Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

rastoke ve slunji

Autor leguán 
rastoke ve slunji
11. 06. 2007 11:31
Omlouvám se, ale tenhle příspěvek jsem omylem hodila do ubytování. patří sem: takže - podle map, na které jsem se dívala, jsem si jaksi neudělala přehled, jak velké tyto vodopády jsou :-(.

chceme je navštívit při cestě autem po staré (vyhjíždíme ve 3 ráno ze severní Moravy) - stihneme je navštívit? nebo bude lepší tam přespat a pak teprve pokračovat?

díky moc za info
Re: rastoke ve slunji
11. 06. 2007 11:39
Vodopády nejsou velké, jen se rozlévají do několika menších. Ale je to hezké a romantické místo.
Stihnout by jste to mněli (jestli nechce být v Dubrouši ještě za světla) stihnout, přespání není nutné. Zastavte u informační tabule ještě před Rastoke, je tam povídání (a kadibudky) a po staré cestě pěšky na starý most jsou hezké výhledy. Starým mostem do Rastoke, krátká procházka a můžete frčet dál.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: rastoke ve slunji
11. 06. 2007 11:51
díky moc... my se stavíme ještě na zřícenině :-D. potěšil jsi mě

leg
Re: rastoke ve slunji
11. 06. 2007 11:59
Ten areál, co na něj odkazuješ na stránce Ubytování, neznám. Je to původně louka s meandry, kterou asi majitel přeměnil na "park". Jeho plochu tipuju tak na 200 x 100 m.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: rastoke ve slunji
11. 06. 2007 12:55
hopkirk: na "park" jsem si to přejmenovala já. Nějak jsem nevěděla, jak to nazvat
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 230
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.