Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Letoviska pro mladé v Chorvatsku?

Autor petra p. 
Letoviska pro mladé v Chorvatsku?
17. 06. 2007 10:32
Dobrý den,
s kamarádkami jsme se rozhodly jet společně do Chorvatska. Vzhledem k tomu, že tohle forum má vysokou informační úroveň, dovoluji si položit tuto otázku. Jaká chorvatská letoviska jsou vhodné pro společenské a komunikativní dvacetileté studentky? Hledáme rušnější letoviska v Chorvatsku s rozlehlejšími plážemi a s bohatším večerním a nočním kulturním životem (hudba). Hledáme letoviska spíše pro mladší generaci. Děkujeme za odpovědi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petra p. (17. 06. 2007 10:34).
avatar Re: Letovisko pro mladé v Chorvatsku?
17. 06. 2007 10:36
Pag - Novalja, Makarská
Re: Letovisko pro mladé v Chorvatsku?
17. 06. 2007 10:41
Děkuji mockrát za reakci. Mohl byste ty možnosti trochu přiblížit?
avatar Re: Letoviska pro mladé v Chorvatsku?
17. 06. 2007 11:00
Když si přečteš tohle tak pochopíš že Chorvatsko není Malorka smiling smiley

[www.chorvatsko.cz]

Moje tipy pro ty co se chtějí v HR "bavit" yawning smiley

[www.chorvatsko.cz]
[www.chorvatsko.cz]
[www.chorvatsko.cz]
[www.chorvatsko.cz]
Re: Letoviska pro mladé v Chorvatsku?
18. 06. 2007 13:08
Děkuji za tipy.Ještě předtím,než jsem včera založila tuto diskusi,jsem si už na internetu a od známých leccos zjistila.
Ale přsto si myslím,že i kvůli ostatním bylo dobře,že jsem tento dotaz položila.
Není nad zasvěcenou a slušnou internetovou diskuzi.
Zajímaly by mne ale osobní zkušenosti lidí s plážemi v těchto "party" letoviscích.
Nemá cenu jet za nočním životem někam,kde pláže za nic nestojí.
Re: Letoviska pro mladé v Chorvatsku?
18. 06. 2007 17:33
Luděk ti dal dobré tipy . Len doplním. Ak by radili maldí chorváti tak pre nich je No 1 spomínaná Novalja pláž Zrće vo dne i v noci .Na druhom mieste "Crikva " t.j. Crikvenica pre nočný a kultúrny život. Taliani by prisahali na mesto Hvar ale tam za plážou treba ísť loďkou. Bol na ostrove Brač poskytuje aj super pláž a hore bývalý futbalista zriadil veľkú diskotéku. V Makarskej sú povestné Grota , čiže jaskyňa s muzikou v dotyku s morom,Deep alebo Buba Bar kde je festival DJ. Najväčšia diskotéka je pri Primoštene.Nebudete na týchto miestach však počuť turbo-folk ktorý sa tiahne niektorými letoviskami obľúbený u niektorých zo strednej a staršej generácie.
Re: Letoviska pro mladé v Chorvatsku?
19. 06. 2007 15:20
Jestli myslíš na kraji Bolu diskotéku "Faces club Kaltemberg", tak ta je bohužel zrušena. Minulý rok jsme se tam chtěli jít podívat a jediné co tam z diskotéky zbylo, byly obvodové zdi a za nimi ruiny. Pokud máš nějaké info, že by to bylo opraveno a letos v provozu, dej prosím vědět. Díky.
Re: Letoviska pro mladé v Chorvatsku?
20. 06. 2007 15:14
Pokud to chceš mít i blízko - tak POREČ yawning smiley
ostrov Pag, pláž Zrče , odkaz www.novalja.com
avatar Re: Letoviska pro mladé v Chorvatsku?
23. 07. 2007 01:56
Ahoj, v případě že nejste už někde na pláži a v baru tak mužu doporučit.....


[www.hacienda.hr]

bob
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.