Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brač - Sumartin - Vila Veronica

Autor liborvaa 
Brač - Sumartin - Vila Veronica
04. 05. 2008 14:49
Zdravím, prošel jsem si téměř celé fórum, ale nikde jsem nenašel komentáře na ostrov Brač, respektive město Sumartin. Jedeme začátkem srpna do Sumartinu vila Veronica /cca 300m od mysu Sv. Rocha/, zajímalo by měj zda máte s tímto místem nějaké zkušenosti. Koupání, šnorchlování, noční život, pláže, čistota moře atd... Díky Libor
avatar Re: Brač - Sumartin - Vila Veronica
04. 05. 2008 16:36
liborvaa: nic ve zlém,ale tomuhle vážně nerozumím...proč si někteří lidi nejdříve zaplatí pobyt a až pak hledají informace,jaké že to tam vlastně je? eye rolling smiley
Re: Brač - Sumartin - Vila Veronica
04. 05. 2008 19:16
Taky to moc nechápu smiling smiley

O Sumartinu tu toho asi moc nebude, o Brači jako takovém jsem sháněla informace horko těžko. Teď už nic nesháním, jedeme tam podruhé - a dokonce do jiného ubytování, ale to rozhodně neřeším tady smiling smiley
avatar Re: Brač - Sumartin - Vila Veronica
04. 05. 2008 23:12
Lenis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky to moc nechápu smiling smiley
>
> O Sumartinu tu toho asi moc nebude, o Brači jako
> takovém jsem sháněla informace horko těžko. Teď už
> nic nesháním, jedeme tam podruhé - a dokonce do
> jiného ubytování, ale to rozhodně neřeším tady smiling smiley

Lenis a proč to neřešíš tady?Já si myslím,že je tu hodně příspěvků,které tady lidem pomohli se rozhodnout kam jet nebo co kde očekávat a pod.A jak se dívám na tvé příspěvky taky jsi tu napsala pár(106)rad a určitě pro někoho užitečných.thumbs up
Re: Brač - Sumartin - Vila Veronica
05. 05. 2008 09:50
Vojto, ééé - jak to myslíš? Já to myslela tak, že jsem si o tom ubytování sehnala informace, prolezla všechny možné weby - a pak jsem to objednala - a už to tady dál neřešila (jestli je tam hezky, jaké to ubytování je atd.) - takže tak.

Jinak ale radu ráda dám, to ano, články o Brači jsou na těchto stránkách a moc mi před rokem pomohly. O Sumartinu nevím nic, ani jsme tam nebyli. Můžu podrobně psát o Bolu a o oblasti mezi Bolem a Murvicí a 5 km za Murvicí - ale jinak neporadím. A to, co jsem napsala o Bolu, se dá určitě vyhledat smiling smiley - a pokud bude zájem, napíšu klidně víc.
Jozef 1
Re: Brač - Sumartin - Vila Veronica
05. 05. 2008 11:13
Sumartin poznám, myslím celkom dobre, chodíme tam na malé výlety z Povlje. U mysu sv. Rocha ale kúpanie nič moc. Celkove Sumartin na plávanie slabý. Často fúka a sú veľké vlny. O niečo lepšie to je naproti v Ružmarine a Puntinaku, aj to je treba mať apartmán priamo pri mori.
avatar Re: Brač - Sumartin - Vila Veronica
05. 05. 2008 14:23
Tak sorry Lenis já jsem to blbě pochopil.Dal jsem si tu poslední větu do souvislosti s tímto fórem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 167
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.