Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jakiruša

Autor pavel56 
Jakiruša
17. 07. 2007 11:14
Na foru se píše o Brele, možná nejenom já bych přivítal podrobnější popis tohoto údajně velmi pěkného a klidného místa, části Brely. Jedu tam 19.8. na tři týdny s vnučkou (5). Dík Pavel
Re: Jakiruša
17. 07. 2007 11:22
hot smileyAhojky, JAKIRUŠA moooooooc krásná část Brely, určitě budete spokojeni. Hezkou dovolenou.tongue sticking out smiley
Re: Jakiruša
18. 07. 2007 19:52
Lidi draný to nikdo nebyl v Jakiruši? Dík Pavel.
Re: Jakiruša
18. 07. 2007 20:29
Ahoj, Jarikuša je část Brely, směrem ke Splitu. Je to klidné, krásné místo.Ubytování je možné jen v soukromí. Hotely jsou v centru.Plaže jsou oblázkové. Nevím co víc Ti poradit, my jsme bydleli v části Sčit,ale do Jarikuši jsme chodili na procházku jen po promenádě. Hanka
Re: Jakiruša
18. 07. 2007 21:01
i tak dík. Ahoj Pavel
Re: Jakiruša
22. 07. 2007 21:43
Lidi drahý, Chorvatska znalý, to nikdo nic nemůže napsat o Jakiruše Pavlíkovi? Dík Pavel
Re: Jakiruša
22. 07. 2007 22:46
yawning smileyAhojky, nevím co bych víc napsala než khanka.yje to moc pěkná část Brely,od přístavu, kde je rušno směrem nahoru ke Splitu.Zaplaťpánbu od hotelu daleko.části Brely popořadětongue sticking out smileyodrače,Ščit, Jakiruša.Je to pěkné, klidné místo s nádhernými maličkými plážičkami, občas sevřené malými skálami.Chodili jsme tam taky na procházky, pěkná místa na focení.A´t se ti tam líbí !!! dandule
Re: Jakiruša
23. 07. 2007 16:54
Dík. Pouze nevím proč dotaz někdo hodnotil červeně. Pouze dotaz, nikdy jsem tam nebyl. Ještě jednou Dík Ahoj Pavel
Re: Jakiruša
23. 07. 2007 17:14
Ahoj, na to se neptej, tady občas někdo rozdává červenou podle své nálady. Nic si z toho nedělej. Jen mě ještě napadlo, do této části Brely se odbočuje z hlavní dřív, ještě před značkou Brela. Tak ať pak unavení se nevracíte zpět a nehledáte odbočku.yawning smiley
Re: Jakiruša
23. 07. 2007 19:40
pavel56: Dal jsem Ti zelenou a jsi na nule smoking smileysmileys with beer
Re: Jakiruša
23. 07. 2007 22:03
Radku moc dík. Teď jsem v pohodě a je po stresu. Nebyl jsi v Jakiruši? Ahoj Pavel
Re: Jakiruša
23. 07. 2007 22:30
Ahoj Pavle!
Do Brely část Jakiruša se dostaneš z hlavní silnice(magistrály) odbočením dost ostře doprava u hotelu Šampion jedeš dále po ulici Stjepana Radiča, pokud budeš pokračovat dál třeba až k restauraci Jakiruša tak jedeš po ulici Put Luke , tam je možné sjet k té restauraci a nebo púokračovat dál po ulici Boričak a sjedeš k posledním penzionům u moře, tam Brela končí.Píši Ti to podrobného plánu Brely, který jsem tam získal v roce 2001, kde jsem pobývat 14 dnů, pokud víš přesně kde budeš bydlet tak se ozvi. Zdraví Luboš
ladax
Re: Jakiruša
24. 07. 2007 09:36
V Jakiruši jsem pobýval i tento rok u kamaráda Nikoli a bylo tam opravdu nádherně, Pavel se pořád ptá, ale o tom se špatně píše.... Jakiruša to je stará část Brely, její ocásek,je tam jeden obchůdek s potravinami, vzdálen od místa ubytka tak 1km,pláže malé a čisté, na pláži jedna restaurace s číšníkem Damirem a zmrzlina za 5 kn, malej kopeček, pivečko 14 kn a to Karlovačko, na některých plážích jsou i sprchy a letos jsem v ranních hodinách viděl v moři 6-8 delfínů, nádhera, moře krásně čisté a teploučké. Pohoda a klídek, mimo velkého centra. Nutnost nějakého prostředku považuji za podstatnou část dovolené v této oblasti, večerní návštěvy Omiše či Makarské či Bašky aj. Ale je to na Tobě Pavle, co a jak dělat, tam je klid a zajíždí tam v době sezóny i skútr na vodě-atrakce či banán pro dětia zelinář na moři s nabídkou ovoce . Co více chceš??? je to prostě Chorvatsko
Re: Jakiruša
24. 07. 2007 10:19
Moc díky všem za info, spokojenost,ono celkově na netu se toho k Jakiruši člověk moc nedozví. Takže beru rozumy odevšad. Jinej už nebudu.Ale taklhle nějak bych si představoval funkčnost fora. Ještě dotaz, má cenu sebou brát kolo(ev.kolobrndu) pro vnučku? Ještě jednou dík a všicni ahoj. Pavel
avatar Re: Jakiruša
24. 07. 2007 14:12
Jakiruša je na môj vkus až príliš kľudná a nič tam v podstate nie je. Do živšej časti Brely je to pešo dosť ďaleko (odhadujem cca 4 - 5 km).
A príjazd autom smerom ku pláži tiež stojí zato (poriadna strmina).
Lucije
Re: Jakiruša
28. 07. 2007 17:29
Pavle byli jsme na Jakiruše s manželem a je to tam krásné.Kolo nebo kolobrndu pro vnučku vzít můžeš.Podél moře je cesta až do Brely a po té se dá jezdit docela v pohodě. Je to i krásná procházka. Ale upozorňuji, že sice nevím kde budete ubytovaný, ale většina ubytování je ve stráni, takže, že by vnučka vyjela přímo z pokoje, to asi ne.Příští rok se tam chystáme i se synem. To co píše "ladax" jen potvrzuji.Klidné, krásné místo.Myslím, že právě kvůli tomu klidu, je to vhodné pro děti.Tak Vám přeji ať se Vám tam moc líbí.
lucije
Re: Jakiruša
28. 07. 2007 17:32
Když už jsme u té Jakiruši, nevíte jestli nějaké cestovka nabízí ubytování ve vile Jadranka nebo v penzionu Luka? Nabízel to Čedok, ale teď již bohužel ne.
avatar Re: Jakiruša
02. 01. 2009 16:06
Pěkný, promrzlý den všem zde na foru. Tak už mám zas plnou hlavu dovolené a hlavně plný noční stolek katalogů z CK. Nikde nic z Brely Jakiruša. Prosíííííííííím, kdo byste věděl o nějakém apartmánu na tomto místě, dejte mi vědět. Na internetu je pramálo informací o ubytování na tomto místě /jsme dvě rodiny po 4/.
Do centrální Brely nechci, máme rádi klídek a málo lidiček. Pokud se nic nenajde, vyhraje opět Omišská riviera. Děkuji a přeji pěkný nadcházející víkend.smiling smiley
Re: Jakiruša
02. 01. 2009 17:19
Ahoj,
myslím, že to vím taky z fóra, nějaký našinec na svých stránkách o prodeji tureckého medu vlastní výroby nabízí i reklamu a kontakt na ubytování v Jakiruše (asi tam jezdí a na oplátku domácím dělá reklamu). Je to na www....
Píšu to jako soukromou zprávu, protože s odkazem na webovky by o admin smazal jako reklamu. Ahoj, Jana
Re: Jakiruša
02. 01. 2009 17:22
..no zblbla jsem to, ale poslala jsem to znovu jako soukromou zprávu, J.
avatar Re: Jakiruša
02. 01. 2009 20:48
Jani dík, poslala jsem Vám soukr. zprávu.
Re: Jakiruša
06. 01. 2009 21:11
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,jaká je šance sehnání ubytování na místě v Jakiruši na přelomu června července(na blind),pro 2 os..diky.
Re: Jakiruša
07. 01. 2009 09:10
Já myslím, že tam šance je. V druhé půlce června vloni to asi šlo, protože se lidi chodili ptát jestli není "u nás" volno a potom je bylo vidět u vody. Takže někde uspěli.
Ono vždycky záleží jak daleko od vody. Komu nevadí výstup nahoru, tak má asi velkou šanci. Blízko k vodě to bývá rozebrané dřív. Taky byly některé apartmány ještě úplně zavřené, bez domácích. Ale tohle bylo okolo 20. června, takže červenec nevím. Já byl v této oblasti vždy v červnu.
Re: Jakiruša
07. 01. 2009 13:59
Ahojte! Som velky obdivovatel Chorvatskeho pobrezia. Cestujem tam pravidelne dva krat v sezone, no v jakirusi som este nebol. Mohli by ste mi niekto poradit a napisat mi na moj email daky kontakt na ubytko priamo na plazi? Dakujem
Re: Jakiruša
21. 01. 2009 20:37
V Jakiruši jsme byli vloni,odjížděli jsme 16.7.,prostředí bylo nádherné klidná pláž,počasí nám moc nevyšlo,hned druhý den přišla bura,tak jsme navštívili Omiš tam se nám moc líbilo,byli jsme i na Makarské,ale tam už mě nikdo nedostane,byla tam hlava na hlavě.
V Jakuriši toho moc není,malý obchod,na pláži stánek s pivem a zmrzlinou,ale dá se jít procházkou směremk Brele,asi tak 5km,sou tam další malé stánky s občerstvením.
Ale denně jsme museli sejít 191 schodů k pláži a zase nahoru a to jsme chodili několikrát a to mi strašně vadilo,všude kolem pohoří Biokovo,samá skála,více se nám líbilo v Biogradu na Moru.
Kontakt do Jakiruši:APARTMANI ČIKEŠ , PUT LUKE/JAKIRUŠA/ BRELA mobil:00385/0/98 920 6277
telef: 00385/0/21 474 040
ubytování perfektní,čisté,je to asi 4 roky postavené,paní domácí perfektní.
Re: Jakiruša
08. 07. 2009 23:37
Ahoj páďo, asi již pozdě ale možná, že se to bude třeba hodit. Ubytování v nádherné Jakiruše nabízí také na webovce turecky med. Na titulní stránce je to vpravo nahoře. Ubytování je velice pěkné, ale jako všechny penziony ve stráni. Domácí jsou příjemní a můžete si půjčit člun.
Pláže a plážičky jsou směrem k Vrulje a Pisaku. Tím směrem je také krásný skalní útvar. Říkali jsme mu okno. Jakiruša je tichá a konečná část Brely s plážičkama, kde můžete být sami.
Re: Jakiruša
03. 09. 2009 13:31
Ahoj všem, do Jakiruši se chystáme až příští rok, ale potřeboval bych radu, jestli se najde někdo znalý. Byli jsme tam už třikrát, samozřejmě ubytovaní nahoře ve stráni, jenže tentokrát to bude se čtyřmi dětmi. Pamatuju si, že u poslední pláže směrem ke Splitu je penzion a snad se jmenuje Ivan. Je asi tři patra vysoký a úplně poslední směrem dolů k pláži (přes silnici je velké parkoviště). Nemůžu nikde sehnat kontakt, takže jestli někdo může poradit. Díky za jakoukoliv zprávu
avatar Re: Jakiruša
20. 01. 2010 11:13
Pro MartinM jsem zkopíroval diskuzi na jiném fóru:

pozor na inzerci- je zavádějící,letos /2009/ jsme si objednali pobyt- Chorvatsko, Brela, Jakiruša, penzion IVAN – po prvním dni jsme si nechali vrátit peníze a odjeli jsme,
důvod:1/ pokoje minimálně v prvním podlaží nejsou orientovány na moře, ale na parkoviště a stromy před penzionem / moře jenom skromě prosvítá po pravé straně, ale skutečně jenom tak tak/
2/ parkování před domem je značně problematické, a pokud nestojíte v první řadě, vždy se musíte domluvit s řidiči, kteří parkují před vámi, aby
vám uvolnili místo
3/ penzion je postarší a alespoň naše apartmá 2+1? mělo dost nevyhovující koupelnu a postel byla vyloženě zničená- nedalo se tam vůbec
spát
4/ nevím, kam by se tam ještě vešla přistýlka- dle inzerce je to prostorné
apartmá, ale není to pravda – pokud by tam měla přijít ještě jedna postel,
bylo nám řečeno se by se musela vynést jediná slušná skříňka na věci a potom by tam stejně nebylo k hnutí
5/polopenze- bylo nám řečeno, že si nemůžeme vybírat ani ze dvou jídel
6/těší nás poze, že pořádající CK naše argumenty na místě uznala a vrátila nám peníze

Takže se rozhodniconfused smiley
avatar Re: Jakiruša
27. 01. 2010 20:34
Zdravím,chcem sa vás opítať kde sa nachádza apartman čikeš,my sme boli vo vile Kesic tá je hore nad reštauraciou villa petra,a teraz by som hladal nejaké ubytovanie niššie a hlavne príjemních domácich kde sa dá aj popr.grilovať,a pod.za vašu ochotu vopred dakujem.Aron
Re: Jakiruša
01. 03. 2010 09:10
Zdravím všechny! Letos se chystáme do Jakiruši hotel Luka. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Díky za odpověď.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 244
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.