Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zagorje

Autor Čalfa 
Zagorje
27. 02. 2007 22:35
Protože chorvatsko určitě není jen mořem plánuju se na jaře vydat do oblasti Zagorje na chorvatsko-slovinském pomezí.Našel jsem si dva základni kameny v podobě termálních lázní Tuhelj na chorvatské resp. Podčetrtek na slovinské straně ale co dál... Internetové popisky jsou barvité ale není nad osobní zkušenost! Navštívil někdo Veliki Tabor který čeká na zápis do Unesco, má nějaký milovník vína zkušenosti s místní vinařskou stezkou, v oblasti se má nacházet i několik vyhlášných hospod - je tu nějaký gurmán který okusil zdejší gastronomické delikatesy a nebo všichni frčíte jen a pouze směrem na Jadran??
Re: Zagorje
06. 03. 2007 16:46
Vazeni,
snazil jsem se poslat Vam nabidku - primo linky aby jste na ne kliknul , ale system to neumoznuje.
V pripade zajmu o levne ubytovani mi poslete e-mail na moji adresu
info@...
a poslu Vam nezavazne nabidky.
S pozdravem, Tomislav V.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 169
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.