Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hotel Bellevue - Orebič

Autor znojmo 
Hotel Bellevue - Orebič
30. 01. 2008 06:36
Jelikož se ani při použití vyhledavače na tomto fóru nepodařilo vyhledat informace o hotelu Bellevue v Orebiči, prosil bych znalé tohoto hotelu a okolí, o napsání svých postřehů a zkušeností. Ať dobrých nebo i špatných. Děkuji. BB
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
30. 01. 2008 07:27
počkej na Bessyho,ten tam tuším minulý rok byl,určitě dá do placu dobré info.thumbs up
Re: Hotel Bellevue - Orebič
31. 01. 2008 20:14
Hotel Bellevue je umístěn stranou od města Orebiče, byl nedávno renovován a u něho byl vybudován menší bazén. K hotelu patří několik pavilonů. V jednom jsme bydleli a byli spokojeni.Dostali jsme se do něho nedopatřením, poukaz jsme měli do hotelu, pokoj s balkonem. Ale protože při ubytování jedna dvojice na recepční vymámila ten balkon a jiný pokoj s touto předností nebyl, omluvila se nám a nabídla dvoupokojový apartmán s balkonem v přilehlém pavilonu.
Jídelna byla klimatizovaná a kuchař velice dobře vařil. Snídaně bufet rozmanitý, spokojenost. Večeře byla servírovaná, výběr z několika chodů.
Koupat se dá hned pod hotelem. My jsme ale pilně chodili přes celé město na pláž Trstenica. Je to dosti daleko ale chodník vede při pobřeží a kolem cukrárny s výbornou zmrzlinou!
Orebič sám o sobě stojí za prohlídku.Je to překrásné staré město. Z přístavu jezdí pravidelně trajekt na Korčulu. Hlavním městem tohoto ostrova by jste se měli také projít. Stojí za to si tam udělat výlet.
Pokud jste sportovně založení, v hotelu Vám určitě poradí, která cestovka pořádá výstup na Ilju!
Kdyby se Vám během pobytu vyskytl jeden den bez sluníčka, za hotelem vede cesta na Františkánský klášter, odkud je velice pěkný rozhled do okolí.
Přeji hezkou dovolenou.
Re: Hotel Bellevue - Orebič
31. 01. 2008 21:03
Evolo i já Ti děkuji, také jsem se zajímal o Orebič, htl. Bellevue, uvažoval jsem o možné dovolené tam, možná v budoucnu, letos mám již vybráno, ale čekám, že Bessy skutečně hodí do placu ty správný války, Bessy neváhej, (ten škopek, kterej tam házíš do hrbu, na jiným fóruje Tě usvědčuje), tak s pravdó ven!
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
31. 01. 2008 21:16
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:59).
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
31. 01. 2008 21:31
jak jsem říkal,od Bessyho bude kvalitní infohot smiley
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
31. 01. 2008 21:32
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:59).
Re: Hotel Bellevue - Orebič
31. 01. 2008 21:48
Bessy, dík i já ... tak na příští rok
Re: Hotel Bellevue - Orebič
31. 01. 2008 23:09
Ještě jen tak mimo, co je lepší, hlavní budova, nebo depandace, směry - moře, park, atd - dej doporučení, dík L.
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
01. 02. 2008 20:23
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:58).
Re: Hotel Bellevue - Orebič
01. 02. 2008 20:46
A co si myslel tou fotkou z Trogiru???? confused smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
01. 02. 2008 21:09
Mno,neřekl bych ,že je to Trogirconfused smiley,ale Františkánský kostel nad Orebičemeye rolling smiley
Re: Hotel Bellevue - Orebič
01. 02. 2008 21:31
Bessy, já Ti děkuji za informaci ohledně htl. Bellevue - Orebič. lubin
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
01. 02. 2008 22:59
...



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:57).
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
18. 02. 2008 21:33
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:57).
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
29. 02. 2008 08:34
Podle fotografie se mě zdá, že pláž před hotelem je dost zaplněná. Chtěl bych se zeptat, zda v okolí , tak do 3 km, se najdou plážičky, kde by bylo více volněji. Bylo by dobré vzít si s sebou kola? Dalo by se na ty pláže na nich dojet nebo dojít? Musím podotknout, že jedeme 3.týden v srpnu.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil kabinet302 (22. 05. 2011 11:18).
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
29. 02. 2008 16:34
...



Upraveno 5krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:56).
Re: Hotel Bellevue - Orebič
11. 03. 2008 11:39
Ja bych osobne do hotelu Bellevue nejela,protoze ty plaze jsou male,plne a kamenite,k hlavni plazi Trastenika je dost daleko kazdy den chodit.
V okoli ja plno plazicek,ale jsou plne,zalezi taky v jakem terminu tam chcete jet! Ja bych radeji doporucovala privat a hned na zacatku Orebice,at mas kousek k plazi.Vyber je velky a ceny nejsou zle.
tento link je me foto album,tam jsou i fotky z Orebice.Tak muzes kouknout,jak to tam vypada.

Je tam opravdu nadherne a posledni tyden v srpnu,prvni tyden v zari i klidneji a na plazi klidek.
Jana
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
11. 03. 2008 13:08
...Fanky...shodujeme se že Orebič je hezké městečko, taky na tom, že poslední týden v srpnu resp. první v září je klídek..já tam byl loni až ve 2 půlce září, ...první dekáda loni byla v HR obecně hrozná zima...takže už jen doplním, že Bellevue je kouzelný hotýlek ( kromě prvního očuchávání na recepci...malá nejasnost, kde budeme a co máme zaplaceno...) a snad i díky All Inc. nemám celkově žádnou připomínku. Logicky ...pláž před hotelem není pláž v Bašce Vodě, nicméně večer pošlu fotky s touto pláží, která je krom náhodných kamenů především z malých oblázků. Ale nijak Ti nechci odporovat co se týče těch apartmánů a pobytu v plné sezóně, anžto takto Orebič neznám...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (11. 03. 2008 13:09).
Re: Hotel Bellevue - Orebič
11. 03. 2008 14:23
Bessy,mas pravdu,ze to neni plaz jako v Basce Vode.Ja uz ze zasady do hotelu nejezdim,vzdy spatne zkusenosti.
Na privatech to nema chybu a vzdy jsme trefily super domaci,pekne a ciste ubytovani a kousek od vody,jedno kde.
Ja tam u Bellevue byla,ale to neni nic pro me ty malinke plazicky pred hotelem a jestli trefis na vice lidi,nemas vubec
misto si nekam lehnout,nedovedu si to tam predstavit v plne sezone!!
To uz snad je lepsi jet do Hotel mobile Homes pred Orebicem. Jsou to chatky u plaze s klimou a jsou velmi pekne zarizene.
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
11. 03. 2008 20:08
...Fanky, souhlas...ale už jsem slíbil, že ukážu nějakou pláž u Bellevue..tak tady jsou dva kousky...


...aspoň trošku je tam zřetelné, že kameny jsou spíše velké balvany, které pláže dělí...pravda tyto fotky nejsou ideální...
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
05. 04. 2008 18:45
...kdo má zájem... tak se může podívat, jak se jezdí z mola...kousek od hotelu Bellevue v Orebiči taxikem...na Korčulu...






Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (05. 04. 2008 21:55).
avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
05. 04. 2008 21:54
...pár záběrů z hotelu Bellevue a kláštera nad Orebičem...yawning smiley


avatar Re: Hotel Bellevue - Orebič
22. 04. 2008 19:40
...čekání na západ sluníčka u hotelu Bellevue...


Re: Hotel Bellevue - Orebič
30. 05. 2008 18:22
Když budeme v Orebiči bydlet, bez dopravního prostředku, kde najdeme nejlepší pláž? Aby tam nebylo narváno a nebylo to daleko.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 252
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.