Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Prosím o radu

Prosím o radu
18. 06. 2007 12:37
Dobrý den, prosím o radu zkušené cestovatele po Chorvatsku (byl jsem zde jednou hodně za mlada a skoro nic si nepamatuju, jen že to bylo Igrane a byla tam celkem nudasmiling smiley. Chtěl bych někam do střední Dalmácie (kvůli výletům po okolí) - pojedeme vlastním autem. Nechci nic rušného ale na druhou stranu ani nic superklidného. Mělo by to být kousek od nějakého rušnějšího města kam by se dalo vyjet za zábavou (Makarská?). Samozřejmostí je krásná nepřecpaná pláž. Za jakékoli rady budu moc rád. Doporučujete spíš ostrov (Hvar?)? Díky. M.thumbs up
Re: Prosím o radu
18. 06. 2007 12:40
myslim, ze keby si vyvinul trosku usilia urcite by si tu vsetko nasiel, s detailnym popisomyawning smiley
Re: Prosím o radu
18. 06. 2007 13:39
Nic rušného ale také nic superklidného. Mělo by to být kousek od nějakého rušnějšího města kam by se dalo vyjet za zábavou a samozřejmostí je krásná nepřecpaná pláž...... tak to by se mi také líbilo. Ovšem máš dosti protikladné požadavky. Za 13 let cestování do Chrorvatska jsem nic podobného nenašel. Zkus Pisak (foto na www.kacha.cz), ale na krásnou nepřecpanou pláž jedině na člunu.
Do Makarské je to cca 12 km.
Re: Prosím o radu
18. 06. 2007 13:42
jo a nebudu se ani zlobit na tipy na ubytování v soukromí bez cestovky smiling smiley díky. váš Shinobi
Re: Prosím o radu
18. 06. 2007 13:58
Re: Prosím o radu
19. 06. 2007 15:54
Díky všem za cenné rady. Máte někdo zkušenost s Baškou na Krku? Kolik stojí trajekt?
Re: Prosím o radu
19. 06. 2007 19:01
4 shinobi ibinoshi

musíš vyvinout trošku úsilí a hledat. Na tomhle fóru najdeš o Chorvatsku téměř vše.
V horní liště zadej "hledat" a dál postupuj podle návodu. Určitě to zvládneš, my ostatní jsme to taky zvládli. Ohledně Bašky na Krku třeba tady: [www.ihvar.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 235
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.