Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Baška na Krku

Autor sam 
sam
Baška na Krku
22. 03. 2007 18:41
zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat zda by někdo z Vás nevěděl o nějakém ubytování v Bašce na Krku? Co jsem shlédl nabídky na netu,tak se mi zdá že skoro všechna ubytování tam mají pod palcem tamní cestovky a oproti Dalmácii ,kam již několikátý rok jezdím ,se mi zdá Krk docela drahý. Jednu nabídku jsem dostal a ta byla za 66 Eur za apartmán ,dolů do dalmácie jezdím za 45 Eur za ap.
Předem Vám díky za rady
Re: Baška na Krku
23. 03. 2007 06:36
Máš skrytý mail, vyvěs ho a já ti něco pošlu.
sam
Re: Baška na Krku
23. 03. 2007 10:16
Snad je to už v poho s mailem
Re: Baška na Krku
14. 04. 2007 12:29
Ahojky, nevíte někdo o dobrém ubytování na Bašce? jaké máte zkušenosti s tímto letoviskem?
Re: Baška na Krku
20. 04. 2007 12:20
Na Bašce je super,byl jsem tam sice jednou,ale spokojen.Ubytování v soukromí,našli jsme za 10minut.Cena 10€ za noc a osobu.Kontakt bohužel nemám.
Re: Baška na Krku
20. 04. 2007 14:30
Jestli chceš, napiš na stavebniny-marek@quick.cz , dám ti pár tipů. Baška je mezi severnějšími středisky perla.
Re: Baška na Krku
15. 05. 2007 22:41
Dobrý den, Aldo, píšu Vám adresu na Váš email, také se mi v Bašce moc líbilo.
Re: Baška na Krku
16. 05. 2007 06:58
Ahoj, už jsem Vám odepsal, ale to vykání mě strášlivě vyčerpalo grinning smileygrinning smiley
Re: Baška na Krku
16. 05. 2007 07:05
Máte někdo zkušenosti s počasím na Krku v září? Jana
Re: Baška na Krku
16. 05. 2007 07:27
Poslední roky jezdíme do Bašky v září a je to super.
Re: Baška na Krku
17. 05. 2007 17:47
Zdravím.Byli jsme na Krku V Njivici na začátku září 2002 a počasí docela ušlo,akrát jeden den bylo deštivo a moře se neskutečně ochladilo a druhý den už bylo zase O.K. Dovolená byla super pár fotek mám na stránkách www.vyklici.borec.cz Přeji pěknou dovolenou.Leo
Re: Baška na Krku
20. 05. 2007 09:35
Dobrý den,
v okolí Bašky je prý několik značených turistických procházek, dokonce snad jedna z cest vede na nejvyšší horu ostrova Krk, napište mi jestli jste tam někdo byl a na jaká zvířátka si dát při procházkách pozor.

Jaké to je ve Staré Bašce a byl jste někdo ubytován v obci Baščanska Draga (2 km od Bašky ve vnitrozemi)?
Re: Baška na Krku
27. 05. 2007 09:11
Pozor při turistice si dejte na zmije. Stará Baška není nic moc, taková větší vesnice, před ní několik pláží s trochu složitějším přístupem, ale přesto v létě hodně narvaných.
Re: Baška na Krku
12. 06. 2007 22:46
Stezky jsou velmi dobře označeny, českým způsobem. V Bašce v TZ nebo v hotelu Corinthia jsou k dispozici dobré mapy (zadarmo). Na nejvyšší horu Krku (Obzova) již nevedou tyto značky, je to již síť Punatu, která je značena alpským způsobem. Ale je to jednoduché - vyjdi po některé stezce na hlavní hřeben (poznáš podle vrstevnic na mapě) a pokračuj stále po něm směr (cca) sever, dokud tam nedojdeš.
Kromě hadů tam nic "nebezpečného" nežije. Doporučuji pohory. Je to téměř vysokohorský terén.
P.S. i v okolí Bašky, na východním hřebenu, lze najít staré alpské značení. To ale není na žádné mapě, dostupné v místě.
Re: Baška na Krku
14. 06. 2007 09:07
nemáte někdo kontakt na levný ubytování v Bašce na Krku, nebo v blízkém okolí Bašky? Předem díky za odovědi.
Re: Baška na Krku
15. 06. 2007 00:28
V Punatu je hostel. To je tak jediný levný ubytování v této lokalitě smiling smiley))
Re: Baška na Krku
18. 06. 2007 12:08
Nemáte někdo zkušenosti s cestou trajektem z Loparu do Bašky a zpět? Zajímalo by mě, jestli když vyjedu z Loparu, tak jestli dojedu trajektem přímo do Bašky nebo je k tomu potřeba auto na dopravení se z přístavu do Bašky?Podle fotek to ale vypadá,že trajekt jede přímo do centra Bašky!?A ještě nevím, kde najdu časy odjezdů trajektů z Bašky zpět na Lopar. Našla jsem na netu odjezdy trajektů z Loparu ale né zpět.Je to tam tak jaksi divně napsaný, že se v tom nevyznám, jak je to myšlený.
Re: Baška na Krku
18. 06. 2007 22:37
Ano, trajekt přistává v Bašce přímo v centru, přesně řečeno na začátku starého města.
Tady
[www.jadrolinija.hr]
je jizdní řád napsaný tak, že jsou uváděny časy odjezdů z obou míst. Není tam čas příjezdu, ani doba jízdy. To je u lokálních trajektů časté. Takže ve sloupci Lopar jsou odjezdy z Loparu a ve sloupci Baška jsou odjezdy z Bašky.
Re: Baška na Krku
19. 06. 2007 06:11
Díky moc, to sem potřebovala vědět!!!Myslela jsem právě, že ten čas je čas výjezdu a příjezdu.
Re: Baška na Krku
20. 06. 2007 13:38
Chtěl bych navštívit Bašku na Krku posledních čtrnáct dní v červenci bez předběžného zajištění ubytování.Rád bych se zeptal,jak těžké je najít ubytování pro tři páry přímo na místě v tuto dobu?Radši se chci zeptat,protože nemám s tímto druhem cestování žádné zkušenosti.Děkuji
Re: Baška na Krku
20. 06. 2007 15:01
4irman|: tak to jsme dvasmiling smiley takže se přidávám k žádosti a kdyby měl někdo kontakt na ubytování v soukromí (popř. apartmán za rozumnej peníz) v Bašce nebo poblíž, chtěl bych poprosit, jestli by mi ho neposlal na email. Díky všem. M.
Re: Baška na Krku
20. 06. 2007 15:45
Taky moc prosím o kontakt na levnější ubytování v Bašce. Jezdívali jsme do Brely chceme změnu, ale ty ceny ubytování v Bašce co jsem našla na netu mně odrazují. Děkuji
Re: Baška na Krku
21. 06. 2007 11:52
No tak lidi nikdo neví o něčem na Bašce na Krku, nebo poblíž..?
Re: Baška na Krku
23. 06. 2007 22:59
Jedeš v září? Pak má Tvůj dotaz smysl. Jinak je to bohužel plýtvání energií. I v Bašce je pár amatérů, kteří ještě možná mají volno, ale jinak i když Ti tu 10 lidí napíše 20 kontaktů, tak je poněkud pozdě. Baška není Biograd nebo Vir. Už toho moc neseženeš.
Re: Baška na Krku
09. 07. 2007 21:28
Bol som v Baške od 27.6. do 7.7. a môžem potvrdiť, že zohnať ubytko už v tomto čase je veľký problém.
Re: Baška na Krku
09. 07. 2007 21:34
má první a poslední zkušenost z roku 2005 je podobná. 2 děti a smutný příběh o ubytování naslepo. němci a italové maj holt přednost. na druhé straně se chorvatům nedivím.
Re: Baška na Krku
10. 07. 2007 00:08
Proč mají přednost? Italové smlouvají o ceně daleko tvrději než Češi a v apartmánech si nic dalšího nekoupí. Peníze utrácejí jinde, než u domácího.
Nezdá se Ti to jen?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.