Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálnice

Autor vlada.vlada 
Dálnice
09. 04. 2007 10:27
Ahoj všem.Jedu letos na Makarskou a chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte zdali už bude otevřen nový usek dálnice ze Splitu na Makarskou.Jedu v polovině června.Diky moc smiling smiley
Anonymní návštěvník
Re: Dálnice
09. 04. 2007 10:38
Ahoj podívej se na www.hac.hr. tam to najdeš.Hezkou dovču.
Re: Dálnice
09. 04. 2007 10:51
vlada.vlada: Mrkni na Dugopolje - Šestanovac, po Šestanovac do konca 06/2007, ale vraj to bude aj skorej. Takže v polovici června tak - tak - možno. Byť Tebou, deň pred odchodom mrknem na www.hac.hr, tam to budú vedieť najskôr... Šťastnú cestu. hot smiley
Re: Dálnice
09. 04. 2007 20:29
vlada.vlada
Na tohle je téma "Doprava" a stačí si to pročíst, najdeš tam odpověď na svoji otázku. Místo toho zakládáš další vlákno v tématu, které je úplně o něčem jinémangry smileyangry smileyangry smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (09. 04. 2007 20:30).
Re: Dálnice
10. 04. 2007 12:57
TO:Hulča thumbs upthumbs upthumbs upthumbs upthumbs up
Re: Dálnice
12. 04. 2007 13:15
Sory že se v tom nevyznám a chtěl jsem poradit,koukám že tobě to zřejmě vadí,ty asi znáš všechno a nikdy nic nepotřebuješ,vid?Takový jsou nejlepší,všechno zná,všude byl,od všeho má klíče,sory a díky za radu.
Re: Dálnice
12. 04. 2007 14:04
vlada.vlada: Nikdo Ti nebere, ze se v tom nevyznas, ale i zak zakladni skoly pochopi, ze kdyz se ptam na dalnici, tak to smrknu do sekce "Doprava" ne do "Mista v Chorvatsku". A az tu napises tolik informaci jako Hulca, tak potom vyskakuj! hot smiley
Re: Dálnice
12. 04. 2007 14:28
to vlada.vlada:
Ty si děláš prču ale začínám mít pocit že Hulča vopravdu všude byl grinning smileysmoking smiley
Re: Dálnice
13. 04. 2007 02:42
Alda: ...a ešte ako Hulča pije !!! smileys with beer thumbs up
Re: Dálnice
13. 04. 2007 10:12
Hulča Jestli jsi si nevšiml tak já nevyzkakuju,pouze jsem se slušně zeptal a omluvil jestli se tě to tak moc dotklo že jsem založil O M Y L E M nové téma,poradím se jinde,diky za ochotu.
Re: Dálnice
13. 04. 2007 12:54
vlado, nesmíš to tak prožívat, tady si z tebe udělaj prču okamžitě jakmile to jen trochu jde. Chce to trochu nadhledu a kein stress smiling smiley U moře si dáme všichni panáka a život jde dál...
Re: Dálnice
13. 04. 2007 14:53
Alda v tom máš pravdu ale myslel jsem si že mi tu někdo poradí a hned takový blbý kecy,to jednoho otráví,hezký den.
Re: Dálnice
13. 04. 2007 16:32
Trošičku bych se Hulči zastal.Ono je to už takhle zaplněno na to aby se zakládaly další a další vlákna.Ale taky nic proti Tobě Vlado. Já bych měl spíš návrh,jestli by nebylo dobré něco starého/nebo většinu?/smazat.To,co platilo před dvěma roky je už neplatné,nebo změněno.A taky kdo má trpělivost-a čas-prohlížet 50-60 stránek...
Ale to už je na Vás všech,jak se rozhodnout-a adminovi.Co na to Michal?smiling smiley
Re: Dálnice
13. 04. 2007 17:13
To mi přijde rozumný, on je tenhle problém na mnoha fórech a lidi nemusí být ani líní, jen prostě chybí čas prokousat se kvantem informací k jádru. Řekl bych že téma které se rok nehne by neškodilo smáznout a pokud někdo stejné téma založí znovu, budou informace fakt aktuálnější a tím pádem cennější. Hoďte třeba kamenem ale já to tak prostě vidím...yawning smiley
Re: Dálnice
13. 04. 2007 19:02
vlada.vlada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Sory že se v tom nevyznám a chtěl jsem
> poradit,koukám že tobě to zřejmě vadí,ty asi znáš
> všechno a nikdy nic nepotřebuješ,vid?Takový jsou
> nejlepší,všechno zná,všude byl,od všeho má
> klíče,sory a díky za radu.

Do Hulči se navážíš neprávem. Když se nevyznáš, nezakládej nové vlákno, nota bene ještě v nesprávném fóru. moody smiley Mimochodem - datum tvého přihlášení je před půl rokem, tj. dost času na to, aby si se vyznal. Nebo ne? confused smiley

A navíc - až se budeš vyznat, pochopíš, že Hulča patří k těm, co rádi a ochotně poradí, ale na normální dotazy na normálním místě, kapišto? smoking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Dálnice
13. 04. 2007 19:42
K těm vláknům. Nevadí že jsou tam staré informace. Spíš je průser to, že se zakládají pořád nové témata ke stejným věcem. Když si potom někdo dá vyhledávat co ho zajímá musí prolézat několik vláken a zjišťovat které informace jsou ty nejnovější. Když jsou informace v jednom jednom vláknu je to jednoduché, stačí začít číst odzadu.yawning smiley Proto platí nejdřív hledej a pak se dotazuj. A když se ti to nechce číst zeptej se alespoň ve správném nebo podobném vláknu.
avatar Re: Dálnice
25. 04. 2007 11:38
Slovenské diaľnice možno postavia Chorváti - to bude fukot. Asi hlavne v stavebných firmách na Slovensku, ktorých diaľnice sú pekne predražené a prídu o miliardové zákazky. [www.bleskovky.sk]
Re: Dálnice
25. 04. 2007 14:17
Tak eesli sa toto stane, tak diaľnicu do Košicov máme za 2 roky ... thumbs up

Teda, ak sa pred tým chlapci z Doprastavu a spol. nestretnú neoficiálne s chlapcami z Konstruktoru Split a spol. a sme v prdeli...
Re: Dálnice
25. 04. 2007 14:44
Pan Fico má občas dobré ideje. Myslím si, že s podobným nápadem bychom měli přijít i v Česku.

Ale umím si představit ten řev, kdy by někdo z Evropy začal strkat nos do kšeftů naší místní honorace...a začal stavět rychleji a levněji smiling smiley
Re: Dálnice
25. 04. 2007 20:25
vlada.vlada
Přečti si pořádně můj příspěvek. Vůbec tam nepíšu, že si vyskakuješ. Já jsem úplně v klidu napsal toto:
"Na tohle je téma "Doprava" a stačí si to pročíst, najdeš tam odpověď na svoji otázku. Místo toho zakládáš další vlákno v tématu, které je úplně o něčem jiném"
Takže jsem Ti poradil, kde je mnoho odpovědí na tvoji otázku a mnoho a mnoho dalších. A pak jsem si tedy dovolil upozornit, že není vhodné zakládat toto vlákno a přidal mračící se smajlíky. No a Ty jsi to nerozdejchal a obul jsi se do mě. Je mi líto.sad smiley

Alda:
Určitě si tady z nikoho nedělám prču okamžitě jakmile to jen trochu jde, jak jsi napsal. Pokud jsi tedy tím myslel i mě.

Takže asi tak hoši.hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Dálnice
25. 04. 2007 21:43
Pokud začnou stavět na Slovensku levněji, tak se možná ledy pohnou i v naší stádní správě. Naše výstavba a údržba silnic je jdenou z nejdražších v Evropě.thumbs down
Re: Dálnice
25. 04. 2007 22:24
Hulčo, ty ses nám nějak rozkecal ... thumbs up smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Dálnice
25. 04. 2007 22:38
Jardo, a divíš se mi? hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Dálnice
26. 04. 2007 07:05
Hulčo, chtěl jsem tam dát vytlemený smajlíky pro odlehčení, ale myslel jsem že to nevyzní jako kritika. Prča rozhodně není ekvivalentem výsměchu, toť vše. Ale to už jsme hóóódně OT, pojďme zpět k dálnicím thumbs upsmileys with beergrinning smiley
Re: Dálnice
26. 04. 2007 08:41
Jasně, já bych to ale tady uzavřel nebo požádal admina, ať celé vlákno přesune do "dopravy". hot smileyhot smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 226
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.