Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kam 2007 ?

Autor majocka 
kam 2007 ?
29. 11. 2006 12:23
má niekto skúsenost z roku 2006:
hotel Brzet pri Omiši alebo nejaké podobné miesto. (nie velmi rušné + možnosť pešej vychádzky do rušnejšieho centra)
Podmienka doprava bus + polpenzia.
ďakujem
Re: kam 2007 ?
01. 12. 2006 15:29
V jakych cenovych relaciich to ma byt ?
Re: kam 2007 ?
06. 12. 2006 18:43
cenovo tak do 14000 Sk (polpenzia, bus, ubyt....)
Re: kam 2007 ?
07. 12. 2006 16:26
Tak mi poslete e-mail na moji adresu - aby to nevypadalo ze tady neco reklamuji. Poslu mam pak par tipu
Re: kam 2007 ?
08. 12. 2006 16:05
poprosím zaslať info súkromnou správou
ďakujem
Re: kam 2007 ?
10. 12. 2006 01:16
Do Chorvatska, kam jinam?spinning smiley sticking its tongue out
Re: kam 2007 ?
09. 01. 2007 15:51
Dobrý den,

chtěl bych se s Vámi podělit o nezapomenutelný zážitek z dovolené, kterou jste mi zprostředkovali!

Ačkoliv jsem byl v Chorvatsku již po šesté, od Puly až po Split. Tak něco takového jsem dosud nikde a nikdy nezažil. Ubytovali nás s přítelkyní do přízemního pokoje s balkónem, což mi bylo hned divné (i když jsme měli balkón zaplacený), že zrovna nás do přízemí.
Má záhada byla vyřešena po 2 dnech. Když jsem se asi kolem druhé hodiny ranní probudil a na nočním stolku vedle mé hlavy chroupala myš pytlík od bonbonů. Takže jsme to náhlasili na recepci, kde nám však mladík odsekl, že tu nikdo není a že si ji máme vyhnat sami!
Ten den jsme myš již neobjevili. Další den jsme se však vraceli z večeře, otevřeli dveře do předsíně, rozsvítili a tam po zemi opět běhala myš. Opět jsme šli na recepci, nahlásit, že máme na pokoji myš. Druhý den ráno nám uklízečka začala ukazovat mezery kolem dveří na balkón, že prý se sem tudy stahují, že se to stává a že se je vždy snaží vyhnat. Další noc však myš hrabala ve stolku u ledničky. Ráno jsme tedy kontaktovali delegátku, že v tomto pokoji již nebudeme a že ho chceme vyměnit. Delegátka se tedy velmi nemile vydala
do našeho pokoje. Když jsme ji celou situaci popsali, tak nám začala tvrdit, že tady nikdy žádný myši nebyli a že jsme si ji tedy přivezli s sebou z Čech! Když jí tohle řešení neprošlo, tak začala, že jsme tu v parčíku a že se tu holt myši vyskytují, ale že si z toho nemáme nic dělat, že ona je má ve svém pokoji taky. Poté na nás ještě spustila, že na stránkách k tomuto pavilonovému hotelu je jasně napsáno, že se hotel nachází v parku a je tedy nutné počítat
s výskytem myší a jiných hlodavců. Samozřejmě, že o tom nikde není ani zmínka, kdo by tam pak přeci jezdil?! Je zajímavé, že naši oboji sousedé v pokoji taky pár krát zahlédli myš. Byla to strašná dovolená, takovou bych nepřál ani mému největšínu nepříteli. Zájezd jsme měli sjednaný přes Invii.cz od Tomitour.
HOTELOVÝ PAVILON RIVIJERA NA MAKARSKÉ JIŽ NIKDY VÍCE ! ! ! ! !
Re: kam 2007 ?
09. 01. 2007 18:44
Ta myš za to opravdu nemůže někde přece bydlet musí,ona chce taky žít, jí třeba taky vadilo že má někoho v pokoji. Příště jeď bez cestovky a můžeš kdykoliv odjet jinam a nemusíš platit prachy dopředu a pak bejt naštvanej a ještě se tady na fóru rozkřikovat, můžeš si za to jenom ty sám. Jo a ryby v moři ti náhodou nevadily ?
Re: kam 2007 ?
10. 01. 2007 10:03
súhlasím s Lukyn-om. Najlepšie je dopredu sa spýtať, či sú izby na prízemí, je vždy lepšie overiť dopredu. Ja osobne nemám rada, keď mi niekto pozerá cez balkón rovno do postele.
Len prístup delegátov v jitrovom prípade mohol byť lepší a mali sa snažiť problém vyriešiť.
tina
Re: kam 2007 ?
12. 01. 2007 11:54
Moc děkuji za příspěvek - uvažovala jsem právě o hotelu Rivijéra a tak jsem ráda za upozornění.
Re: kam 2007 ?
12. 01. 2007 12:55
Lukyn napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ta myš za to opravdu nemůže někde přece bydlet
> musí,ona chce taky žít, jí třeba taky vadilo že má
> někoho v pokoji. Příště jeď bez cestovky a můžeš
> kdykoliv odjet jinam a nemusíš platit prachy
> dopředu a pak bejt naštvanej a ještě se tady na
> fóru rozkřikovat, můžeš si za to jenom ty sám. Jo
> a ryby v moři ti náhodou nevadily ?


Já si taky myslím jestli-že to byla myš domácí tak tam patřila a ne aby si nějakej jitro na ni stěžoval nebo ji dokonce vyháněl, co si pak mají o nás v chorvatsku myslet když se k domácím chováme jak hulvátithumbs up smileygrinning smileyspinning smiley sticking its tongue out
PP
Re: kam 2007 ?
12. 01. 2007 17:21
Já zas jednou večer v apartmánu našel ještěrku,krásnou,zelenou,pořádný macek.Po krátké honičce doprovázenou pištěním a naříkáním manželky "že tady spát nebude" dostala ránu sandálem (ještěrka) a opustila apartmán ocasem napřed,dobrovolně nás jaksi opustit nechtěla.Sice jsem se vůči ní zachoval jako hulvát,ale co bych pro to,abych nemusel zbytek dovolené strávit bez drahé polovičky neudělal thumbs up smiley
Re: kam 2007 ?
12. 01. 2007 17:51
No někdy je to lepší s ještěrkou než s drahou polovičkougrinning smileytongue sticking out smileythumbs up smiley
Re: kam 2007 ?
12. 01. 2007 17:52
No někdy je to lepší s ještěrkou než s drahou polovičkougrinning smileytongue sticking out smileythumbs up smiley
Re: kam 2007 ?
12. 01. 2007 17:52
No někdy je to lepší s ještěrkou než s drahou polovičkougrinning smileytongue sticking out smileythumbs up smiley
avatar Re: kam 2007 ?
14. 01. 2007 21:23
Ahoj po pročtení příspěvků mne to nedá se neozvat už je to hezkejch pár let zpátky bylo to naše úplně první chorvatsko. Jely jsme 2 rodiny do jednoho domu 1. rodina v patře výhled na moře vše super / byly 3 lidi/ 2.rodina já + žena ubytování v suterénu tma bez oken pouze 1 okno v ložnici a to bylo malé kousek nad zemí.Cenový rozdíl mezi patrem a námi po odečtení jedné osoby 1. rodiny nepatrný.Při ubytování do našeho podle nich apartmánu se žena netvářila zrovna nadšeně a po vzhlédnutí terasy v patře to bylo téměř k nevydržení.V našem apartmánu se svítilo i ve dne kromě ložnice ta měla to malé okénko.Celou dobu jsem jí přesvědčoval že je to jedno kde spíme stejně jsme na pláži večer běháme po městě pak jsme stejně v patře u té 1. rodiny a na to spaní je to jedno.Protože v pokoji bylo nedýchatelno stuchlina nebo něco podobného nechaly jsme otevřené okno žena se bála že tam někdo v noci vleze po mém přesvědčení že je to sice ze silnice skoro u země ale v pokoji zase u stropu tak bychom ho slyšely.K večeru začalo pršet tak se u toho hezky usínalo boužel jen do té chvíle než se naplnila vodou velká propadlina v silnici a projíždějící auta mne tu vodu tím malým okýnkem stříkala na záda to už jsem nevydržel ani já noc jsme přečkaly a druhý den jsme šli do chorvatské cestovky si stěžovat okamžitě nám daly jiný pokoj který měl výhled a vše ostatní.Od té doby jsme jezdily vždy bez cestovek a než jsme se ubytovaly tak si vše prohlídly a nikdy nebyl problém.
avatar Re: kam 2007 ?
14. 01. 2007 21:23
Ahoj po pročtení příspěvků mne to nedá se neozvat už je to hezkejch pár let zpátky bylo to naše úplně první chorvatsko. Jely jsme 2 rodiny do jednoho domu 1. rodina v patře výhled na moře vše super / byly 3 lidi/ 2.rodina já + žena ubytování v suterénu tma bez oken pouze 1 okno v ložnici a to bylo malé kousek nad zemí.Cenový rozdíl mezi patrem a námi po odečtení jedné osoby 1. rodiny nepatrný.Při ubytování do našeho podle nich apartmánu se žena netvářila zrovna nadšeně a po vzhlédnutí terasy v patře to bylo téměř k nevydržení.V našem apartmánu se svítilo i ve dne kromě ložnice ta měla to malé okénko.Celou dobu jsem jí přesvědčoval že je to jedno kde spíme stejně jsme na pláži večer běháme po městě pak jsme stejně v patře u té 1. rodiny a na to spaní je to jedno.Protože v pokoji bylo nedýchatelno stuchlina nebo něco podobného nechaly jsme otevřené okno žena se bála že tam někdo v noci vleze po mém přesvědčení že je to sice ze silnice skoro u země ale v pokoji zase u stropu tak bychom ho slyšely.K večeru začalo pršet tak se u toho hezky usínalo boužel jen do té chvíle než se naplnila vodou velká propadlina v silnici a projíždějící auta mne tu vodu tím malým okýnkem stříkala na záda to už jsem nevydržel ani já noc jsme přečkaly a druhý den jsme šli do chorvatské cestovky si stěžovat okamžitě nám daly jiný pokoj který měl výhled a vše ostatní.Od té doby jsme jezdily vždy bez cestovek a než jsme se ubytovaly tak si vše prohlídly a nikdy nebyl problém.
Anonymní návštěvník
Re: kam 2007 ?
15. 01. 2007 10:14
Ahoj.
Pokud by někdo měl zájem o klidnější dovolenou tak napište na mail.Jedná se o Seline u Starígradu Paklenica.Je toklidná vesnička a koupání je vhodné i pro malé děti.
Pavelsmileys with beerhot smiley

reindlp@seznam.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil reindlp (15. 01. 2007 10:16).
Re: kam 2007 ?
31. 01. 2007 21:38
Pokud chcete ubytování mimo cestovku v krásné přírodě, rozhodovat si o svém volném čase sami, napište si o info. Podmínkou je vlastní doprava.I ceny jsou příznivé.
zdravím a přeji hezké léto, když už není ta zima
Re: kam 2007 ?
31. 01. 2007 21:41
A když máš ubytování koupené u cestovky, tak si o svém volném čase nerozhoduješ sama, Jitko?
jitka11
Re: kam 2007 ?
31. 01. 2007 22:19
Ahoj, většinou ne, protože už v buse se sžiješ s partou, kterou máš předem určenou a tam už žiješ její rytmus. Bydlíš společně,vaříš nebo chodíš na jídlo společně, na pláži jsi také dohromady. Pokud jsi jen trochu slušný, je Ti zatěžko někomu s kým jsi prožil už cestu se stranit. Nevím, jestli mi rozumíš, ale snad jsem to vyjádřila jasně.
čau
Re: kam 2007 ?
31. 01. 2007 22:27
Pokud si koupíš pobyt přes CK, nemusíš si k tomu koupit autobus.dopravu. Pokud přesto ano, nemusíš se s v busu s nikým sžívat. Navíc tento bus většinou rozváží po jednotlivých ubyt.kapacitách, pokud jde o pořádnou CK, kde máš výběr ubytování. Nemusíš žít rytmus ostatních, pokud nechceš. Bydlíš možná v jednom hotelu, ale sedíš u jiného stolu, pokud o to požádáš v restauraci. Na pláži se rozplyneš v množství ostatních. Pokud jsou ostatní jen trochu slušní, budou respektovat Tvoje právo na soukromí a bude jim stačit, že se pozdravíte, když už jste s nimu jeli stejným busem. Nevím, zda mi rozumíš, ale film Účastnící zájezdu je poněkud nadsázka. Snad jsem se vyjádřil jasně.
Re: kam 2007 ?
31. 01. 2007 23:55
Naprosto souhlasím s Globíkem. Je jen na mě jak se zařídím. Když se chci paktovat, tak to udělám, ale samozřejmě předpokládám, že bude mé soukromí na vytoužené dovolené respektováno. Autobusem jsem jel jen jednou ale žádný takový "problém" jak popisuje Jitka11 jsem neměl. Asi to taky bude o nátuře.

Mirek
Re: kam 2007 ?
01. 02. 2007 08:59
On ten názor jitky možná nebude tak upřímný, jak si někdo může myslet. Ona tím podporuje svoji nabídku ubytování "bez CK, kterou tu nestydatě nabízí, ač je to provozovatelem serveru zakázáno.
jitka11
Re: kam 2007 ?
03. 02. 2007 15:24
Nejdříve omluva adminovi i ostatním za odběhnutí od tématu a porušení pravidla 3 tím, že na Globíka reaguji. Jeho názor respektuji, každý jsme jiný.
(Pravidlo 3grinning smileyiskutujte věcně a slušně: Snažte se vést debatu o tématech a ne o autorech. Pokud začnete řešit kvalitu autora nebo jeho příspěvku, vede diskuse k hádkám a osobnímu napadání, což je obecně rozšířený problém fór na internetu. Respekt k názorům druhého je důležitou podmínkou pro kultivovanou debatu)

Nevím co za nestydatost Globík vidí v tom , že si dovolím někomu nabídnout možnost pobytu u moře. Co já vím, tak většina lidí sbírá různé nabídky a informace a pak se rozhoduje. Kdo má zájem tak zareaguje, kdo ne tak prostě podobné nabídky přejde a nezajímá se o ně.

Dále také nevím kde Globík vzal, že podobné nabídky jsou přímo ZAKÁZÁNY? Asi by sis měl také přečíst pravidla pro používání fóra. Nevím nic o tom, že bych sem vkládala nějaké odkazy na komerční nabídky. A ani teda moc nevidím rozdíl v mém a jeho příspěvku v tématu nabízím volné ubytování!

Takovéto podobné příspěvky by se měly odehrávat v jiných tématech! Která by se jak vidím ujala.
jitka11
Re: kam 2007 ?
03. 02. 2007 15:33
Místo toho smajlíku má být Di. Že s pomocí Di se dělá takovýto smajlík vůbec netuším. Není to nic proti Vám Globíku.
Anonymní návštěvník
Re: kam 2007 ?
03. 02. 2007 17:56
Ahoj
Proč nikdo nejdete do chatu je to docela rychlá komunikace.smileys with beer
Re: kam 2007 ?
04. 02. 2007 00:05
jitko11, tento smajlik je slozenina dvojtecky a velyho d, jestli se nepletu, asi tak nejak smiling smiley
Re: kam 2007 ?
04. 02. 2007 18:36
Jitko,

v pravidlech je uvedeno: "Respektujte prosím nekomerční povahu fóra". To znamená, že mohu napsat, že ta a ta restaurace je výborná, pokud je to můj upřímný názor a chci tuto restauraci poradit ostatním. Pokud jsem nějak zainteresován na obratu nebo zisku této restaurace, jedná se o komerční sdělení. Pokud mám koupen pobyt a nemohu se ho zúčastnit a nabízím tu jednorázově jeden pobyt v jednom konkrétním termínu ne proto, že jsem prodejce nebo kamarád prodejce, ale že hledám náhradníka pro svůj již zakoupený pobyt, není to komerce. Vše ostatní komerce je a odporuje to prosbě provozovatele fóra.

Můj příspěvek v jiném auditku, který uvádíš, byl napsán úmyslně a ironicky jako reakce na předchozí příspěvek.
Re: kam 2007 ?
07. 02. 2007 17:38
Kam 2007 ? Doporučuji Hotel Labineca v Gradacu s cestovkou Vítkovice - Byl jsem tam již 4x a nemá to chybu Hotel i ALL inclusive je super. Letos chci zkusit ostrov Brač Hotel Riu @#$%& - má někdo zkušenost s tímto hotelem ?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.