Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lozica

Autor kordu 
Lozica
09. 08. 2007 10:44
Jaké je to v Lozici ? Má někdo zkušenosti z apartmány Biserka ? Děkuji.
Re: Lozica
10. 08. 2007 18:56
Ahoj, my se z Lozice vrátili minulý týden, musím napsat, že mě tato část Rogoznice přímo nadchla. Samotná Rogoznice je vcelku rozlehlá a tak nám naši domácí, snad to nebude vadit když napíšu že jsme bydleli v Tilijance, zařídili díky nadprůměrnému vybavení apartmánu skvělou dovolenou.
Bydleli jsme 30 metrů od moře a chodili jsme na malou plážku mezi skalisky na pravé straně zátoky. Apartmány jsou tam na husto, ale každý je postavený tak trošku jiným směrem, že si nekoukáte přímo z terasy na terasu. Navíc jsem konečně díky skvělému místu navštívili otevřené moře, byla to nádhera, v levo jen dva ostrovy a na pravo úplně otevřené moře. A ty vlny, měli metr a byli tam minimálně obden, to byla skvělá zábava se synem jsme po nich klouzali, jen na břehu jsem se motal, že jsem vždycky málem nabral zídkugrinning smiley .
Celý pobyt jsme měli auto na pozemku za plotem a do samotné Rogoznice jsem jezdili nakupovat na kolech, které jsme měli k dispozici v garáži a vůbec jsme toho měli letos k dispozici tolik, že nám pan a paní domácí ukázali svou krásnou zahradu a v ní posezení s grilem, prostě pohodička a na terase rozkládací lehátka, kde jsem v poledních hodinách mazal bílé pruhy po plavkách, krásně se na to na všechno vzpomíná, už týden po návratu jsem posílal mail se žádostí na ubytování v příštím roce.
Rogoznice je relativně za bukem a můžu říct, že na její rozlohu, velkou krásnou marinu a a přilehlé části je tam relativní klid. Kam se hrabe Orebič na Pelješaci, kam jsme jezdili doposud. Kdyby jste chtěli další info, tak písněte na mail, mám ho otevřený a rád Vám poradím třeba i s cestou....
ZKRÁTKA LETOŠNÍ DOVOLENÁ V LOZICI BYLA TA NEJHEZČÍ A NEPODAŘENĚJŠÍ ZA CELÁ POSLEDNÍ LÉTA, URČITĚ SE TAM RÁDI VRÁTÍME A SNAD TO VYJDE HNED PŘÍŠTÍ LÉTO...
Hezký den....Karelgrinning smiley
Re: Lozica
13. 08. 2007 19:13
Dobrý den, cesta ze sjezdu v Šibeniku je opravdu jednoduchá, sami jsme byli překvapeni, že do samotné Rogoznice to nebyla ani půlhodinka cesty, no já jezdím trošku prudčeji, ale i tak, oproti štrekám z Dugopolje na Pelješac to byla dopolední procházka ..., Nemáte odkrytý mail, mohl jsem vám poslat i pár fotek, se kterýma bych se rád podělil i v galerii kacha.cz,...ale čekám na "připuštění" na tyhle stránky, mám tam zatím jen registraci a žádost o možnost umístit pár fotek....
Mě Rogoznice nadchla už v zimě a tak jsem posílal asi destet mailů na různé apartmány a nakonec nám odpověděli jen z Tilijanky....a také jsme tomu moc rádi, byla to opravdu po letech tak krásná dovolená....
Vy pojedete cestu....asi na Graz, nevím jestli se naše pomyslné cesty spojují už ve Vídni, ale i tak je to jedno, po Chorvatské dálnici sjedete na exitu Šibenik,....potom nepojedete do samotného Šibeniku, ale pokračujete po Jadranské magistrále směr Primošten, je to jednoduché a dobře značené....pojedete přes Brodarica, Zaborčje, Grebaštica, Primošten, odbočka na Zečevo, Rogozničko a samotná Rogoznice....
Míjejte tyhle osady, většinou po pravé straně,...budete tam mít i moře a nesjíždějte do těchto osad....cesta vede stále po pobřeží a do každé z těchto destinací musíte sjet....
Když sjedete v pravo dolů do Rogoznice, nemusíte se dostat až na promenádu k moři. Na malé křižovatce (na níž je po levé straně ve Vašem směru malý Konzum) odbočíte do Lozice v pravo. Do Lozice jsou už uličky těsné a tak jeďte pomalu, k moři a apartmánům se musíte proplést asi po kilometru a půl, každou uličkou zvlášť...není jednoduché se tam napoprvé orientovat, ale my jsme měli cestu naučenou podle mapy ze stránek paní domácí, takže jsme vlastně ani moc nebloudili...
Kdybyste měla jakýkoliv dotaz, písněte na K.Starostik@seznam.cz rád Vám poradím, jak dál...Dám těch pár řádků i do fora o Lozici, aby si je přečetli ostatní...
Hezký den a šťastnopu cestu.....SRETAN PUT, Karel z Olgrinning smiley
Re: Lozica
14. 08. 2007 12:55
eye rolling smileyAhojky,byli jsme letos také v Rogoznici-Lozica, moc se nám tam líbilo, moře nádherné, ubyt také koukali jsme na moře, k němu 3 minuty...večerní procházky do přístavu s jachtami a na pobřežní promenádu se zmrzkami, Karlovačkem a giricemi fakt supér.My byli první týden v červenci, takže nebylo narváno.A jak píšeš cesta ze Šibeniku přes Grebaštici a Primošten- krásné vyhlídky.Fakt spokojenost.Dandulesmileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 86
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.