Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Za kolik se dá sehnat ubytování?

Autor Bilardos 
Za kolik se dá sehnat ubytování?
24. 07. 2007 21:20
Za kolik se dá sehnat ubytování v plné sezoně (bez dřívějšího objednávání). Ubytování myslím v soukromí, při délce pobyto jeden týden.
avatar Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
24. 07. 2007 21:34
A kde jako ? Alespoň o lokalitě by si měl mít jasno. Na takovouhle otázku se dá odpovědět od 6,- do 30,- Eur za osobou/noc.
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
25. 07. 2007 07:28
Ještě to nemám 100% rozhodnuto, kam se vydáme. Viděl bych to tak Biograd, Baška.
Teď jsem se vrátil z Poljice. Je to ezi Trogirem a Marinou. Celý apartmán bez rozdílu počtu osob(byli jsme 4)nás vyšel na 40euro včetně poplatku. Ubytování perfektní asi 150m od moře velice mírný sestup po rovné cestě. Majitelé navíc dali k dobru večeři a asi 2hod výlet na motor.člunu kolem Trogiru a Mariny.
Pokud máte zájem rád Vám pošlu fotky a odpovím na případné otázky. Nejsem jejich agent, jen mne překvapily svou ochotou a vstřícnosti. Už jezdím do CHR. dost dlouho ale tohle byla nejlepší dovolená. Je možno si i za 5Euro na den zapnout klimatizaci.
b.sloviak@seznam.cz
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
21. 08. 2007 10:07
Loni jsem sehnal v Kaštele ubytování za 24,- E na den (12,- E na osobu + dítě 3roky zdarma). jednalo se o pokoj s klima, TV a ledničkou a soc zařízení (WC a sprcha), vařit jsme chodili do přízemí k majitelce. Auto jsem si mohl také umýt na dvorku, kde se parkovalo. Jinak jsem tam mělmožnost ubytování za 30,- E na den za apartmán ale já scháněl něco do 25,- E abych to měl na 10 dní a že loni v srpnu to bylo docela natřískané prý kvoli fotbalu v červenci.
avatar Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
23. 03. 2008 23:41
My měli apartmán pro 10 lidí v Marušiči za 50€ na noc-7 nocí + 1 zdarma dárak od majitele celkem 350€.
Za 3 rodiny to jde.
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
25. 03. 2008 14:42
Jedeme už počtvrté do Sreseru (Pelješac), kde máme ubytování pořád za stejnou cenu 10EU (balkónek s výhledem na moře, tv/sat., sociální zařízení, malá kuchyňka s lednicí, soukromá pláž, moře hned u apartmánů, čisto, dole pod apartmánama je gril a točí se tam pivo a limo. Do města je to asi 1Km. Možná mi těch 10EU nebudete věřit, ale je to tak.
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
25. 03. 2008 21:28
Nemůžu uvěřit,že takový apartmán za 10 eur na tak krásném místě opravdu je.Byla tam švagrová a platila 17 eur. A my máme tři děti a těžko se nám hledá levný,dobrý apartmán.V loni jsme byli s cestovkou ve stanu, nic moc pro děti a pláže přeplněné.To nemluvím o plesnivém stanu,takže to chceme dětem vynahradit.Zkouším to přes fórum a já věřím,že něco seženeme.Takže všem přeji,krásnou dovolenou a hlavně počasí.Čauky.
avatar Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
26. 03. 2008 07:35
Já mám letos ubytování za 50 E. Dvě ložnice, jídelna , kuchyň, 2x sprcha a WC, terasa. 50m od moře. Myslím že pro rodinu tak akorát.yawning smiley
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
26. 03. 2008 12:33
Okolí Rogoznice v červnu i za 30 Eček za dům.
Těch 50 E v sezoně je normálka.yawning smiley
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
27. 03. 2008 10:31
Aha, já myslela 10 eur za lůžko.Tak jestli 10 eur za apartmán,hm, tak to je faj.Ale klidně dám i 50 eur,hlavně ať si tu dovolenou pěkně užijeme.
Dobrý den,chtěli bychom jet letos s malými dětmi na dovolenou do Chorvatska a na šla jsem váš příspěvek do diskuse.Prosím pošlete mi podrobnosti o ubytování a případně spojení .Děkuji předem Dana Michková
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
31. 03. 2008 13:25
Myslím, že standardní cena za kvalitně vybavený apartmán pro 2 osoby s příslušenstvím a vlastní kuchyní (+ případně přistýlkou pro děti) se v sezóně (a na turisticky zajímavém místě) pohybuje od 40 do 50 euro.
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
31. 03. 2008 14:51
Ahoj - bok uvidime se na plaži.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vilko (02. 04. 2008 08:51).
biokovac
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
11. 04. 2008 12:03
V Drače u Milana Dežuloviče rok co rok, sezona nesezona 6 Eur na osobu, děti někdy nic - a to máme odrostlé puberty.Když nahodou pršelo, tak za ty dny nepočítá nic.
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
12. 04. 2008 20:14
pro biokovac:můžeš mě prosím poslat kontakt na ubytování? Je to za super cenu a jestli máš nějaké foto.Jedeme začátkem července 08. Díky
biokovac
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
13. 04. 2008 11:06
Dežulovič Milan , Janjina 26, poluotok Pelješac, Hrvatska.
Milan docela slušně mluví česky, je mu už přes sedmdesát let, ale pořád ve formě.Ostatní mailem, atˇ nám to nesmáznou. Piš prosím na herpetofauna@seznam.cz. Ahoj Biokovac
Jedu letos v plné sezoně za 9900 Kč/týden/4 dospělé osoby, auto a veškeré poplatky. Velmi pěkné prostředí, chceš li, napiš
Jitka
avatar Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
24. 04. 2008 12:54
nEMĚLA BY JSTE PROSIM KONTAKT NA UBYTOVANI?, FOTO
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
24. 04. 2008 15:31
Tak to vypadá, že jenom já jsem trouba, která jede na konci června za 52 euro na noc za dvě osoby (na Brač) grinning smiley
henryk
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
24. 04. 2008 17:02
Lenis - to je all inclusive?To je stejná cena jako allko v jednom hotelu v Živogošči.I s pobytovou taxou.
avatar Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
24. 04. 2008 23:08
Lenis, nesmíš to tak brát. Jsou různé druhy ubytování. Různé nároky a požadavky. Různá místa. My například jedem 1. týden - polovina července 4 osoby za 95 E den, ale je to pro 5 osob, takže vyšší volnost prostorová ubytka, navíc, když si z mých dětí to ještě některé rozmyslí, může jet taky.A je to hned u moře. A druhý týden nás bude 6 nebo 7, a máme na jiném místě 2 apartmány, taky hned u moře, soukromí - 130 E den. A neměnila bych, a těším se..... a jsem se svým výběrem naprosto spokojená.
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
25. 04. 2008 21:43
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Lenis - to je all inclusive?To je stejná cena jako
> allko v jednom hotelu v Živogošči.I s pobytovou
> taxou.

No to jistě ne grinning smiley Ale je to v Bolu, který je prý nejdražší v Chorvatsku, je to s klimatizací, s internetem, což je pro nás celkem důležité... a je to vlastně 2+1, takže i to zvyšuje cenu. Ale jedeme tam jen dva... a jsem ráda za větší prostor kvůli velkému psovi. Což je možná další faktor, který zvyšuje cenu - smí tam obří pes. Co ještě... kuchyně je i s myčkou. Výhled na moře a na moře. U moře to úplně není, k moři je to tak 200 metrů, k nádherným plážím, ne ke zlatnimu ratu nebo k plážím u promenády. Takže tak...
Re: Za kolik se dá sehnat ubytování?
26. 04. 2008 18:53
Tak my obyčejně máme něco oko 60€ za apartmán 4+2 smiling smiley) , blízko u moře smiling smiley) v destinaci Podgora
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 197
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.