Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Bol ap.Ana-ANNA?

Autor Doktot 
Bol ap.Ana-ANNA?
25. 02. 2008 11:04
Ahojky zdravím všechny přátele Chorvatska.Letos opět,jako v předešlých letech vyrážím na vysněnou dovolenou.Dostal jsem typ na ostrově Brači,v Bolu na rodinný penzion Ana.Prý je to tam super.Nemá někdo prosím zkušenost?Je to asi 400m od pláže,domácí je prý úžasná a vaří i v podobě domácí stravy.Předem dík a přátelé-léto se blíží!!!!!!!!

Petr
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
25. 02. 2008 12:47
Ahojky, připojuji se k těm , kteří ti poradili ap. Ana. Jedeme tam letos potřetí- letos jen na týden, protože pak máme namířeno do Sumartinu na potápěčskou základnu. Je tam moc krásně, my dáváme Bolu přednost raději koncem června, kdy nejsou plné pláže. Domácí moc dobře vaří, dávají veliké porce / máme tři dospívající a dospělé syny a manžela - a ti něco sní /a jídlo je moc dobré.Ke každému jídlu je polévka, hl.jídlo,zelenin.salát,dezert a víno. Myslím ,že jsou v místě snad nejlevnější.Jediné negativum je, že od pláže jdeš do kopce- cca 300-400m.Jinak to tam nemá chybu- ve všech apart. mají aspoň boční výhled na moře, kompletní sporák i rychlovarku. Nakoupit se dá v místě, ale počítej, že je tam dráž. Takže my si leccos vozíme a večer někdy vaříme a někdy zajdem do hospůdek. Poblíž je Konoba Mendula, kde dobře a na místní poměry i levně vaří a mají výborné pizzy. Ahojky Sharka
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
25. 02. 2008 13:21
Tak to zní fakt dobře - předpokládám, že ta večeře není v ceně, ale můžeš si jí koupit smiling smiley

Cesta do kopce se dá vydržet - zase jdeš předtím z kopce grinning smiley

Vím přesně jaký kopec máš na mysli - my loni bydleli zhruba v půlce toho kopce a odbočovalo se vlevo do postranní uličky, letos bychom rádi taky na konci června a zatím jsem vybrala vilu Nena - je hned dole na začátku toho kopce po pravé ruce. Je trošku dražší, ale je tam zase klimatizace (která není všude - loni jsme neměli), je to skoro u pláže a hlavně je tam zdarma DSL, což je pro nás velké plus, potřebujeme být ve spojení se světem smiling smiley
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
25. 02. 2008 13:22
akorát teda loni jsem končila u té villy Nena dovoleno nepříjemným zážitkem - šla jsem se ještě v den odjezdu vykoupat a na té silnici co vede z toho kopce jsem v dálce viděla čerstvě přejetého retrívra... strašný zážitek, už jsem se koupat nešla a jeli jsme domů sad smiley

No, takové věci se holt dějí, každopádně tam jedeme znovu.
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
25. 02. 2008 20:14
Můžeš si v Anně koupit i výbornou Rakiji a další produkty smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarik (25. 02. 2008 20:15).
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
25. 02. 2008 20:17
Jo, kdybys chtěl nějaké fotky, tak písni email a já ti je pošlu. Jsou ze srpna 2007. Zdravo
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
05. 03. 2008 12:54
Jarik, myslím, že jsme byli v Bolu ve stejnou dobu, že?

Vilu Nena jsem vzdala, korespondence s majitelkou byla příšerná. Takže zase přes Adriaticu a vybrala jsem si vilu na Davidově cestě. Sice to není k moři tak blízko jako byla vila Antonia na Tina Ujeviča, ale budeme mít s sebou asi psa a potřebujeme tedy klimatizaci, navíc je tam i internet.... už jsem poslala zálohu. Jedeme ke konci června. Doufám, že to ten pes přežije grinning smiley grinning smiley
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
10. 03. 2008 21:22
No a když to nepřežije, tak alespoň poslouží ke zpříjemnění večera při posezení u grilu místo předražené ryby ..................... hot smiley Mám pocit, že jsme tam fakt byli "spolu" tongue sticking out smiley Docela by mě zajímalo, jestli jsme se viděli ........



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarik (10. 03. 2008 21:23).
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
10. 03. 2008 23:14
Jarik, viz pláže a koupání smiling smiley možná jsme byli na stejné pláži - chodili jsme za kostel - k té víc na východě. Už se strašně těším až tam zase budeme - i přes mizerné počasí to byla suprová dovolená. Těším se do konoby Mendula.... áááách jo už aby to bylo grinning smiley
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
16. 03. 2008 18:30
Na tu pláž jsem chodil také. Byl tam klid a lepší přístup do vody. Na té druhé straně od kostela byla cítit kuchyně z té rybářské restaurace. Jinak já chodil do pizzerie Topolino, která byla na nábřeží. Bylo tam super jídlo. Také jsem si pochutnal v konobě Riva v Supetaru. Výborná chuť, obrovské porce a cca o 15 až 20 % nižší ceny než v Bolu, ale to je díky tomu, že Supetar není tak výstavní jako Bol. To špatné počasí jsem využil na výlety a popíjení s polským sousedem z vedlejšího apartmánu. Ještě teď při vzpomínce na polskou specialitku (možná jen z okolí Krakova) žitnou s jablečnou šťávou se mně chce ...................... grinning smiley
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
18. 03. 2008 08:50
Ahojky přátelé.Vidím,že jste byli všichni spokojeni.Pobyt máme rezervovaný a zkusili jsme si objednat pobyt i s večerním jídlem(cca-250Kč).Myslím,že na zdejší poměry je to slušné-a když říkáte,že porce super,neváhal jsem.Jen to koupání-kam byste mě poslali co nejblíž.Mám 2 děti-sice plavou,ale aby tam nebyly jen skalnaté místa.Dík za TIP.
Mějte se hezky a krásné těšení na dovču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
18. 03. 2008 09:26
Doktot, k plážím u dominikánského kostela, je na východě Bolu thumbs up smiley Můžete jet i na Zlatni Rat, ale to jenom pokud vám nevadí davy.
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
27. 03. 2008 11:27
---



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivak (05. 08. 2008 14:47).
avatar Re: Bol ap.Ana-ANNA?
27. 03. 2008 13:31
Taky jsem si všimla, že se to Lenis stalo jak v Černé Hoře tak i na Bolu. Ale trošku na její obhajobu - sice se moc se v psích rasách nevyznám, ale myslím, že existuje i labradorský retrívr.
avatar Re: Bol ap.Ana-ANNA?
27. 03. 2008 13:38
To by měl být on ....


Re: Bol ap.Ana-ANNA?
30. 03. 2008 16:42
Ivak, Kudu... předpokládám, že jste se někdy také spletlí - pokud trochu zalistujete, na Černé hoře jsem se omluvila :-) Vážně jsem se tenkrát překlikla (při snaze otevřít "Místa v Chorvatsku"winking smiley - tak se omlouvám ještě jednou smileys with beer

Ad retrívr či labrador - ano, správně, smůlu měl labradorský retrívr :-(
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
30. 03. 2008 17:18
---



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivak (05. 08. 2008 14:46).
Re: Bol ap.Ana-ANNA?
05. 04. 2008 08:03
Ivak, v pohodě smiling smiley

Doufám, že mě letos nic takového nepotká, nebo že nám někdo nepřejede našeho psa winking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.