Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo poradí

Autor migro 
kdo poradí
12. 01. 2008 12:39
jaké místo zvolit pro letošní dovolenou plánovanou od 20.6. do 6.7. chceme jet na blint spíš do Jížní Dalmácie ,ale nemusí být zrovna tato oblast,jak tak procházím net tak si nemohu s té spousty nabídek nějak vybrat jaké místo by bylo pro nás vhodné. Preferuji výhled na otevřené moře s možností vidět delfíny.Kdo poradí tříčlenné rodině ?
avatar Re: kdo poradí
12. 01. 2008 14:40
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 21:26).
Re: kdo poradí
12. 01. 2008 19:58
Pro Migro,

je opravdu těžké vybírat, a pokud jedeš v termínu jak píšeš a vlastní dopravou, zkus Drašnici, je to malá rybářská vesnice kousek pod Podgorou, klid, pohoda, ale to je můj osobní názor. (ty delfíny ale nezaručuji). Snad i Igrane, Podaca, Brist, Gradac je dost rušný a jižněji to neznám
Re: kdo poradí
12. 01. 2008 21:33
Pro Migro
ještě maličkost, jak jsem uváděl Drašnici, tak cca 5 km na horizont je vlevo Hvar, vpravo potom Brač, takže úplně volný (až na pár stupňů) horizont tam není, ale mezi těmito ostrovy je večer krásný západ slunce. Před dalšími místy (Igrane atd. je ve vzdálenosti -odhad- 5 km o. Hvar)
Re: kdo poradí
12. 01. 2008 22:56
Migro, výhled na volné moře je z pevniny pouze v úseku od Primoštenu přes Rogoznici po Sevid, pak dlouho dlouho nic, další až od Zatonu (Štikovica) přes Dubrouš po Molunat. Nebo zvolit ostrovy. Tvůj výběr se tím podstatně zjednodušil. A delfíni nejsou zaručeni nikde.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Anonymní návštěvník
Re: kdo poradí
12. 01. 2008 23:16
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (18. 02. 2008 16:36).
Re: kdo poradí
12. 01. 2008 23:59
to podgoranin,
ten západ slunce byl (až koncem září fakt asi kousek vpravo , až nad Bračem, jak píšeš), když jsem pobýval v Drašnici , uznávám,seknul jsem se, (snad za to nebude na červenou), omlouvám se, ale i tak je kouzelný západ slunce nad Jadranem a doufám a pevně věřím tomu , že po západu slunce nejkrásnejší hvězdy planou nejen ve Splitu nad mořem,(prvorepublikový hit), ale i o pár km jižněji.. omlouvám se všem



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lubin (13. 01. 2008 00:15).
Re: kdo poradí
13. 01. 2008 00:57
Pro Migro,
doufám, že Ti nebude vadit, kde Ti slunko zapadne , hlavně Ti přeji, ať se Tobě a Tvé rodině podaří najít ten správný kousek Jadranu, který si zamiluješ a ke kterému se budeš rád vracet. ( k delfínům: snad bývají k vidění mezi Istrii a Cresem, ale to je hodně severněji) Měj se lubin
Re: kdo poradí
23. 01. 2008 15:16
Ahoj, zdravím všechny.
Loňskou dovolenou už máme za sebou a já už hledám kontakt na tento rok 2008
Minulý rok jsme na poloostrově Čiovo, oblast Mavarštica, našli krásnou plážičku s čistou tyrkysovou vodou.
Je tam sice horší přístup autem(prudký kopec),ale to nám nevadí.
Blízko této pláže byl bílý dům-apartmán.
Chtěla bych vás poprosit, lidi, kteří to tam znají a ví o kterém domě mluvím , napište mi prosím kontakt na toto ubytování.
Mohl by to být i některý dům, nad toto vilkou nebo poblíž.....
Ahoj Danny.
ED
Re: kdo poradí
26. 01. 2008 17:54
Chtěli bychom se letos podívat na ostrov Čiovo.Má někdo zkušenosti s tamními kempy ? Poraďte.
Re: kdo poradí
31. 01. 2008 21:38
Migro doporučuji Igrane je tam opravdu klid jedem tam po čtvrté.Dva dospelí a dvě děcka,delfíny jsme tam už videli pří výletě lodí,ale není to vždy
samozřejmostí.Igrane je krásné.
Re: kdo poradí
08. 02. 2008 11:42
Dobrý den, pokud myslíte ten rohový dům úplně dole, tak na ten už jsme psali, ale bohužel se nám od nich nikdo neozval. Letos se chystáme taky na Čiovo, ale zatím neznáme polohu vybraného apartmánu. Jinak pláž o které píšete je moc hezká, akorá tam musíte jít dřív, protože později je to tam hlava na hlavě. V zátoce Mavarštica jsme byli vloni. Tak přeji hodně štěstí a ať se Vám dovolená vydaří.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 138
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.