Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

pelješac-potočine

Autor petrmik 
Ahojky,letos poprvé jedeme do Dingače apt.Vedrana.Chtěl bych nějaké bližší informace jak to tam vypadá- pláže,možnosti občerstvení,nákupi základních potravin aj.Předem děkuji za odpovědi.
Tomas
Re: pelješac-potočine
22. 07. 2007 23:21
Taky jedeme do Potočine poprvé,ale od HonzyD jsem se dozvěděla,že u Vedrana nejsou pláže,jsou tam betonové plata,ještě jsem zjistila,že tam není žádná restaurace ani obchod,,paní Koucká,co nám zprostředkovala ubytování říkala,že tam je "nebe podepřené vidlemi", což se nám strašně líbí,protože celý rok děláme s lidmi. Těšíme se na klid,který není v žádných velkých letoviscích.Jestli chceš,napiš mi na meil,pošlu ti fotky,co mi poslal HonzaD.Jsou parádní.Už se moc těšíme,budeme u Vedrana od 29.7. do 10.8. ahoj
Re: pelješac-potočine
23. 07. 2007 07:50
tomas11: ve stručnosti - nejzákladnější nákupy v Potomje nahoře před tunelem, větší v Janině (cca 10km), největší v Orebiči (cca 25km)
Občerstvení vlastníthumbs up
Pláž tam není - betonová plata. Pozvolný vstup do vody je v místě, kudy místní dávají loďky z/do vody, jinak nerezový žebřík. Nejbližší pláž je v Boraku (cca 4km), ale blbě se tam parkuje. Písečná pláž Trstenica v Orebiči (cca 25km), ale bývá dost plná.
Re: pelješac-potočine
19. 07. 2008 23:41
Ahojte všichni, zkouším tuhle diskuzi, abych zjistila nějaké informace..letos jsme se dostali při projíždce Pelješacem do krásné vesničky Potočine...moc se nám tam líbilo a chystáme se tam ještě jednou. Moc by mě zajímalo, jestli se dům na konci osady, po pravé straně, pronajímá. jsou pod ním betonová plata, zátočina místa pro čluny. Ten dům je dvoupatrový, celkem nově vypadá. díky Ivayawning smiley
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojte všichni, zkouším tuhle diskuzi, abych
> zjistila nějaké informace..letos jsme se dostali
> při projíždce Pelješacem do krásné vesničky
> Potočine...moc se nám tam líbilo a chystáme se tam
> ještě jednou. Moc by mě zajímalo, jestli se dům na
> konci osady, po pravé straně, pronajímá. jsou pod
> ním betonová plata, zátočina místa pro čluny. Ten
> dům je dvoupatrový, celkem nově vypadá. díky Ivayawning smiley


Ahoj. Myslím,že se jedná o dům Anto nebo Vedran. My tam byli vloni a letos jedem znovu. zkus www....
Re: pelješac-potočine
21. 07. 2008 19:27
To Ivča. Bližší info Ti můžů poskytnout na emailu
Re: pelješac-potočine
22. 07. 2008 13:50
Do Žuljany to mám 1090 km, odtud do Potočine necelých 20 kiláků.Suma sumárum 1110 km.A to jezdím z Havl.Brodu.Asi si moc najíždíte do zatáček.grinning smiley
Re: pelješac-potočine
16. 12. 2008 09:54
Prosím,máte-li bližší info o Potočine dům Anto ?Letos tedy 2009 se tam chystáme poprvé.Díky
Re: pelješac-potočine
17. 12. 2008 08:04
To hanaskvorova: mám, 2x jsme ho měli pronajmutý. Napište, co Vás zajímá - asi do soukromé zprávy, abychom to tu zbytečně nezasvinili.smiling smiley
Re: pelješac-potočine
11. 10. 2009 17:43
Ahoj,prosím můžeš mi poslat nějaké info o Potočine ? Byli jsme letos ve Velka Prapratna-cca 11 domů.nemělo to chybu ten klídek,ale voda byla ledová teče tam proud z Neretvy. Jestli chápu dobře je Potočině na druhou stranu. Zajímá mne kolik je tam domů-lidí v sezonu ap. Je tam
i ubytko přímo u vody ? Ve Velké Prapr. jsme byli cca 10m. Děkuji předem za odpověď. Možno také foto. Pokud budeš chtít i na soukr. e-mail. Martina
Re: pelješac-potočine
26. 05. 2010 16:26
Zdravím, je šance najít ubytování pro 2 osoby v Potočine, Dingači nebo Boraku přímo na místě, bez předchozího zajednání? Pojedem cca 26.6. - 10.7.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.