Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Baška voda diskotéky

Autor ronaldo77 
Baška voda diskotéky
17. 04. 2008 19:48
Holky kdo jede do Bašky vody začatkem prázdňin? A neví někdo jaké jsou tam diskotéky.Moc děkuji za odpovědi.
Re: Baška voda diskotéky
19. 04. 2008 08:05
Tak tam asi nikdo na diskotéku nejede, viď ? A disko je tam asi jako všude, kravál, tuc tuc a všichni vyhulený a sjetý, jak to na diskotékách bývá.drinking smileysmoking smiley
Ale moře je tam úžasný a to koupání.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Baška voda diskotéky
22. 05. 2008 23:13
Diskotéky jsou tam supr, minulej rok byly použitelný tři - Opitovník (Otazník) hned u centra- taková kavárnička, s živou i repro hudbou, spíš takový na klídek, pak Apollo, supr dýza s ještě lepším posezením, ta je asi 100m od centra a pak Oseka, ta je tak na půli cesty mezi Baškou a Baško Polje........ta je největší a tucá to tam do rána.........nicméně tam bývá spousta středoškoláků (jezdí tam na zájezdy právě do kempu), ale jinak fakt bomba. Navíc tydle diskotéky mají tu výhodu, že si můžeš vrznout, aji když se Ti nechcesmiling smiley Každopádně, jak psal kolega v minulým příspěvky, je to všude tuc tuc, ale jak odchází mladší generace, tak se to pak dá a můžou na to trsat i ročníky starší (tím myslím 1980 - 1985smiling smiley ) Takže o noční život se tam fakt bát nemusíš, jsou i nějaký dýzy přímo v centru, ale veškerej život se schází tady v těch třech.....já tam jedu na přelomu července a srpna.....
Re: Baška voda diskotéky
23. 05. 2008 00:14
Luzzu, ty máš fakt dosthot smileyhot smileyhot smiley
Re: Baška voda diskotéky
23. 05. 2008 06:47
To nemá smysl Hulčo, tihle mají u řiti celej Jadran. Kdo neumí plavat, musí holt tancovat...
Re: Baška voda diskotéky
23. 05. 2008 07:49
No,já na tym nevidim nic zlyho.Když palba,tak palba.A to je mě jednačtyřicet.A když je ta možnost nějakyho koťátka......že chlapi,co si budem řikat???
Re: Baška voda diskotéky
23. 05. 2008 11:26
Já fakt nevím, o co vám jde, lidi, copak to je něco zlýho přes den plavat a večer si užít na dýze? Nebo máme chodit po západu sluníčka spinkat? Jako já si osobně myslím, že každej si tam jaksi může dělat co chce, ne? A jetš bych reagovala na Jareda......zhulený a sjetý jsou tam pouze češi, chorvat ani jeden....Fakt se mi líbí tady ten supr přístup, jakože jakmile se někdo nevádlí 8 hodin na pláži a pak ve stanu nevaří na propanbutanu a nesmrdí na památkách, tak je jeho dovolená out........
avatar Re: Baška voda diskotéky
23. 05. 2008 12:06
Luzzu a jaký ročník jsi ty? Na to že jsi holka je tvůj způsob vyjadřování dost otřesný.
Re: Baška voda diskotéky
23. 05. 2008 16:49
Na ročníku nezáleží......podívej, já sice nevím, co Ti na mým způsobu vyjadřování přijde tak hrozný, za tu jednu větu se omlouvám, měla to být jen narážka na film s Bolkem. Jinak, kolega se ptal, jak jsou na tom diskotéky, tak jsem mu na to odpověděla........odpověď jareda mi totiž nepřišla úplně objektivní, spousta lidí tam jede jen skrz zábavu a diskotéky. Jinak mi na mým vyjadřování nepřijde nic zvláštního, ale klidně mi to vyvrať, třeba po sobě ty zprávy špatně čtu....nebo pak už nevím, o co jdesad smiley
Re: Baška voda diskotéky
26. 05. 2008 07:55
Jsem přesvědčen že si každý může dělat co chce, jen si myslím, že řešit na tomhle fóru vrzání na diskoškách je out.
Re: Baška voda diskotéky
06. 06. 2008 12:51
Ja uz tam jezdim 6 rok na stejny misto,nekdy do apartmanu v Basce vode a nekdy do kempu Basko polje, rekl bych ze v kempech to vic zije,hlavne je tam vic zenskejch.No a co se tyce tech diskotek,podle me je nejlepsi Oseka, spousta zenskejch, ktere se neboji se pomazlit na plazi,kazdej tam preci jezdi za zabavou, pres den u more a vecer musi byt poradna kalba jak se patri. Zacatkem cervence nas tam jede zase banda kluku, takze holky ktere se chcete dobre pobavit, klidne napiste a zaparime....at je na co vzpominat.smileys with beer
Re: Baška voda diskotéky
13. 07. 2008 17:33
Ahoj, zajímalo by mě, kolik se za takovej vstup na diskotéku v HR - třeba do té "Oseky" platí?
Moc díky
D
Re: Baška voda diskotéky
14. 07. 2008 07:24
Ahoj, no nevim jak jinde, ale pokud se dobře pamatuju tak např. do Oseky se neplatí nic - je to plážový bar hned u moře, kde to večer pěkně žije, byli jsme i jinde v Bašce Vodě (ale už nevím jak se to jmenovalo) a taktéž bez vstupu. několik let dozadu jsme byli v Orebiči na klasické "vnitřní" diskotéce a ani tam se nic za vstup neplatilo. Jestli je to letos jinak, nevím, ale zjistím - v pátek odjíždíme směr Baško Polje :-)) Co si pamatuju, vybírali vstupy na různé akce přímo u hotelů.
Re: Baška voda diskotéky
14. 07. 2008 17:40
Taky vyrážíme v pátek! Do OMIŠE! spinning smiley sticking its tongue out No jedeme 4 a chtěli by jsme vyzkoušet krom sluníčka, moře, památek a výletů taky nějaké povyražení ve víru tance! Klidně by jsme brali i poslech nějaké typicky chorvatské hudby, ale vůbec nevíme KAM vyrazit! Ale ta Oseka nevypadá špatně, když je to venku... Budu ráda i za další rady!
Re: Baška voda diskotéky
20. 07. 2008 14:44
Dnes jsem se vrátil z Bašky a pokud jde někomu o diskotéky tak v Bašce jednoznačně Oseka. Plní se to tam od půlnoci, Ožujsko za 15 kun, Havana za 15, rum s kolou za 20 kun. Vstup grátis. Zmiňované Apollo žije o mnoho míň (také zadarmo), takže se vyplatí do Oseky určitě dojít. Pravda je, že tam narazíte spíše na mladší genereci, ale za to překrásných holeksmiling smiley. Čechů jsme tam potkali minimálně. Jestli je někdo vášnivý diskofil tak ať si rozhodně nenechá ujít klub DEEP v Makarský. Je to na promenádě u mola v jeskyni označeno modrými neony. Do půlnoci vstup zdarma, po půl noci za 20 kun. Větší parádu jste ale v životě neviděli. Na proti DEEPu je ještě jedna disko ve skále, ale všechno se schází v DEEPu, takže si ušetřete zbytečné km a vůbec tam nechoďte. Z Bašky se tam dát dostat budem za 10 kun a zpátky taxíkem za 100 kun. Bus staví nahoře v Bašce na hlavní silnici a v Makarský taxíka chytnete vždycky. Doporučuju jet do Makarsky tak okolo 22:00 a dát si drink na promenádě. Ceny "přijetelné" a atmosféra super. Hned na promenádě je ještě jeden klub přímo na hlavní - chudáci sousedi, s hlasitostí si nedělají hlavusmiling smiley). Do Disco Plaža, kterou také cestou do DEEPu potkáte jsme jen nakoukli, takže pořádně nevím jak to tam žije.
Pro ty co by si chtějí poslechnout stylovější hudbu je v Bašce podle toho co jsem viděl plno příležitostí. Asi nejvíc akcí je před hotelem Horizont na pláži (živá hudba, myslím i nějaký parket). Každopádně Baška je plná poutačů na tyto akce, které jsou vyvěšeny všude, takže si vyberete. Se vstupy bych si nelámal hlavu, když už nějaký je, tak to neni nic co by člověk nekousl a pak litoval (beru podle sebe). Jinak kurzy ve směnárně byly 7,07 kun za CZK a 0,284 za CZK (vše bez poplatků).
Re: Baška voda diskotéky
21. 07. 2008 07:57
Nedá sa mi nevyjadrit, keby moji chlapci neboli po mne a nemilovali život, slobodu a vedia si ju aj užívať už b& som mohla byt viacnásobna babka,
podotýkam že som VŠ vzdelaná a občas sa tiež vyjadrim tak ako citim. Najkrajšie dovolenky boli s mojimi študákmi a chalanmi,sú spontaní,nespútaní a čerpám z nich veľa energie, cez den more, slnko,volejbal ,večer dobrá gilovačka pohar vínka, mladí by sa vyjadrili že chlast ja sa tak bojim tu vyjadrit, lebo hned by ma niektorí poslali na protialkoholické liečenie, no a potom diska, hudba, ten chlast a SEX? je prirodzený a zvlášť ak tam máte človeka, ktorého milujete. Dovolenka je o tom ž e si dovoľujeme a každý tak ako to cíti, divím sa že sa k tomu niekto vyjadruje ako puritán keď sa táto téma niekomu nepáči tak nech ju nečíta. Hodne viem o mladých a zo skúsenosti každý rok chodím k moru a neraz im ten ich vek veľmi závidim . Úživajte si, ale s rozumom, aspoň budete mat na čo spomínať. Všetkým prajem krásnu dovollenku
Re: Baška voda diskotéky
04. 08. 2011 11:41
doufam že tam letos sbalim par děvčat =D pojedu se teda na radu pařiče podívat do deepu zní to dobře, navíc ma makarska skoro 20 tisíc obyvatel. desetinasobek bašky vody, takže to tam určitě bude o nečem jiném. =) a ten taxík za 3stovky v dnešním kurzu ,risknu,, kurz je hned lepší =)) heheh to sem asi nejvíc rad =)
dry
Re: Baška voda diskotéky
07. 08. 2011 20:04
čaukoo lidičky =)) nechystáte se teď někdo do bašky, já odjíždím v úterý a chci se jen zeptat jestli tam nejede nějakáá slečna se kterou bych tam navštěvoval místní diskotéééky =))
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 209
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.