni to byl jeste problem.
Dostavam dos soukr. zprav na info o internet.kavarnach, ty v Rogoznici nejsou.

Dnes vecer jsou v Rog. slavnosti Festa.


Posilam trochu tepla a slunicka do CZ, pry ho tam moc neni.
N.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
20. 07. 2008 23:33
Dik ja som tam 27.7. v Lozici snad slniecko vydrzi..
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 07. 2008 22:24
Tak ted momentálně v Rogoznici leje:-( Je to po dlouhé době první deštík, ale jak to tad znám, nemělo by to trvat dlouho:-)
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 07. 2008 23:02
A dokedy si tam?V Rogoznici?
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
22. 07. 2008 06:59
Nekane : Ahoooj, copak že jsi připojená z Tvého druhého domova? Představ si že jsem si opsala číslo do soukr tel a ten jsem nakonec zapomněla doma, tak jsem se Ti nemohla nai ozvat. Dost mě to štvalo, protože jsem potřebovala rady někoho normálního:-) Jinak Ražanj nic moc, jak jsem tady psala thumbs down. Zatím ahojky D.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
24. 07. 2008 17:50
No ahojky, čekala jsem jestli se ozveš?:-) Potom jsem si řekla, že informací na foru je dostatek, tak že si v Rogoznici poradíš sama. V případě zvolené lokality, jde vždy o to co od místa očekáváš. Ražanj je dost profláklé místo, to znaména, že také dost navštevované českými turisty. Podle fotek cos mi zasílala ale to ubytko vypadalo pěkně. Soukromou zprávou můžeš zaslat co ti na Ražanj všechno nevyhovovalo. Dnes je konečne v Rogo po delší době zase opravdu pěkné počasí.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
24. 07. 2008 18:15
To: Bobila1 Ahojky, v Rogoznici jsem do cca.10.9 podle potreby. N.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
24. 07. 2008 21:11
Nekne..já nix nestudovala spoléhala jsem se na to že se spojím s tebou.-) Zprávu tam mášspinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.