Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rogoznica- Lozica

Autor Janča 
Rogoznica- Lozica
12. 02. 2008 21:48
Letos jedem do Rogoznice- Lozica. Jen mám pocit, jestli tam není pusto prázdno. Jsme ubytovaní v apartmánu Zdenka a Tonka. Nemá někdo zkušenost s tímto místem. Je tam psáno, že obchod je jen jeden 200m daleko a potom za 20 minut město. Jsou tam ježci ? Mám malé dítě, tak mám trochu obavy. Manžel si dá taky rád pivko, tak mě děsí, jestli si ho na té malé plážičce, co jsem viděla na obrázku dá. Aby mě neposlal do háje , hned první den. Dejte vědět.
Re: Rogoznica- Lozica
12. 02. 2008 22:12
kdyby my jsme nebyli líní a hledali trošku v tomhle fóru.....jen o pár řádků dál je vcelku vydařená diskuse o Lozici....
Re: Rogoznica- Lozica
13. 02. 2008 08:44
Stačí do vyhľadávača vpravo hore napísať: Rogoznica - Lozica a už to máš..
Re: Rogoznica- Lozica
27. 02. 2008 13:53
To Janča: V Rogoznici- Lozici jsme byli loni prvních 14 dní v červenci. Byla tam naprosto úžasně čistá voda, ač je to taková zátoka, tak každý den odpol vlny. Lidí akorát. 50 kroků od naší plážičky byl mrňavý stánek, kde bylo pivko smileys with beera zmrzka ( víc u vody nepotřebujem ) každý večer jsme vyráželi do městečka, které je krásné s úžasným přístavem jachet a lodí milionářů a promenáda s velkým množstvím zmrzlin a piv. Šli jsme pomalou chůzí s častým focením - je tam krásná příroda i v zahradách cca 20 minut.Pivko chlapi hledali hlavně Karlovačko, mají ho radši než Ožujsko. Jediné, co nám chybělo, že vůbec nikde na plážích není sladká sprcha ( máme po týdnu slané vody na obličeji lišej )Jo a ježci tam jsou, a kde nejsou, tam jsou kameny, takže my už v Chorvatsku bez bot do vody nechodíme.( nejlevnější boty jsou na obr trhách v Trogiru - 30 kn ) Jinde až 60. Určitě jeďte na výlet do Trogiru a do Primoštenu - úžasné.Hezkou dovču.smileys with beerthumbs up smiley
Re: Rogoznica- Lozica
14. 06. 2010 16:53
scháním ubytování v Rogozni (nejlépe Lozici) od 3.7. do 10.7. pro dvě osoby, nejlépe v nějakém klidném apartmánu. máte někdo nějaké tipy nebo může někdo doporučit? Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 257
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.