Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela

Autor Danča 
avatar Re: Brela
08. 03. 2009 23:02
Já byl v Brele minulý rok je to tam fakt nádherný lepší koupání jsem v HR nezažil.Bydleli jsme v části Stomarica
docela nahoře Vila Rosa - Stomarica 24,rozhodně už bych do tohohle ubytování nejel sice za 38euro v půlce srpna ale
fakt hruza místnost bez oken na spaní jen s větrákem,pak kuchyn se sezením celá prosklená takže vedro k zalknutí.
balkón oddělený od sousedú jen tyčí takže děti pořád opruzovali vedle,k tomu smrad ze záchodathumbs down.
Co se týká dostupnosti tak do krámku kousek pěšky a na pláž hafo schodů a nebo příšernej krpál.Paní majitelka
nám naštestí domluvila parkování na konci ulice stomarica takže jsem vždy naložil kočárek,manželku,děti a přejížděli
jsme.Takže pokud s dětma do Brely tak jen dolu kde stačí sejit pár chodú a jste na pláži.Od stomarici směr hlavní Brela
je takových apart. spoustu.Bohužel já už nic takového ve svém termínu nesehnal takže jedem do Bristu.Ale jinak Brela opravdu
nádhera třeba na svatební cestu naprostý ideál dlouhé procházky podél moře,fantastické koupání a hlavně klííííd.
Re: Brela
11. 03. 2009 20:46
Bydení na Brele Jakiruši /nejklidnější část / nemá chybu. Malé soukromé pláže směrem k pramenu Vrulje se snad najdou pouze zde.Pokud někdo potřebujete info na penzion napište na soukromou zprávu ,nebo na penzionLila@seznam.cz
Re: Brela
24. 05. 2009 15:14
Chcel by som Vás poprosiť o info o ville Visnji v Brele časť Podrače,t. j. komfort ubytovania, vybavenie kuchyne, je tam chladnicka??Vyzera to tak v izbach ako na ich stránke?Prosím o akékoľvek info!
Re: Brela
25. 05. 2009 21:30
penzion Lila Kesič v Brele Jakiruši najdete zde www tureckymed cz je tam vše včetně cen a ještě volných termínu.
Re: Brela
26. 05. 2009 10:32
Tak ai my ideme na Brelu ideme tam prvy krat minuly rok sme boli na Baske na Krku nadherne miesto ako je to pri hoteloch neviem ako sa teraz presne vola ale je tam viac tych hotelov pokope, su tam aj nejake obchodiky , zmrzlina???



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Pascal (26. 05. 2009 10:33).
Re: Brela
26. 05. 2009 12:28
Myslíte Brelu Soline ,je tam vše co potřebujete.Je to centrum Brely.Od Jakiruši 30 minut po chodníku kolem moře.
Re: Brela
26. 05. 2009 13:37
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 17:37).
Re: Brela
26. 05. 2009 22:09
Radek-nevím kolik je to schodu ,my chodíme 200 m po silnici k pláži.Schody necháváme mladším .-))thumbs up smiley
Re: Brela
26. 05. 2009 22:43
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 17:35).
Re: Brela
27. 05. 2009 22:03
Radek-pro mne to není problém ani v 50 ,ale opravdu jsem nevěděl kolik jich tam je.Díkythumbs up smiley
A cesta po silnici je i pro 70 a více letéhot smiley a takový krásný výhled na moře najdeš opravdu málo kde.
Zdraví lada



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lada (27. 05. 2009 22:08).
Re: Brela
01. 06. 2009 12:08
Chci se zeptat opravdu je Brela samý schod????Chceme jet s prckem a kočárek vzít taky.Jenže jsem se dočetla,že s kočárem v Brele nechytám.....Je to pravda.A za kolik seženu v průměru ubytování za 2+2 na noc....Díky
Re: Brela
01. 06. 2009 14:18
Ahoj, Brela je v kopci a je pravda, že jsou tam hodně schody, ale vše se dá obejít. My jsme tam byli poprvé s dcerou, když jí bylo 14 měsíců. Kočárek jsme měli a užily ho na procházky. Já bych se toho rozhodně nebála. Cenu nevím, byla jsem tam s cestovkou. Hezkou dovču.smiling smiley
Re: Brela
03. 06. 2009 22:54
pro Susanka,celá Brela je ve svahu s nejhezčím výhledem na moře.Já tam jezdil 0,5 let dítětem už před 13 lety a tlačit kočárek 200 m do kopce je peklo.
Přesto jsme Brele Jakiruši zustali věrni a když ted napíši ,že tato oblast patří k nejlepším destinací Jadranu na pobřeží, tak je to pravda.
Oblázkové pláže a klidné tur.letovisko dnes najdete už málo kde. Cena se zde pohybuje od 15-20 eur za osobu.V sezoně je vždy obsazeno.
Doporučuji rezervaci.
Re: Brela
04. 06. 2009 10:04
Možná bych doplnil, že výhled třeba v Pisaku není o nic horší, je to na vlastním pocitu. Ubytování v
Brele se dá sehnat i levnější, záleží na místě a v kterou dobu. My platili třeba 12 EUR hodně blízko vody. Je tam ale i ubytko třeba za 35 EUR. Vždy jsem jen hledal na internetu, nespolupracuji s žádnou cestovkou. Proto ani nedoporučuji a nebudu doporučovat. Prostě jim napíšu sám a zeptám se.
S kočárkem bych se nebál. Samozřejmě že některé apartmány mají k moři jen schody. Pokud nebudete příliž vysoko, snesete kočár a máte u vody pár kilometrů rovné promenády.
Jinak souhlas s tím, že Jakiruša je vyjímečně hezká lokalita kde jezdíme velmi rádi a mohl bych - prost jakékoliv reklamy - doporučit.
Re: Brela
04. 06. 2009 12:03
pro Jíra , sousední Pisak samozřejmě patří mezi moje favority ,hlavně ta příjemná hospudka u vody smileys with beer
Díky své odlehlosti a romantice začíná tato místa navštěvovat bohužel čím dál více turistu a o místo na pláži
začíná boj.Někteří chytráci si rezervují místo na celý pobyt tím ,že na pláži večer zatíží kameny svoje deky,osušky atd.
Přesto Pisak a Brela jsou thumbs up
avatar Re: Brela
09. 06. 2009 10:38
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pro Susanka,celá Brela je ve svahu s nejhezčím
> výhledem na moře.Já tam jezdil 0,5 let dítětem už
> před 13 lety a tlačit kočárek 200 m do kopce je
> peklo.
> Přesto jsme Brele Jakiruši zustali věrni a když
> ted napíši ,že tato oblast patří k nejlepším
> destinací Jadranu na pobřeží, tak je to pravda.
> Oblázkové pláže a klidné tur.letovisko dnes
> najdete už málo kde. Cena se zde pohybuje od 15-20
> eur za osobu.V sezoně je vždy obsazeno.
> Doporučuji rezervaci.

Kdyby jenom 200mspinning smiley sticking its tongue out ale je tam nádherně.my bydleli v Brela - Stomarica
No kdyby nám paní domácí nesehnala místo na parkování hned dole u schodů
tak nevím první den to bylo peklo spoustu schodů a pak krpál co i s autem se dal
vyjet leda na jedničku.Takhle jsem každý den přejíždel zhruba 500m ale vyhnul jsem se
té hrůze tlačení kočárku.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sparrow75 (09. 06. 2009 10:39).
Re: Brela
10. 06. 2009 10:14
Jakiruša je v Brele to nej při volbě klidnějších míst.A pokud se projdete cca 1 km na západ(dá se i autem),budete po sestupu k moři odměněni klidnými vstupy do moře,které někdy nejsou ani shora viditelné.Nejsou to samozřejmě místa pro přístup s kočárkem,ale pro běžně zdatné od 3 do 80 let.V Brele platí dvojnásob-není důležitá vzdušná vzdálenost k moři,ale čas k "sestupu"
Re: Brela
11. 06. 2009 21:21
Brela je krásné místo,ale protože je na kopci,asi bude dobré nepátrat,kam tečou odpady ze všech těch app.Dole na promenádě pěkně
smrděly kanály.Asi kanalizace už nestačí náporu turistů.Moře má naštěstí velmi dobré čistíci schopnosti.
avatar Re: Brela
27. 09. 2009 09:33
Ahoj,mám otázku na znalcov Brely-je cena za apt.4+1/130eur primeraná?
Mne sa teda zdá dooooosť vysoká,ale ide o samostatný dom asi 20m od pláže,žiadne schody.eye rolling smiley
avatar Re: Brela
27. 09. 2009 11:06
...max...100 i když jde o Brelu...smiling smiley
Brela - drahé ubytování?
27. 09. 2009 22:33
thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Midax (20. 04. 2015 22:52).
avatar Re: Brela - drahé ubytování?
27. 09. 2009 23:04
wow,služobníctvo nechávam doma,pár dní v roku si kávu môžem uvariť aj sama.grinning smiley
Ale teraz vážne,tento dom som našla na oficiálnej stránke brely(com),je to síce "villa",podľa fotiek vyzerá slušne a čisto,ale nie exkluzívne
Možno by som uvítala po vašom návrate nejaké doporučenie,Soline je (ak sa nemýlim) "centrum" Brely ,tak by bolo kam večer zájsť.yawning smiley
ďakujem za aktuálne info a prajem ešte krásny pobyt.....
avatar Re: Brela - drahé ubytování?
03. 10. 2009 10:03
Re: Brela
26. 10. 2009 09:31
Tento rok sme absolvovali dovolenku v Brele . Po rokoch sa mi podarilo manžela prehovoriť na južnejšiu časť Chorvátska a už pol roka dopredu som sa tešila, aký bude z Dalmácie nadšený. Vyšlo to - tešili sme sa ako malé deti, ja som mala radosť, že on má radosť...a tak dookola.
Bývali sme v časti Podrače, apartmán /70 EUR na den/ bol veľmi dobre vybavený, krásny výhľad, k moru asi 200 m + 100 schodov. S malým 1,5 ročným dieťaťom to dalo zabrať, ale po 2 dňoch sme to už nevnímali.
Kúpanie - super, na výber nespočetné množstvo plážičiek, more teplučké. Aj keď sme boli v sezóne, na menších plážach nebolo preplnené a stretávali sme sa tam každý deň vlastne tí istí ľudia.
Brela je naozaj nádhrená, bola to najkrajšia dovolenka. Aj keď preferujem každý rok iné miesto, Brela sa ešte určite zopakuje.
Re: Brela
26. 10. 2009 16:58
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 16:23).
Re: Brela
27. 10. 2009 14:55
Fido - ten apartman bol pre 4 osoby, manzelska postel +2 samostatne postele, TV SAT, klima, velka terasa s nadhernym vyhladom a hlavne bolo vidiet ze je novy, alebo novo prerobeny. Aj mne sa cena najskôr zdala veľká, ale na to, ako bol zariadený to bolo primerané.
avatar Re: Brela
03. 12. 2009 17:33
Kamarádi, nezná někdo app. Tunja v Brele Jardule? Odepsali mi jako jediní, cena celkem přijatelná, takže nebyl jste tam někdo, než pošlu zálohu.
Tunja
Re: Brela
05. 12. 2009 09:41
V apartmánech jsem fyzicky nebyl, ale vím kde stojí. Byli jsme kousek vedle. Místo je to velmi příjemné. Není to přímo na pláži ( i když to tak skoro vypadá), ale je to místo s hezkým výhledem, kousek od vody. Dole je výběr pláží. Výběr místa mohu jen doporučit.
Re: Brela
27. 12. 2009 21:03
Jsem ceska zijici v Brele pokud nekdo potrebuje informace o ubytovani z prvni ruky at napise na e-mail.
Re: Brela
28. 12. 2009 08:36
Vždyť ho máš zakrytý ! ! !
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 241
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.