Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolce - apartmán STJEPKA

Autor danni 
Ivan Dolce - apartmán STJEPKA
23. 07. 2007 11:02
Mám možnost ubytování v ID v apartmánu STJEPKA, nebyl jste tam už někdo náhodou? Jak to tam vypadá? Kdyby byla i nějaká fota, byl bych moc vděčný. Děkuji. Danni
Re: Ivan Dolce - apartmán STJEPKA
18. 01. 2008 07:58
Rád bych oživil tento dotaz. Uvažujeme o tomto ubytování. Chceme jet přelom červen - červenec. 4 dospělý a 2 malé děti.Případně navrhněte jinou alternativu. Děkuji.
Re: Ivan Dolce - apartmán STJEPKA
18. 01. 2008 09:54
Jirko, poslala jsem ti pár fotek na e-mail.
avatar Re: Ivan Dolce - apartmán STJEPKA
18. 01. 2008 14:48
to kvetaca - ted teda nevim - jedna se o apartman Stjepka Franetovice, nebo ?? muzes mi prosim take zaslat foto. dekuji - l.vlk@ef.cz
Re: Ivan Dolce - apartmán STJEPKA
19. 01. 2008 22:27
Lukáši, vysvětlení a fotky máš v mailu.
Chystáme se do ID v srpnu,apartmán Stjepka. Prosím kdo zná popište+ foto Děkuji latka
latka@razdva.cz
Dobry vecer prajem,prepacte ze Vas takto otravujem nasla som si Vase dotazy na strankach internetu a nakolko manzel chce prave urobit rezervaciu na tento apratman zaujimalo by ma ako to tam vyzera nakolko mame nejake fotky,ale je to bieda.Prosim Vas mohli by ste mi pre info nieco zaslat?VDAKA MOC.

my sa tam chystame v 19.6.08 s jednym malym dietatom a nevieme ci to teda je vobec vhodny apartmen.VDAKA.

Michaela
Dobrý večer chci poprosit taky o nějaké fotky apartmánu STJEPKA evzenciz@seznam.cz
Re: Ivan Dolce - apartmán STJEPKA
04. 04. 2008 07:41
vážení, my jsme jeli v r.2004 na Hvar na divoko, 4 auta, cesta do neznáma, v Zavale jsme dojeli málem až do vody, nelíbilo se nám tam, vydali jsme se tudíž dále a dojeli do I.Dolac, po půl hodině chození po vesnici jsme VŠICHNI bydleli k absolutní spokojenosti, v r.2005 jsme již jeli najisto, v r.2006 nám paní domácí po příjezdu sdělila, že na nás zapoměla a slíbila dům jiné skupině, po hodině hledání jsme znovu spokojeně bydleli, a to nemám ještě prozkoumanou Sv.Nedelju. Pokud jedete červen - červenec, věřím, že vždy místo najdete, stále přibývají nový domy a vždy je někde volno. Přeji Vám krásnou dovolenou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 169
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.