Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Istrie

Autor clever 
Istrie
06. 08. 2007 07:38
Chtel bych se optat kam mam vyrazit na dovolenou, lepe receno do jakého města. Rozhodl jsem se jet nahoru na Istrii nebo nekde tam, ale nemam zadne zkusenosti..vetsinou jezdim na makarskou. Tak jestli me někdo poradi…Rabac,Porec,Rovjin..nebo snad Crikvenica…nebo uplne něco jiného…?? Tak doufam ze se někdo chytne a neco pisne..pripadne i ceny za ubytko atd..diky:-)))
Re: Istrie
06. 08. 2007 09:32
Clever. ja by som odporucil ten Rabac.bol som tam 2krat po sebe a je tam super.bol som aj na Poreci a tam su plaze betonove a vstup do mora rebrikom.to v Rabacu su plaze pozvolne a vysipane kamienkami a more ciste.
Re: Istrie
06. 08. 2007 09:36
Krásný je Vrsar, malý ale moc pěkný. Krásná je Pula, stojí za to, město, amfiteátr, tržnice, pláže se dají najít úžasné, jen je třeba se projít dál na skály k vojenskému prostoru a tam to stojí fakt za to. Jinak celá Istrie je super, skalnaté pobřeží zaručuje čistotu moře.
Re: Istrie
06. 08. 2007 10:41
Myslím, že jednoznačně Rabac. Poměrně dlouhé pláže, dostatek lesů. Soukromé aparmány ve větší vzdálenosti od moře. Apartmány a hotely většinou opravené. V nejbližším okolí např. zajímavé městečko Labin. Chce to ale tak poslední týden v srpnu nebo později. Teď asi podobně jako Makarská (co do množství lidí).
Re: Istrie
10. 08. 2007 14:55
To Sabina

Píšeš,že je Vrsar krásný.Příští týden tam vyrážím a vypadá opravdu podle různých info hezky,tak doufám,že tak bude vypadat i v reálu
Re: Istrie
10. 08. 2007 16:27
To Romka, Vrsar je moc pěkný, byla jsem tam 2x.Čisto, sprchy na pobřeží každých 20 m ( což je málokde v Chorvatsku ) do vody se leze po schůdkách, kde je cca po prsa a hned se dá plavat. Pod hotelem je i malá pláž s oblázky, kde jsou většinou s malými dětmi.Doporučuji!Jo a maj tam výbornou zmrzku a sranda prodavače, který hází zmrzku rovnou do pusy a umí trochu česky. Hezkou dovču. D.
Re: Istrie
11. 08. 2007 18:24
Já jsem byl v Poreči,město krásné,ale přístup do vody jak píše Pepino 1 po žebříku a betonové plata.Pro rodiny s dětmi nic moc.
Známí byli už potřetí za sebou ve Vrsaru a moc si to chválili.
Re: Istrie
16. 08. 2007 11:17
Zkuste si zajet do Rovinje. To město je kouzelné, řekl bych, že hezčí, než Poreč. Ve Vrsaru jsem jednou ráno při příjezdu omylem vjel do historických uliček, zpětnýma zrcátkama jsem škrtal o fasády domů, nakonec přede mnou zastavila dodávka (kolem ní projet samozřejmě nešlo) a řidič začal skládat zboží. Vypadalo jako ve filmu s Funesem. Čekal jsem, kdy vyběhne a začne se rozčilovat. Mnoho informací o Istrii naleznete taky tady - [www.istra.com]. Hezkou dovolenou.
Re: Istrie
16. 08. 2007 11:25
grinning smileyNojo, Rovinj je nádherná, to souhlasím, je to celé na kopečku, úžasný kostel nahoře, krásné uličky.Souhlasím, Poreč tak krásná není, je celá "placatá"a nic moc kostelík.Ohodnotila bych to takhle : Vrsar nejlepší na ubytování a koupání, Rovinj na procházku a focení, a z Poreče jet z přístavu někam na výlet,třeba Limský kanál.thumbs up smiley
Re: Istrie
27. 08. 2007 08:41
Právě jsem se vrátila z Vrsaru a můžu jen potvrdit........nádhera.Pláže,město ,kolonáda,prostě prostředí super.
Re: Istrie
29. 08. 2007 12:13
grinning smileyTo Romka: tak to jsem ráda, že se ti ve Vrsaru líbilo,je to tam fakt pěkné.grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.