Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.

Autor vilko 
Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 10:48
Diki spoustu Vašich emailu na žadost gde to žije zde uvadim pouze jmeno města a doufam že to zas nebude duvod k slovnimu utoku.
Je to na ostrove Pag 2km od Novalje stači do youtube napsat ZRČE. Pokud dovolite zde je odkaz






Upraveno 3krát. Naposledy upravil vilko (02. 04. 2008 13:26).
avatar
XXX
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 14:03
Zase jeden,co si plete toto fórum z reklamními stránkami cestovních agentur.
Mám taký dojem vilko,že už ti včera ADMIN jeden příspěvek smazal, a ty si stále nedáš pokoj.
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 14:46
Ahoj - bok uvidime se na plaži.
avatar
XXX
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 16:02
Já se s tebou také nechci hádat,ale myslím si,že ti to včera ADMIN tím tvým smazaným příspěvkem
snad vysvětlil až dost!
Zase pleteš pate přez devate.Ti jsi odsoudil tento muj přispěvek jako reklamu na cestovni agenturu což ja v tom nevidim žadnou reklamu pouze znovu se opakuji že jsem upozornil spiš poradil kam za dobrou zabavou. Jsou taci kteri take jedou na dovolenu se pobavit a ne jen sedet u počitače i ripat do jinich ze zavisti či nudi. Schvalne sem přečetl všechni tve přispěevki a misto abis neco poradil či pomohl tem kteri poprve se chistaji na dovolenu tak jen umiš pomlouvat a do každeho si ripneš.
Mne jen tak nerozhodiš a ja i na dale budu radit a pomahat všem kteri pomoc a radu skutečne potřebuji.
A to že mi jak pořad pišeš ADMIN smazal přispěvek tak asi tomu mel duvod a nechapu proč tebe to zrovna trapi a vraciš se tomu co bilo včera.
Pozdrav všem milovnikum nikim a ničim se rušici dovolenu ahoj-bok Vilko
avatar
XXX
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 19:52
Vážený pane vilko:
Nejsem ješitný ani urážlivý člověk,ale co jsi tady o mně napsal,to přesahuje všechny meze.
Ukaž mi jeden příspěvek,který jsem tu napsal,ve kterém bych někoho pomlouval.Bez pár dní budu na tomto fóru
přihlášený tři roky.Pokud jsem nikomu neporadil a do každého jen rýpal,to ať posoudí jiní a ne člověk,který ve většině
svých příspěvků nabízí své služby k ubytování.
Přemýšlím již delší dobu ,a dnes mě to utvrdilo v tom ,že budu následovat Podgoramina a na tyto stránky se vrátím
až se toto fórum vrátí k původnímu obsahu.
Na závěr se všem,které jsem "pomluvil" omlouvám.
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 20:15
Milý "vilko", súhlasím s "XXX". Dosť ma otravuje, že na každom vlakne čítam tvoju reklamu na ubytovanie. Možno keby si to dal len na svoje vlakno, prilakalo by to svojich záujemcov. Lenže ty si to dal skoro na všetky, takže efekt je skôr opačný. Mňa osobne si znechutil natoľko, že lokalitu, ktorú ty odporúčaš obídem zďaleka. angry smiley
Tak souhlasit mužeš je to tvoje volba ale pořad nechapu co je v tom špatne že negdo chce nekomu pomoct třeba překonat jazikovou barijeru a vše potřebne proneho vyřidit. Proto jsem otevřel svoje vlakno a hele zase jsou tu ti ktere Chorvatsko jako takove nezajima ja pokud me neco nezajima tak tam nelezu a vubec nekritikuji přispěvek proste si čtu to o co mam zajem.
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 22:30
f



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:40).
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 22:37
Ahoj - bok uvidime se na plaži.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vilko (02. 04. 2008 08:56).
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 22:53
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:40).
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
01. 04. 2008 23:37
Ahoj - bok uvidime se na plaži.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vilko (02. 04. 2008 08:56).
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
02. 04. 2008 07:32
Stezujete si, ze je na strankach balast a sami napisete 10 uplne zbytecnych prispevku. Tak by tu byl jeden a bud by nekdo reagoval nebo ne.
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
02. 04. 2008 08:19
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:39).
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
02. 04. 2008 09:17
Tak a jste ted spokojeni. Timto končim s dobrim umislem rači ho nenapišu abi zas nebila REKLAMA
Rad bich vimazal i ti dva přispevki nahoře ale to neide proto Admine prosim udelej to vlastne vimaž všechni at uspokojim zavistlivce.
Asi mate pravdu nač pomachat jinemu gdiš to mužu nechat prosebe.
Čau Vilko,nic si z toho nedělej,někteří lidi na foru prostě jsou takoví.
Já se na to dívám z pohledu např. mladých lidí,kteří chtějí jet někam zapařit a mysleli si,že třeba v CRO nic takového není,že musí letět právě na tu Ibizu,nebo do Ital.Z tohoto pohledu to může být pro určitou vstvu lidí dobrá informace.Pokud to bude Michal chtít smazat,tak to prostě smaže a hotovo.Živili !! Petr
Nic si z toho Vilko nedělej. Na jedné straně (cca 5 měsíců zpátky) ti děkují jak si se zachoval a za chvilku se na to zapomene a posílá se síra na tvé příspěvky. To je normální, nenech se odradit. Už nám všem chybí sluníčko, aby jsme zas načerpali pozitivní energii a nesoudili každého za jeho nabídku nebo upozornění. Takže v klidu, určitě dál čti i pišsmiling smiley
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
02. 04. 2008 13:11
Zdravim všechni milovniki Jadranskoga Mora a hlavne nikim a ničim rušici se dovolenu Vašich snu.
Přatele děkuji za spoustu emailu ktere mi pišete ale prosim Vas neodsuzujte ADMINA on nevimazal moje přispěvki ja sam je vimazal a doufal jsem že se sem nevratim ale diki Vam dodržim to co jsem slibil před 7 mjesici. Nebudu vkladat žadne přispěvki a gdo bude chtit ten si me vždi najde.
S pozdravem ahoj-bok Vilko
Tak toto je fakt nařez,je to bomba už se nemužu dočkat léta.
Vilko máš u mě panákathumbs up
Dik moc panaka beru,snad se potkame na jedne z plaži třeba v Pakoštane a že to tam take žije posoudite sami
Ahoj-bok


Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
29. 07. 2008 21:49
Tak a je to konečne tadi. Od 1.8-10.8 muzeme se potkat na plaži v Pkoštane a od 23.8- 12.9 v kempu Dole -Živogošče Blato a do třetice od 13-20.9 v Biogradu na Moru.Dekuji vam všem za spoustu emailu a omlouvam se tem co psali na posledni chvilu ,přište musite pro termini v 7 a 8 měsici psat a rezervovat nejpozdeji do konce dubna jinak nenajdu pro vas nic bliž než 300 m a vice od moře.Podle meterologu bi tento zaři a prvni polovina řijna měla bit jako minuli rok a to sme se koupali a opalovali 10.10 na Rabu.Zdravim všechni co bili co jsou a te kteři se chistaji na Jadran.S pozdravem ahoj-bok Vilko.
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
30. 07. 2008 00:25
Vilkovo cestovka funguje pouze do konce dubna!!!!! Zbytek zájemců o ubytování si musí najít Vilka - on-line na pláži........grinning smiley Hlavně nerušit, ať se chlapec nestresuje.hot smiley
Re: Tak tady to skutečně žije - Chorvatska Ibiza.
04. 08. 2008 13:49
Omil pane ,Vilko žadnou cestovku nema a do budoucna ji ani neplanuji. Prave sem v Pakoštane a domluvam ubitovani tem kteri maji skutečnej zajem a nevi kam a hlavne gdiš je všude opsazeno. Majitel apartmanu v kterem sem s moji rodinou ubitovanej je volnej od 10-20.8 jsou tu tři pokoje velka kuchin a cena je za 6 lidi 75 eur.vcetne všech poplatku prvni řada u plaže 30m s uzavřenim parkovištem a autem ve stinu.Jejich sousedi maji take volno od 9.-25.8 cenove stejne.Pro bliši informace napište mi na email vilko@centrum.cz.
smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 198
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.