Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac nebo Rabac?

Autor strapecek 
Gradac nebo Rabac?
14. 03. 2008 09:41
Zdravím všechny,

právě si domlouváme dovolenou v Chorvatsku a řešíme menší dilema... Loni jsme byli poprvé na jihu - Makarska. Tady se nám velmi líbilo.
Letos volíme mezi Gradacem (hotel Laguna) a Rabacem (Girandella).
Může někdo poradit? yawning smiley Nebo doporučit?
Re: Gradac nebo Rabac?
15. 03. 2008 18:25
Jednoznačně Gradac a když Gradac tak hotel Labineca !!!
Hanďule
Re: Gradac nebo Rabac?
16. 03. 2008 09:56
Na 100% Gradac a kam v něm, to už je na výběru a vkusu každého.
Gradac nebo Rabac?
16. 03. 2008 14:21
Díky za radu spinning smiley sticking its tongue out
Tento názor už jsem slyšela od více lidí...
Re: Gradac nebo Rabac?
16. 03. 2008 18:32
Na Lagunu zepomeň ................. nic moc, spíš nic, než moc :-)
Re: Gradac nebo Rabac?
16. 03. 2008 19:15
Byli jsme v Rabacu, je tam krásně, jako všude v Chorvatsku, ale Gradac je narozdíl do Rabacu dost na jihu, záruka počasí.....v Rabacu bylo všude daleko, navíc otřesných 400 schodů na pláž.....Jella bych do Gradacu
Nebyl jsem na Rabacu takže nemohu porovnat.Každopádně pro Gradac hovoří stálejší klima.Jinak do Gradacu jezdím již 5 let takže mám již určitý obrázek o této destinaci.Pokud bude chtít někdo bližší informace ,popřípadě mohu poradit nema problema.Mějte se hezky.
Re: Gradac nebo Rabac?
17. 03. 2008 07:46
V Rabacu jsem byl v 1997, v Gradacu v 2007. Moje volba by byla jednoznacna a to Gradac, pokud mi to letos vyjde velmi rad se tam vratim.
hot smiley

--
TomKa



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tomka (17. 03. 2008 07:47).
Re: Gradac nebo Rabac?
17. 03. 2008 15:20
Gradac na jihu HR nebo Rabac na Istrii je dost dilema, obojí je o něčem jiném. Jak o Gradači a hotelu Laguna, tak o Rabači a hotelu Girandella jsem psal na již dříve na jiných vláknech, myslím že dost podrobně, nerad bych se opakoval. V Gr. jsem byl v r 2006, v R. v roce 2007, oboje cca od 15. června, tedy v předsezóně. V té době byly pláže v Gradači dosti plné, nedovedu si představit v červenci, či srpnu, ale to stejné může být i v Rabači. Mě osobně se líbilo na obou místech, pokud budete chtít něco podrobnějšího, dejte vědět, rád poskytnu informace.
Re: Gradac nebo Rabac?
17. 03. 2008 21:50
Já doporučuji jednoznačně Gradac, byl jsem tam za posledních pět let pětkrát, sice ne v hotelu ale v apartmánu, to není
důležité. Vždy v srpnu a vždy spokojen, pláže jsou skutečně přeplněné, ale jen u hotelů, my jsme chodili vpravo od hotelů,
tedy směrem na Brist, a tam jsme si své místo vždy našli. Jirka
Re: Gradac nebo Rabac?
17. 03. 2008 23:44
Jedu do Gradacu letos poprvé, konkrétně od CK Firo-tour do apartmánu Lile. Nebyl tam už někdo (myslím v tom apartmánu), že by poskytnul nějaké informace? Jaká je tam nejlepší restaurace, abych jí nemusel hledat a šel na jistotu za dobrou večeří? Díky
Re: Gradac nebo Rabac?
18. 03. 2008 07:39
Jarik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jedu do Gradacu letos poprvé, konkrétně od CK
> Firo-tour do apartmánu Lile. Nebyl tam už někdo
> (myslím v tom apartmánu), že by poskytnul nějaké
> informace? Jaká je tam nejlepší restaurace, abych
> jí nemusel hledat a šel na jistotu za dobrou
> večeří? Díky

Velmi dobra byla rybarska restaurace primo u pristavu. Cca v pulce jizni promenady byla taky jedna moc pekna restaurace, se svickama a zivym hudebnikem, ale ta nebyla na mou kapsu takze jist jsme tam nebyli. A vyborne ligne na zaru jsem si daval v pizzerii/restauraci LUX, ale pozor jsou tam toho jmena 2. Jedna je na skoro zacatku promenady a druha az skoro na samem jiznim konci. My chodili prave do te na konci promenady, byl tam vetsi klidek, sedi se u stolu na zidce a pod Vami sumi vecerni vlnky. Celkem pohodova obsluha. Meli tam dokonce cepovany Pilsner Urquell smiling bouncing smiley za stejnou cenu jak Karlovacko. Ale bacha, dali jsme si jedno, a vsichni jsme konstatovali ze budto to strasne redili nebo to pivo s Plzni nejelo ani ve stejnem kamionueye popping smileyeye rolling smiley a tak jsme okamzite presli na Kralovacko a to bylo super.

--
TomKa
Gradac nebo Rabac?
18. 03. 2008 07:45
Nakonec u nás zvítězil Gradac... spinning smiley sticking its tongue out
A hotel Laguna. Snad to nebude až tak špatné, nedávno ho prý rekonstruovali a četla jsem i několik pozitivních recenzí...
Re: Gradac nebo Rabac?
18. 03. 2008 14:31
Díky Tomka. Já mám Karlovačko docela rád. Plzeň tedy raději až doma ..... :-D
Gradac nebo Rabac?
19. 03. 2008 07:19
Nevíte někdo, kolik stojí výlet z Gradace na Bačinská jezera a do Dubrovníku?
Nemůžu to na internetu nikde najít...confused smiley
Re: Gradac nebo Rabac?
19. 03. 2008 08:14
Toto forum je naprosto uzasne protoze pokud trosku chces a trosku hledas, najdes tady dle me odpoved na 90% otazek. No a na tech 10% co tu neni se vzdycky najde spousta dobrych dusi co poradi. Jsem rad ze toto forum existuje.
Dovoluji si sem nakopcit prispevek s odpovedi na tvuj dotaz ktery byl na jinem vlakne.
------
Hanďule
Re: Gradac-depandence laguna
11.03.2008 12:00
Lodí: Korčula 150 - 200 Kn ( cena jde dolů koncem sezóny )
Hvar, Brač - většinou spojené s koupáním - 120 Kn
Pelješac s koupáním - cenu si nepamatuji přesně, ale asi jako Hvar a Brač
Tyto vyjížďky jsou většinou s jídlem, dokonce se stalo, že původně byl výlet konkrétně na Korčulu bez jídla, ale
podávané
bylo.
Dále večerní projížďka po pobřeží - ta byla asi pod 100 Kn, přesně nevím.

Autobusem:Bačinská jezera - 80 Kn
Dubrovník s průvodcem - asi 220 Kn
Mostar a Medžugorje - asi kolem 150
---------

Staci ?

Mejse a hezkou dovcu. yawning smiley

--
TomKa
Gradac nebo Rabac?
20. 03. 2008 16:09
Stačí, asi blbě hledám thumbs up smiley
Zdravím TomKa,tak zase opět zvítězí Gradac?? Letos to vypadá že nám přeje silná koruna a něco málo ušetříme.Domácí psali že nezdraží.Jinak
my jsme chodili na jídlo na pláž ,zahrádka s bambusy a super.Kuře,čevapčičí nám moc chutnalo.Číšník byl docela příjemnej chlapí ,loni jsem s ním pokecal,odjížděl do Česka vařit na ambasádu.
Omlouvám se za detaily.Jinak všem Gradac doporučuji.Do hotelů nejezdím,ale Labineca je jistě o třídu výš než Laguna a to i cenově.
Ale každý má jiné nároky. Hezkou dovolenou všem .sad smiley
Re: sad smileysad smileyRe: Gradac nebo Rabac?
21. 03. 2008 08:30
martinirosso999 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím TomKa,tak zase opět zvítězí Gradac??

JJ, libilo se tam cele rodine, takze pokud letos nekde tak je volba jasna, zatim je ale v rovnici letosni dovolene jeste spoustu neznamych sad smiley . No uvidime snad to klapne.

--
TomKa
Re: Gradac nebo Rabac?
20. 06. 2008 17:39
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Byli jsme v Rabacu, je tam krásně, jako všude v
> Chorvatsku, ale Gradac je narozdíl do Rabacu dost
> na jihu, záruka počasí.....v Rabacu bylo všude
> daleko, navíc otřesných 400 schodů na
> pláž.....Jella bych do Gradacu

Je zajímavé,že já bydlela 30metrů od pláže,hm??? To se nesmíš ubytovávat v soukromí..
highlander
Re: Gradac nebo Rabac?
20. 06. 2008 20:47
strapecek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevíte někdo, kolik stojí výlet z Gradace na
> Bačinská jezera a do Dubrovníku?
> Nemůžu to na internetu nikde najít...confused smiley


Mně stál výlet na Bačinská jezera ( z Bristuthumbs up smiley) jen trochu potu a nějaké veveričky za pivo po cestě....jel jsem totiž na kole.....thumbs up smiley
rj
Re: Gradac nebo Rabac?
22. 06. 2008 21:06
Nabídka výletů Travel Agency Paškal Gradac z 7.6.2008:
Bačinská jezera - polodenní 9-13 hod - 89 Kn
Dubrovník - celodenní 8-18 hod - 250 Kn
Mostar, vodopády Kravica - celodenní - 200 Kn
Medžugorje, vodopády Kravica - 169 Kn
Re: Gradac nebo Rabac?
22. 06. 2008 22:49
ahoj, jelikož toto jsou ceny ze začátku června, počítejte s tím, že v sezoně budou vyšší.
novomi
Re: Gradac nebo Rabac?
25. 06. 2008 15:08
Nevíte jak je to v Gradaci s autobusama ? Jeli jste s nimi někdo např. do Dubrovníku a zpět, na Bačinská jezera nebo do Ploče ? Myslím linkové autobusy, ne pořádané výlety. Díky moc
Re: Gradac nebo Rabac?
05. 01. 2009 11:03
můžete někdo napsat, jaké to je v Gradaci s nočním životem? Diskotéky, bary, a podobně? díky moc
Re: Gradac nebo Rabac?
09. 01. 2009 14:54
Ahoj, v gradaci je bujny nocni život, je tam spousta barů, v hotelu laguna je kazdou nedeli a tredu zivá hudba a asi v pulce cesty smer na brist je diskoteka, ktera je otevrena bud kazdy den nebo obden.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 245
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.