Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam začátkem června?

Autor michal__ 
Kam začátkem června?
31. 03. 2008 14:10
Loni a předloni jsme byli v půlce června v Igrane - voda OK, málo lidí ! převážná většina služeb fungovala.
Letos vychází blbě dovolená, vyjíždíme už 4.6. confused smiley přecejen je to skoro o dva týdny dřív
Máte někdo "zaručenej tip" yawning smiley , kde už tou dobou bývá trochu prohřáto? Dík.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil michal__ (31. 03. 2008 14:22).
Re: Kam začátkem června?
31. 03. 2008 16:39
Michale, tak to ti rád opravdu poradím. Podle mě je v tomto období nejlepší střední Dalmácie - od Slitu dolů. Přesněji řečeno Makarská riviera. A aby jsem byl úplně konkrétní, tak oblast od Brely směrem dolů. Já jezdím již 5 let do Baška Vody, a také vždy hned z počátku června / vždy tak kolem 5. - 10. /. A opravdu nikdy nám tam nespadla ani kapka deště a voda už v tu dobu báječná - jen snad asi před 2 roky první cca 3 dny chladnější. Ale nechtěl by jsem to tímto zakřiknouteye rolling smiley. Letos tam také totiž vyrážíme jako ty - ale až o dva dni později 6.6. Jednak je Baška Voda podle mě jedno z nejlepších míst, kdy do cca 25. června tam je ještě ne tak přecpáno, jako v sezoně - to je pak opravdu hrůza. To ale všude. A noční život je tam tak akorát - žádné velké dunění diskoték, ale když chceš, je tam u pláže jeden fajn bar, který až do rána funguje i s tanečkem a nikoho to v celém městečku neruší, neboť je hodně pod úrovní normální komunikace .A ohledně ještě toho počasí - po celé délce Makarské riviery se táhne pohoří Biokovo, které jen tak mraky nad moře nepustí.To vídáme i v samotné Bašce, kde je vidět nad horami z pevniny velké "hromady mraků", ale ty hory to tam blokují a pak se to nějak samo " rozpustí" .Tak že to počasí tam je fakt dost stabilní. Myslím, že v r.2005 tam snad asi 5 měsíců nepršelo. To spíš pak od července nějaké ty přeháňky jsou. Ale říkám, podle mojich zkušeností za posledních 5 let žádná kapka.Kdyby jsi potřeboval ještě nějaké informace, rád ti je zodpovím.A vím jen jedno - že už 7.června budeme sedět v jedné báječné restauraci v Bašce a koukat na první zápas ve fotbale - ČR - Švýcarskosmileys with beersmoking smiley. Už jsem tam zažil 2x MS a 1x EURO. A byla tam báječná atmosféra. Teď jsem si vlastně uvědomil, že už tam pojedu po šesté.Tak zatím.
Re: Kam začátkem června?
31. 03. 2008 16:55
Do Igrane jezdíme vždy v červnu,a vždy voda a počasí super.Loni jsme byli v Igrane od 10.6 a paráda moře 25.Letos jedem 9.6.opět do Igrane.Takže když pojedeš tam tak nic nezkazíš.Čau
Re: Kam začátkem června?
31. 03. 2008 20:29
Jo, díky, Makarskou riv. si samozřejmě necháváme v záloze yawning smiley z výše uvedené vlastní zkušenosti vím, že čím jižněji, tím nadějněji yawning smiley.
A co další oblasti - ví třeba někdo, jak to začátkem června vypadá nad Splitem (Kaštely, Primošten,...) ? V plné sezóně ne, ale před ní by nás to tam taky lákalo, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi něčí postřehy najít...
vlnka
Re: Kam začátkem června?
31. 03. 2008 22:13
Kaštely zatím nejhorší čistota moře, nikdy bych tam již nejela.
Re: Kam začátkem června?
01. 04. 2008 21:32
Teda tie Kaštely okrem spomínanej čistoty vody budú asi toho roku horšie aj čistote ovzdušia .
Pred pár dňami chorvátska tlač písala , že v Kaštel Sučurac kúpili Poliaci skrachovanú fabriku " železjaru ". Obnovili už prevádzku na tri smeny a výsledkom sú sťažnosti na stály hustý dym . Tento dym je vraj v týždni v troch rôznych fabách : sivý , čierny a červený .Pre aký druh turistu je to lákavé si domyslíte smiling smiley.
Re: Kam začátkem června?
04. 04. 2008 20:36
mozno stredný Jadran-Vodice-tribunj-Pirovac-zaliv a voda podstatne teplejsia ako inde,ozvite sa dám vam typ na ubytovanie .
Re: Kam začátkem června?
06. 04. 2008 13:01
Do Kaštel bych nejezdil, byl jsem se tam mrknout a nechtěl bych tam strávit dovču ani náhodou.
Re: Kam začátkem června?
10. 04. 2008 12:44
Začátek června jsme trávili k naprosté spokojenosti a s teplou vodou třeba v Premantuře na jihu Istrie nebo v Novaliji na Pagu. Na Krku nám bylo tou dobou spíše zima.
Re: Kam začátkem června?
10. 04. 2008 12:47
skuste Tribunj-ja som odtial aje tam fajn,v pripade ze sa rozhodnete ozvite sa
Re: Kam začátkem června?
10. 04. 2008 13:39
Aha, díky všem za pozitivní i negativní tipy, hned jdu googlit smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil michal__ (10. 04. 2008 13:41).
Re: Kam začátkem června?
11. 04. 2008 10:30
Zdravím, my jezdíme již mnoho let začátkem června do střední Dalmácie Rogoznica - Zečevo.
Moře prohřáté a teplota vzduchu někdy až přes 30 st.
avatar Re: Kam začátkem června?
11. 04. 2008 12:29
Jezdíme každoročnš od 14.6(což tedy je spíš půlka června) pod Omiší (Omiš-Makarská vesničky )a poslední 3roky jsme měli krásně-vedro.Podle majitelů se stává červen jedním z nejstálejších měsíců(v posledních letech)
Voda je možná studenější-ale dětem to nevadí-jsou v ní celý dny.Takže bych se nebála-a z oobní zkušenosti poradil třeba i tu střední Dalmácii-pod Omišem a dál dolů.
Re: Kam začátkem června?
11. 04. 2008 15:44
Tady asi záleží na roce, může být pěkné jaro, a tím i pěkný pobyt začátkem června, (jih je asi jistější), může být špatné září, tak jak tomu bylo vloni, a je chladněji všude, může být týden, dva, chladněji i v červenci či srpnu, neumíme už poručit větru, dešti. Já sám jsem zastáncem (nebýt drahé polovičky) okolo 10.6., nebo po 5. září.
Re: Kam začátkem června?
13. 04. 2008 20:18
pro Sonja:prosím jestli máš nějaký typ na ubytování ve vodicích pošli mě ho na mail, hledám ubytování pro čtyři od 5.7.08. Díky Markéta
Re: Kam začátkem června?
14. 04. 2008 07:24
V půlce června jsme byli v Tučepi (4x), v Bašce na Krku a v Ražanji u Rogoznice a krom dvou deštivých dnů na Makarské 1997 vždy paráda.
Re: Kam začátkem června?
14. 04. 2008 08:24
mozete mi poslat na Vás kontakt,e-mail,telef. na konketnejsie informácie
dik
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 218
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.