Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Promajna

Autor Misak_S 
Promajna
25. 06. 2007 23:29
Ahoj přátelé, ráda bych vás požádala o pomoc. Nemáte náhodnou zkušenosti s oblastí Promajna a pavilony Dukič? Máme je reserovvané s polopenzí. Pokud někdo z vás má i jiný typ, budu za něj ráda. Děkuji a pokud se někdo z vás chystáte v těchto dnech do Chorvatska, tak přeji šťastnou cestu.
Re: Promajna
27. 06. 2007 20:48
Promajnu mohu doporučit. Byl jsem zde 4x za sebou. Minulý rok na podzim byla rozšířena pláž o několik metrů. Je vhodná i pro děti (oblázky). V sezoně je hlava na hlavě, ale každý si místo najde. V pavilonech Dukič jsem ubytován nebyl, jezdím do soukromí. Okolo moře pěkná procházka do Bašky (Brely) přes Baško Polje (cca 45min). Na druhou stranu Bratuš a Krvavica. V obci obchod, pošta, stánky s ovocem a zeleninou, restaurace.
Re: Promajna
29. 06. 2007 10:11
Můžu se zeptat, zda je v Promanje jen jedna restaurace? Dá se tam třeba večer někam posadit?
JJ
Re: Promajna
29. 06. 2007 17:53
Je tam posezení několik. Buď hospůdky přímo na pláži nebo klasické restaurace. Byli jsme tam loni přelom srpna-září a skoro každý den jsme si někde večer poseděli na pivku. Letos tomu bude stejně...smiling smiley Není to ruch města, pohodička, klídek, večer už ticho...popíjíš a posloucháš moře. Neboj určitě budeš mít kde penízky utratit.smileys with beer
Re: Promajna
03. 07. 2007 17:52
Klidne, ale ne nudne, misto, vse podstatne jiz bylo receno /napsano/ vyse - z vlastni zkusenosti mohu doporucit!!!thumbs up
rteP
Re: Promajna
04. 07. 2007 12:10
Pro Kami:
Můžu doporučit restauraci Hajduk ( nad hotelem Conte ),čerstvé ryby, výborné girice.
Dá se večer zajít procházkou do Bratuš a tam se dá dobře najíst přímo na pobřeží,nebo taky zajít do Baška Voda . Možností dost , potřeba vyzkoušet .
Já už budu jíst jenom v Hajduku , až se tam zase vypravím .
Re: Promajna
04. 07. 2007 17:08
Děkuji moc za odpověď. Jedeme tam začátkem srpna s malým synem. Ale večer chceme někam zajít. Malý bude spát v kočárku a my budeme v klidu sedět někde v restauraci. Tedy snad...
Re: Promajna
09. 07. 2007 19:22
Promajna je pro naši rodinu srdeční záležitost.Byli jsme tam 5x z toho 2x jsme bydleli ve výše uvedeném Hajduku.Nemůžu nic než chválit.Myslím že lepší místo jste nemohli vybrat.Tohleto letovisko nemá chybu.V neděli jsme se vrátili z Ciova(žena chtěla trošku změnu a bylo to poměrně levný tak jsme to s děckama odsouhlasili) ale už se těšíme do Promajny.Přeju hezkou dovolenou.
Re: Promajna
10. 07. 2007 15:12
Včera jsem se vrátil z Chorvatska. Zastavil jsem se na 2 noci v Promajně při návratu z Igrane. Apartmány zde rostou jako houby po dešti a na místě polorozpadlé a zarůstající budovy (asi bývalý hotel?) vyrostl nový Konzum. Z části jej využívají klienti CK Vítkovic Tours, kde se stravují. Na pláži byla hlava na hlavě - daleko horší než loni. Pláž je rozšířena tím, že je posunuto lano s bojkama dál do moře. Původně měla být rozšířena i do strany směrem k Bratuši a lodě přemístěny za betonové molo. Nestalo se. Dřív jsem nedal na Promajnu dopustit, ale letošní dovolená v Igrane byla super - méně lidí a nižší ceny.
Re: Promajna
17. 07. 2007 08:32
Letos odjíždíme opět na naše oblíbené misto a to je Promajna- po deváté.
Je to pro nás místo kde si odpočineme od běžného ruchu. Kdo hledá diskotéky a noční život, pro toho toto místo není. Večer celá Promajna ztichne a můžete vychutnávat pocit absolutního klidu, které zve k večerním procházkám po pobřeží. Na pláži se též setkáváme s návštěvníky které jsme tu potkali v minulých letech. Též se těšíme na setkání s lidmi kteří se sem pravidelně vrací , což je nejlepší vizitkou pro pana domácího.
Příští pátek v Promajně- Dobro došli
Re: Promajna
27. 07. 2007 18:27
Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli je aspoň nejaka dikoteka v Pronajme, nebo co byste doporuřili, kde nějaka je.Jedeme tam s přítelem a chtěli bychom aspon jednou zajit na nejakou diskoteku.dekuji za odpoved
Re: Promajna
27. 07. 2007 21:30
Radunko, v Promajně nic není. V Baško Polje (cca 1,5 km z Promajny) hraje živá hudba pod hotelem u pláže. Diskotéku najdeš přímo na pláži pokud se vydáš ještě dál směrem na Bašku Vodu (z Promajny cca 3 km). A nebo zajeďte do Makarské a tam si určitě vybereš.
Re: Promajna
27. 07. 2007 22:21
Jo, jo na pláži, tam je bar Oseka. Je to kousek před Baškou Vodou, ale točí tam Ožujsko :-(
Re: Promajna
28. 07. 2007 12:33
jejda tak to se nachodim kilometru na ty diskoteky smiling smileya mam jeste dotaz,kdybych chtěla do te Makarske se mrknout, pluje tam z Pronajmy nejaka lod?
Re: Promajna
28. 07. 2007 20:41
Tak s tou lodí nevím, ale když máš peníze, tak jde všechno. Možná by bylo ale levnější autobusem nebo taxi.
hanule
Re: Promajna
30. 07. 2007 12:47
ahoj,
1/ znate nekdo studia mojmir a/nebo penzion dukic?
2/ jsou v promajne i nejake mensi soukromejsi plazicky?
diky
Re: Promajna
30. 07. 2007 19:41
1) neznám
2) ano jsou, ale spíš záleží, kdy tam jedeš
hanule
Re: Promajna
31. 07. 2007 09:26
1/ neva.
2/ jedu tam ted v sobotu na tyden. a kterym smerem je lepsi se vydat - k basce vode/makarske?

diky.
Re: Promajna
31. 07. 2007 16:22
Hele hanule, to je jedno. Uvidíš sama podle lidí. Směrem K Bašce je FKK plážička, tak to záleží na tobě.
hanule
Re: Promajna
31. 07. 2007 16:40
ok, no co mi zbyde :-)
Re: Promajna
31. 07. 2007 20:46
Ja jedu v patek do Promajny a budem ubytovani ve studiu Mojmír, ale nikde nebylo vyfocene jak to tam vypada tak jsem taky zvedava.
Re: Promajna
31. 07. 2007 20:47
Ja jedu v patek do Pronajmy a budem ubytovaní ve studiu Mojmír tak jsem taky zvědava jak to tam vypada, nikde jsem ale nemohla najit fotky.
Re: Promajna
31. 07. 2007 20:47
Ja jedu v patek do Pronajmy a budem ubytovaní ve studiu Mojmír tak jsem taky zvědava jak to tam vypada, nikde jsem ale nemohla najit fotky.
hanule
Re: Promajna
01. 08. 2007 12:39
par fotek se da najit napr. na webu nettravelu nebo na invii a myslim, ze to tam vypada celkem v poho :-)

treba se tam potkame.
Re: Promajna
10. 09. 2007 07:25
Nemáte prosím někdo tip na ubytování v Promajně v apartmánu nebo studiu pro 2 osoby? Termín červen 2008. Pokud možno ne v nějakém velkém apartmánovém domě, nejlépe v domě, kde bude jen jeden, max. dva nebo tři apartmány, kousek od moře. Jestli někdo o něčem takovém ví tak mi prosím napiště na Mariha@seznam.cz Díky
Re: Promajna
03. 05. 2008 20:55
I přesto že píšeš že chcete malý ap.dům doporučila bych výše zmiňovaný Hajduk. Dole super restaurace a ceny tak yv pohodě. Byli jsme tam s manželem a malým mimčem a úplně spokojení.
Aiva
Re: Promajna
11. 06. 2008 19:53
Krásná vesnička........Maji tady dobrou PIZZUspinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.