Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod

Autor Denina 
Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
20. 05. 2008 13:08
Ahojky, omlouvám se všem "světa znalým" ale chci se zeptat, zda mi někdo neporadí kde v okolí měst Ražanj - Rogoznica je nějaký větší supermarket? Díky moc všem za neurážlivé odpovědi. :-)
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
20. 05. 2008 18:49
Co jsme my viděli, tak nejbližší v Trogiru a v Sibeniku.Před Sibenikem je veliké nákupní centrum . V Rogoznici je uprostřed starého města taky menší supermarket.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 05. 2008 02:28
Deni,
co si představuješ pod pojmem větší.eye rolling smiley Rogoznici znám perfektně.
V Rogoznici koupíš vše od WC papíru po léky, opalovací kr. elektr. odpuzovače atd. atd. atd.
Kromě módních hadříků a botiček, to musíš k Šibeniku do megacentra.
Tam se vážně nakupuje super,eye popping smiley ale i v centru Šibeniku, se nakupuje zmiňované zbožíčko vesměs z Itálie úúúžasně.hot smiley
Již u nás nic nenakupuji a v červnu jedu hned tam a vše na léto nakoupím a se slevouspinning smiley sticking its tongue out ( plavečky, botičky, no raději toho nechámyawning smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 05. 2008 07:29
Přímo v Ražanji je jen jeden malý pultový krámek pod jedinou hospodou, ale pořídíš tam v podstatě vše co potřebuješ, od pečiva přes uzeninu, opalovací krémy až po chlast smiling smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 05. 2008 09:54
Díky všem za rady. Jedeme do Ražanje a loni jsme byli u Omiše a jezdili jsem nakupovat do většího supermarketu, myslím něco jako náš Albert, nebo Delvita..Měli tam lepší zeleninu a ovoce, než na trzích a navíc nás neotravoval nebezpečný hmyzsmiling smiley)
S tím, že není v Ražanji nic většího počítám, Rogoznici neznám, proto se ptám.
Nekane : díky za rady, ale do Šibeniku se chystáme spíš na nasátí atmosféry i když na hadříky se taky kouknu, akorát na denní nákupy ovoce a zeleniny mi to přijde krapet z rukyspinning smiley sticking its tongue out
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 05. 2008 13:28
Deni,

to bylo jen pro zpestřeníeye rolling smiley
Šibenik je moc krásnej na posezení při kávě či vínečku vtom máš pravdu. Atmosféra je úžasná.drinking smiley
Já jezdím do megalandu v Šibeniku na velké nákupy, tak jednou za 14dní.
Pobývám v RH delší dobu, tak nechci nakupovat předražené potraviny v obchůdcích v tur. destinacích.

Samozřejmě, pokud jde o zeleninu a ovoce atd. to denně nakupuji v pojízdné samoobsluze či Rogoznici, to není problém.

Krásnou dovču.yawning smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 05. 2008 20:36
Nekane

To se máš, že jezdíš na dlouho. My letos jedeme jen na 10 dní a se synem tak si dovedu představit jeho a manželovo nadšení,kdybych jim sdělila, že jedu na nákupyeye popping smiley. Já teď dlouho jezdila pod Omiš, tak si už ani nepamatuju, jak daleko je Ražanj- Trogir, či Šibenik..
Já jsem prostě na ty jejich úzké uličky ulítlá thumbs up smiley

To víš, já potřebuju kila ovoce a jinak nic,ale znáš chlapysmiling smiley

Díky moc.
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 05. 2008 22:06
Ahoj, mě vcelku překvapil počet těch "marketů" přímo v Rogoznici, jestli se nepletu, byly tam hned čtyři vedle sebe a ktomu ještě úplně skvělá pekárna,..a hned za tím místem menší třžiště...no taky ulítávám na švestkách a melounech, takže jedno hlavní jídlo denně a jinak ovoce všeho druhu a ve velkým množství...no a zmrzlinu...ale nejíst v Chorvatsku zmrzlinu, to je jako nekoupat se v mořigrinning smiley
Ahoj Karel :.))
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
21. 05. 2008 23:41
Denina

To musíš jezdit po nákupech sama. eye rolling smiley
Vždy když jedu do Šibeniku, tak hodí manža a dcera strašnej (vopruz ksicht)
a je mi vše jasné, jedu sama a ráda, po měsíci veder, potřebuji voraz.

Karel

V Rogoznici se poslední dobou s markety roztrhl pytel.
Nejlevněji je v KONZUMU nalevo při příjezdu a pak v podchodě STUDENAC.
Všude si ale musíte hlídat vyůčtování, berou to tam pěkně hákem.
1-2 položky jsou vždy navíc, nevím jak se jim to vždy povede (nema problema)confused smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
23. 05. 2008 19:11
Karle, díky za rady..Já teda budu bydlet v Ražanji,ale nákupy budou probíhat v Rogoznici..Och jak čtu o těch pekárnách, švestkách a melounech, už aby byl červensmiling smiley))
Doufám, že tam berou v té Rogoznici karty, myslím teda platební.))

Nekane :A čím se ti poštěstilo že jezdíš na tak dlouhé dovči...? No uvidím jak to s těma mýma chlapama bude.))
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
24. 05. 2008 02:01
Denina,

v Rogoznici je banka hned v podloubí a bankomat.
Karty tam berou málo kde.sad smiley
Jsem tam s rodinou 3-4měsíce "pracovně". yawning smiley
Když budeš chtít, můžeme si vyměnit tel.čísla a až budeš mít v plánu jet do Rog. písni sms a sejdeme se tam a já vás provedu.
Ukážu kde zaparkovat a neplatit parkovné, kde co nakoupit, kde koupit pivo stejně levně jako u nás, atd.spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Nekane (24. 05. 2008 03:16).
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
24. 05. 2008 17:59
Nekane : se omlouvám kotě mi to odeslalo dřív, než jsem dopsalaspinning smiley sticking its tongue out

Pracovně, se máš, děláš; delegátku u nějaké CK? My jedeme 25.6. z Brna, takže v Ražanji máme být 26.6 ve 14, až což mě zničí.... Já myslela, že aspon v tom Konzumu nebo Studenaci budou brát kartysmiling smiley Budu ráda, když budu mít informátora, protože já to tam fakt vůbez neznám...
A odkdy tam jste vy? A kde přesně, v Rogoznici?

D
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
25. 05. 2008 12:07
Denina

u Studenacu je hned bankomat, tak neboj.yawning smiley

Ne, ne delegát nejsem, zastupuji jednu fyrmu na stříkací pistolky ( AIRBRUSH )
V Rogoznici mám klienta. A u Rogoznice máme domky kde pobýváme. ( a karavan )
Odjíždím 11. - 12. 06.hot smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
25. 05. 2008 15:50
Nekane:
Tak to máš teda super...dobrá prácesmiling smiley Aspoň se vyhneš tomu, že přijedeš v 6 ráno na pobřeží a do odpoledne musíš čekat na váměnu klientů atpsmiling smiley
No malej mi ted iznámil, že už chce jet a nechápe, že to hned nejde.))
Jak starou dceru máš? A to budete do konce prázdnin? Bledááá záávissttttthot smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
25. 05. 2008 17:11
Uz sa tesime na spravy z Rogoznice od Nekane
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
26. 05. 2008 00:50
Denina

Dceři je 13let. Mamka mi jí přiveze až 28.06. a pak je semnou až do 06.září.
Již dnes semnou nemluví, že nemůže jet už 11.června.
A ty máš jak starého prcka?


Bobila

Zprávičky během léta nebudou, v naší lokalitě není možnost se připojit na net.
Připojení na net v rámci romingu je stále ještě neůnosné.sad smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
26. 05. 2008 10:24
Nekane

Malýmu bude v srpnu 7...
a to pracuje od rána do večera, nebo máš čas i na moře, slunce atp: To je super práce, nepotřebuješ kolegynismiling smiley))
Dceru docela chápu, já bych taky trucovala.

To jedeš sama? Nebo s manželem? Nebojíš se?cool smiley

Denisa
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
26. 05. 2008 15:12
Ne, ne vše si zařizuji již na jaře.
Letos bylo koncem března již krásné počasí v RH.
Stále jsme byli v plavkách, jen večer jsme měli zaplé přímotopy.
Koupání se ale nekonalo, voda byla ještě chladná.

Léto si užívám se vším všudy. hot smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
27. 05. 2008 12:45
nekane:

No upřímně řečeno ti ale vůůůbec nezávidím spinning smiley sticking its tongue out
Dva měsíce v Chorvastku jááájsmiling smiley)) No ted mi volala máma že prý je tam 21 st moře, tak uvidíme jak bude.
Kdyžtak mi písni ten mobil ,za průvodce budu ráda..))

Denisa
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
27. 05. 2008 13:21
Denina

Neboj, letos bude úúúúúúžasně, natruc těm nepříjemnostem co na nás Slovinci a Chorvaté přichystali.

tel. už máš v soukr.zprávě.spinning smiley sticking its tongue out
Zdrvím vás tu všechny.. yawning smileymám dotaz..nemohli by jste mi někdo říct,jak je to s odsolovacíma sprchama v Lozici na pláži?já jen abych věděl jak velký kanystr na vodu si mám vzít s sebou.. díky vám..jsou tu super informace..už se mooooc do Rogoznice těším..hot smileyhot smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
28. 05. 2008 10:20
Tomulka:

Já nevím, já jedu do Mezaroca a doufám, že tam nějaká taky je, i když k apartmánu to máme mít údajně 20m, tak si odběhneme, nosmiling smiley)smoking smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
28. 05. 2008 10:27
To Tomulka61 : sad smileyBohužel odsolovací sprchy v Rogoznici - Lozici nejsou žádné, to byla opravdu jediné mínus, zvlášť pro mou silnou polovičku. Vím to jistě, bydleli jsme v Lozici. Ale jinak vše O.K. Nikde jsme sprchu neviděli, možná na hlavní pláži, jak se jde do přístavu, ale tam jsme nechodili,protože koupání v Lozici bylo super !!!spinning smiley sticking its tongue outHezkou dovču hot smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
28. 05. 2008 18:00
No to je pravda, v Lozici sprchy nejsou.
Ale téměř každý apartmán, má na terase vlastní venkovní sprchu.

U soukromých ap. je to vždy problém.
Voda podražila a pronajímatelé se nedohodnou, jak to financovat.
Díky vám za odpovědismileys with beerškoda,že ty sprchy jsou nedořešené..já budu bydlet 200m od moře,takže bych se asi uběhal..prostě to vyřeším klasicky..pet láhve s navrtaným vrškem,jako sprškacool smileytak i přes to se do Rogoznice mooooc těším..všichni ji tak vychválili,že bych vyrazil už včera..hot smileytak se mějte a přeju všem krásnou odpočinkovou dovču,at už v Rogoznici,či kdekoli jinde..yawning smiley
avatar Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
29. 05. 2008 07:35
Tomulko, proč se chceš po každém koupání "odslanit"? Přece stačí jednou, když se vrátíš do app. Dokonce se tady v zimě probíralo, že někdo se nesprchuje celou dovolenou a nechá sůl působit na tělo, že je to móóóc zdravé. Jinak letos jedeme taky do Lozice a taky už se nemůžu dočkat .....
KUDU: já bohužel papřím k těm,které sůl na těle žere..sad smiley ale nechci si kvůli tomu nechatujít dovču u moříčka..protože to je jediné místo,kde dokážu vypnout.. a kdy jedeš do Lozice?my už 20.6.takže už to máme skoro za pár..hot smiley
oprava -PATŘÍM...smiling bouncing smiley
Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
29. 05. 2008 09:08
Já s etaky občas sprchnu, někdy s emi udělají takové ty "sluneční pupínky" a sprcha pak docela pomáhá... Ale je pravda že ne po každém koupání, stejně jsem v moři s prckem pořád hot smiley. My jedeme 25.6. už se těšíííííííííímeeeeeeeee grinning smiley
avatar Re: Ražanj, Rogoznica a okolí...supermarket, nebo větší ochod
29. 05. 2008 10:13
Tomulko, my jedeme ještě za dlouho, až 5.září. Až se vrátíš, tak napiš jak bylo a nějaké další užitečné poznatky. Užijte si to všichni !!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 254
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.