Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??

Autor zzuzlanka 
Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
23. 07. 2007 21:54
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik stojí fakultativní výlet z Puly na Plítvická jezera??? Děkuji za odpověd.eye rolling smiley
mia
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 20:41
kolik stojí nevím, ale je to pěkná dálka, takže jednodenní výlet se rozhodně nevyplatí.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 21:59
Co to je NEVYPLATÍ???

Zase taková dálka to ke všemu není.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 22:24
No... tak 3,5 hodiny jedna cesta... Sedm hodin v autobuse je na jednodenní výlet fakt moc... Ne, že by to nešlo, jasně... ale...
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 22:28
OK. Jsem tam autobusem nebo letadlem. Chci to vidět a nevím, kdy se do Chorvatska zase podívám a pokud, tak nevím, zda budu blíž PLitvicím než teď.

Jednodenní výlet se nevyplatí, prosedím v autobusu 7 hodin. Dobře. Půjčím si auto, prosedím v něm 3 hodiny. Na Plitvivích si zaplatím ubytování. Druhý den prosedím v autě zase 3 hodiny. Mám tím nabourány 2 dny, moje zaplacená postel v Pule je prázdná (tedy pokud nejedu sám a přítelkyni nebo manželku nenechám v Pule, to pak nemůžu tvrdit, zda je prázdná grinning smiley), náklady několikanásobné.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 22:33
Ale abychom se vrátili k původní otázce. Atlas to dle rezervačního systému na webu dělá za 75 €.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 22:44
Ale jo... pokud jsem jednou v životě v Chorvatsku... a strašně toužím vidět Plitvice... tak jo. Každopádně zrovna z Istrie nejsou Plitvice typickým cílem fakultativních výletů... i když se bezpochyby sehnat dají...
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 22:54
Sehnat? Prodají Ti je na každém rohu. Otázkou je, kdo je pořádá a jak to vypadá. Ale kvalitní CK s kvalitním delegátem má určitě ty nejlépe organizované.
avatar Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 23:08
jen tak namátkou jsem použil google a jako první mi ukázal toto:fakultativní výlet Fakultativní služby
autobusové a lodní výlety: ostrovy Brijuni 330 HRK, Brijuni piknik 240 HRk, Benátky 450 HRK, Plitvice 470 HRK, Istra tour 310 HRK, folklórní večer 270 HRK aj., dle aktuální nabídky v místě pobytu.Je to u hotelu který ta cestovka má v Pule.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 23:21
Ale jo, ty nabídky byly na nástěnce taky, když jsem byla v Pule... ale málokdy se zrovna ty Plitvice uskutečnily - většinou nebyl zájem, aby se kapacita naplnila (odjezd v pět ráno zřejmě ne každého nadchne). Ale já nijak nechtěla tvrdit, že je ten výlet nemožný... jenom, že častější návštěvník Chorvatska si ho většinou naplánuje na dobu, kdy bude v nějaké bližší destinaci, Istrie pro něj není optimální... toť vše...
avatar Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 07. 2007 23:31
Já letos jedu na Krk a mam v plánu se na Plitvice podívat při cestě domu.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
25. 07. 2007 08:48
Atlas nebo Gulliver to pojede vždy. A další rovněž. Nějací šmudlové, co se snaží a nejde jim to, to pak ruší.
A jaké fakultativní výlety z Puly byste prosím mohli doporučit?
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
25. 07. 2007 22:27
Vnitrozemí Istrie, Poreč-Rovinj, Ostrovy Brijuni, Benátky.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
26. 07. 2007 09:17
Myslím si že jeden takový celodenní výlet neuškodí. Mohu poděkovat pavel.k77 který mi napsat orientační ceny. Jinak cena je přijatelná. Budu ráda za další informace.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
26. 07. 2007 09:59
Evička napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A jaké fakultativní výlety z Puly byste prosím
> mohli doporučit?


A určitě absolutní jih Istrie tzv. rab Kamenjak. Od Puly 10 km a do Premantury jezdí bus (není-li vlastní auto). Pak asi 4 km jedna cesta po prašných cestách a jsi na konci světa. Na konci je podmořská jeskyně a hlavně hospoda ala safari.

Za velkého vedra je pěší chůze (2x4km) docela opruz a chůze se zdá "nekonečná". Osobně vyzkoušeno 3x. Auto platí za vjezd na Kamenjak tuším 10Kn.
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
27. 07. 2007 00:03
rt (event. rat) Kamnejak
avatar Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
27. 07. 2007 10:09
když už, tak rt Kamenjakyawning smiley
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
27. 07. 2007 12:38
ano, pro přírodní rezervaci na samém jihu Istrie pod Premanturou lze použít:
- český termín Mys Kamenjak
- z chorvatských map opsaný Rt. Kamenjak
ale hlavně, že víme kde to je no ne? hot smiley
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
27. 07. 2007 12:38
No jo, přehodilo se mi pořadí prstů, co klepou na klávesnici yawning smiley
zzuzlanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik stojí
> fakultativní výlet z Puly na Plítvická jezera???
> Děkuji za odpověd.eye rolling smiley

Zzuzlanko, moc se netěš, hotel Centinera žádné fakultativní výlety nepořádá. Je mi líto. thumbs down
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
31. 07. 2007 15:04
Proč by měl výlety pořádat hotel? Tam ,kde se to děje, je organizace na mnohem méně profesionální úrovni, než kde to hotel nepořádá. Pokud tam jedeš s CK, tak bude mít delegát nabídku od partnerské CK nebo (což je lepší případ) od různých místních CK a pokud je schopný, tak bude mít ty nejlepší výlety. Pokud tam jedeš sama, tak se určitě někde najde agentura, která to bude prodávat. A snad bude prodávat kvalitní výlety.
Globíku, Tys ale kritik, co? Proč můj názor vyvracíš?
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
05. 08. 2007 21:22
Každý máme svůj názor. Pojďme diskutovat. Tzn.oponuj mému názoru, vyvrať ho objektivními argumenty.

Ale pokud sis všiml, já nevyvracím Tvůj názor. Ty jsi napsal, že hotel nepořádá výlety. Napsal jsem snad, že pořádá? Tak nebuď uražený a nepiš nesmysly.
Fajn. Jsem pro diskusi. Některé cestovní kanceláře (zpravidla ty větší) disponují delegátem přímo na místě pobytu. Jiné CK Ti dají do ruky poukaz (wocher) a telefonní číslo na jejich asistenta pro případ nouze tzv. asistenční služba. V tomto případě dotyčnému nezbude než si zajistit výlet sám. A já jsem chtěl zzuzlanku upozornit, že v Banjole je nabídka výletů mizivá. Toť vše. eye rolling smiley
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
13. 08. 2007 19:40
Děkuji za upozornění.smiling smiley
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
19. 08. 2007 16:35
Jan Novák,

Tvůj názor je bohužel zcestný. Nezáleží na velikosti CK. Největší česká CK na Chorvatsko, Vítkovice tours, má značné množství ubytovacích kapacit pokryto delegátsky jen na telefon.

Poukaz na služby v cestovním ruchu má celosvětový název VOUCHER. Je to na něm i napsáno. Pokud jsi Ty tam měl napsáno WOCHER, zřejmě jsi dal své peníze nějaké takzvané cestovní kanceláři, která má o cestovním ruchu ponětí veeeeliké thumbs up smiley
Re: Kolik stojí výlet z Puly na Plítvická jezera??
24. 08. 2007 12:52
No tak dneska odjíždím do Banjole, tak snad se sama přesvědčím, jaké to tam bude. Pěkný den!!!thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.