Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trpanj - Peljesac

Autor Věra 
Trpanj - Peljesac
28. 03. 2007 15:09
Zdravím všechny milovníky Chorvatska,
letos se chceme poprvé vypravit na Peljesac. Nevíte někdo o nějakém příjemném dvoulůžkovém apartmánu s parkováním a samostatným balkonem max. tak 100 m od moře v Trpanji?
Přeju vám pěknou dovolenou a díky za info
Re: Trpanj - Peljesac
01. 04. 2007 15:37
ahoj

mě by zase zajímalo, jestli je v okolí tohoto městečka botanická zahrada, někde jsem to četla, ale nejsem si jistá mírou správných info toho zdroje. díky
avatar Re: Trpanj - Peljesac
02. 04. 2007 15:57
botanická zahrada je v Trstenu. Doporučuji navštívit. Trsteno nejdete na jadranské magistrále ve směru Ston - Dubrovnik asi tak 20km před Dubrovníkem.
Hezkou dovolenou
Re: Trpanj - Peljesac
13. 04. 2007 08:24
Zdravím všechny,existuje možnost si v Trpanji půjčit skútr nebo auto ?
Jedeme v červnu autobusem,protože jinou možnost nemáme a chtěli bychom vidět co nejvíce z tohoto krásného poloostrova.O Trpanji toho tady je napsáno dost,díky všem za informace.
Re: Trpanj - Peljesac
13. 04. 2007 08:33
Vloni jsem viděl půjčovnu skůtrů na nábřeží vlevo - když koukáš z hlavní ulice na moře.
Re: Trpanj - Peljesac
20. 05. 2007 09:31
AHOJKY..také se chystáme do nejspíše do Trpanje a dle toho, co tu je napsáno to není až tak naštěvované místo.Prosím Vás má někdo nějaké rady, tipy ohledně možností nákupů, zda je možnost nějakých lodních výleů a popř. cena a jak je daleko Orebič.Místo vypadá dobře dle fotek a já snad doufám, že se nám tam bude líbíti.
Re: Trpanj - Peljesac
23. 05. 2007 14:20
Trpanj




Re: Trpanj - Peljesac
29. 05. 2007 07:06
Fotečky krásnéé, ale zajímalo by mne víc.Jak je to velké, možnost nákupů, výletů, apod...
Re: Trpanj - Peljesac
29. 05. 2007 07:07
Fotečky krásnéé, ale zajímalo by mne víc.Jak je Trpanj velký, možnost nákupů, výletů, apod...
Zdevel
Re: Trpanj - Peljesac
04. 06. 2007 21:56
Re: Trpanj - Peljesac
28. 07. 2007 20:21
V Trpanji jsme byli letos, poprvé na Pelješacu. Místo je to překrásné a hlavně klidné. Cesta tam po pevnině, zpátky trajekt. Můžu doporučit. Pokud má někdo zájem, tak zašlu mnoho fotek a tipa na výlet nebo zkušenosti.
avatar Re: Trpanj - Peljesac
01. 03. 2008 18:02
Ahoj Mirdo,četl jsem tvůj rok sterý příspěvek,pro naši rodinu je to letos aktualní,jedeme do Trpanje,můžeme si písnout,pokud chceš na mém mailu hodekradomir@seznam.cz Ahoj rodina Hodkova.
Re: Trpanj - Peljesac
21. 04. 2008 21:01
Ahoj, my se také letos chystáme do Trpanje, proto moc prosím o užiteční informace a fotky. Email IvaHrdinova@seznam.cz Předem děkuju moc :-)
Re: Trpanj - Peljesac
29. 04. 2008 14:37
Zdravím všechny milovníky klidné dovolené v Chorvatsku.Chtěla bych poprosit o informaci o kempech Vrila a Divna u Trpanje.Obsazenost v červenci,elek.přípojky,sociálky,stromy,internet,BANKOMAT a ceny.Jedeme už po sedmé.Na Makarské moc hezky,ale chtěli by jsme mrknout i na Pelješac.Předem moc děkuji a všem přeji krásnou,už se blížící dovolenou.Renčaspinning smiley sticking its tongue out
RenikR@seznam.cz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.