Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vrsar????

Autor Petišek 
Vrsar????
13. 03. 2008 22:31
Dobrý den,
chtěla bych moc poprosit někoho, kdo zná Vrsar či okolí a mohl by se podělit o kontakt na nějaké slušné ubytování ( myslím slušné co do ubytování a s rozumnou cenou... ). Rádi bychom blízko moře, s vlastní kuchyňkou... Jsme 2dospělí a 3letý syn...
Díky!!! spinning smiley sticking its tongue out

PS: Vloni jsme přes toto fórum sehnali bezva tip do Brely-Jakiruši. Bylo tam krásně, ráda poskytnu...
Re: Vrsar????
14. 03. 2008 17:09
Mohu se k dotazu připojit? Proč volíte zrovna Vrsar? Taky o něm uvažujem, ale spíš proto, že se nám tam líbí komplex Belvedere. Netuším ale, jaké jsou tam pláže, moře apod. Taky jedem se 3letým synem.
Re: Vrsar????
15. 03. 2008 08:57
to: marmac
No, Vrsar. Někdo tu psal, že je to tam super. Mě šlo hlavně o to, aby to byla Istrie ( letos se nám až do Brely, kam obvykle jezdíme, nechce... ). Pláže jsou prý jemně oblázkové, okolí pěkné... Ale včera mi říkali rodiče, že ve Vrsaru je nové přístaviště plachetnic, takže Vrsar asi ne... yawning smiley(
Změním vzkaz na "hezké ubytování na Istrii"...

Takže zatím nevíme yawning smiley(

Hezký den,
P.
Re: Vrsar????
15. 03. 2008 10:01
A proč plachetnice ne? Je to podle mě v centru městečka, kde zpravidla moc ubytování stejně není.
Re: Vrsar????
17. 03. 2008 17:50
No, myslím, že kde je přístav, tak moře není nejčistší... Tedy nevím, možná se mýlím...
P.
Re: Vrsar????
25. 03. 2008 10:51
Okolí Vrsaru nabízí nespočet pláží, a že tam je přístav si myslím vůbec nevadí, jelokož přístav je skoro v každém městě a městečku. Ve Vrsaru je oddělená pláž od moře vlnolamy, takže ikdyž na moři jsou vlny a je zákaz koupání, tady se dá koupat. Vhodné pro děti, samozřejmě voda je promíchaná, takže pokud chete azurovou vodu musíte objevovat pláže trochu stranou kumulace lidí... Komplex Belveder je velmi pěkný, pár kroků od moře. Vrsar má krásnou promenádu, spoustu restaurací a hospůdek, doporučuji navštívit místní kostel a vyhlíkovou věž, z které je nádherný výhled na celou oblast.
Re: Vrsar????
01. 04. 2008 23:24
Potvrzuji co psal Pavel. Sám bych si nevybral ubytování v samotném Vrsaru, protože by se mi nechtělo docházet relativně daleko k moři. Ale Belveder u moře je, také Petalon. Vrsar je pěkné středomořské městečko zaměřené na turizmus. Já tam jezdím sedm let a jsem až na maličkosti spokojen. smoking smiley
RomčaK
Re: Vrsar????
25. 04. 2008 09:49
Tak my už jsme potřetí zvolili na Istrii Umag a zatím bychom neměnili. Pláže od písčité , oblázkové i s obřími balvany. Ubytování cenově přijatelné (pěkný apartmán- pokoj + kuchyň na týden pro dva 6 000,- Kč). Velmi pěkné město, velký výběr výletů autem i na kole po okolí. Těsná blízkost Slovinska a Itálie poskytuje další možnosti k moc pěkným výletům.
Re: Vrsar????
06. 05. 2008 12:51
Souhlasím s Pavlem a Pašákem, Vrsar je krásné městečko, spinning smiley sticking its tongue outa myslím, že není ještě tak " přeturistované " jako Poreč či Rovinj. bydlela jsem v apt. BELVEDERE a potvrzuji, že jsou velmi moderní a pěkné, nádherný výhled na moře z výšky z balkonů. Pod belvedere jsou po cca 20 m schůdky do vody, a asi do pasu dospělého, pro hodně malé děti je pláž směrem k přístavu ( který mimochodem není vůbec velký ) , tam je písek ( ale je malá ).Večerní živo tam ovšem moc není. Já bych s dětmi doporučila na Istrii Zelena laguna či Plava laguna.spinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.