Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatsko-Černa hora 2007

Autor Petula 
Chorvatsko-Černa hora 2007
27. 10. 2006 09:12
Hojky 2007 bych rád zůstal týden někde na Makarský a týden někam do monte negrosmiling smileynikdy jsem tam nebyl a protože tady je to samej chýtrolínsmiling smileytak bych byl vděčný za nejaké info.
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
27. 10. 2006 09:39
Chytrolíni už sem nechoděj, ale když si zadáš do Hledat slova Černá Hora, budeš mít tolik informací, že se z tebe taky stane chytrolín. Já to vyzkoušel, vyšlo mi tohle [www.ihvar.cz] . smoking smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
27. 10. 2006 09:41
Jarda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chytrolíni už sem nechoděj, ale když si zadáš do
> Hledat slova Černá Hora, budeš mít tolik
> informací, že se z tebe taky stane chytrolín. Já
> to vyzkoušel, vyšlo mi tohle
> [www.ihvar.cz]
> ?6,search=%C8ern%E1+Hora,page=1,match_type=ALL,mat
> ch_dates=0,match_forum=ALL . smoking smiley


Výborně,první chytroušhot smiley
avatar Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
27. 10. 2006 15:37
To Petula
zde je web o Černé Hoře
avatar Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
29. 10. 2006 17:16
jarda Ti dal informaci a já připojuji ještě jednu - existuje vyhledávač Google -a až Ti to někdo (při Tvé nadutosti) snad vysvětlí, zadej Černá Hora, nebo Montenegro...
iuo
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
29. 10. 2006 18:57
Chytrolínovi neraď, ten poradí tobě....
avatar Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
30. 10. 2006 17:02
Pánové,trochu ohledu by neškodilo.Také bych se rád dozvěděl něco víc o této zemi.Bohužel po zadání se toho moc nenajde.Hledal jsem kempy a našel jsem snad jen tři a to jen jeden má stránky.Na vebu o ČH jsou sice informace s popisy míst,ale jen seznam kde jsou a názvy.Jejih stránky "O" lové.Zdaleka nelze o ČH zjistit tolik popisů a informací tak jako o HR.Proto každá osobní je zde určitě vítána.A o to asi Petulovi jde.

MirekŠi
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
06. 11. 2006 14:15
Děkuji konečně první normální!!ano oto mě šlo, ale dopředu očekávál nápor rádoby chytrych a vtipných paroubkůsmiling smiley
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
06. 11. 2006 17:53
Tak si to měl takle napsat, ty arogantní vořechu. Můžeš bejt rád, že na dotaz tvého stylu vůbec někdo odpověděl. smoking smiley
A paroubka si nech, pro mně je to nadávka nejhrubšího zrna. angry smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
21. 11. 2006 19:15
i ja bych rada pristi rok zkusila Cernou Horu. Prosim, zda ma nekdo nejake informace z oblasti Budvy zvlaste jak to vypada okolo hotelu Alexander nebo Slovenska Plaza.Nebo zda nekdo byl v techto hotelech.Dik za info.
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
01. 12. 2006 15:37
Je zajimave ze v Cerne Hore jsou jen Cesi, Slovaci a Srbove , ale ze zapadni a ostatnich casti Evropy moc turistu neni. Nevite nekdo cim to je ?
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
02. 12. 2006 09:40
Jestli to Tomislave nebude tím, že jsi z CHorvatska.
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
02. 12. 2006 10:38
Byl jsem vloni v ČH a potkal jsem tam francouze, holandˇany, němce, madˇary,rusáky, italy, albánce,poláky,švédy takže skoro celou evropu.Jenom chorvatský auta skoro žádný( jedno na celnicia to mu prolezli snad i tělní dutiny, kontrolovaly ho asi 1/2 hodiny s náma byli hotoví za minutu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (04. 12. 2006 08:50).
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
06. 12. 2006 17:32
Bingo.
Ze Chorvatska jsem, ale take je pravda to co rikam. Tento fakt ktery jsem napsal stoji za premysleni. Ne rikam kde je cisci more, srdecnejsi lide a pod,. to si kazdy muze overit sam, ale poslednich par let se to meni.
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
09. 01. 2007 10:28
Ahoj,
v ČH jsme byli dvakrát s cestovkou na hotelu v Bečiči, bylo to super.Předloni jsme byli v Chorvatsku autem a loni autem v ČH, byli jsme ubytováni v Budvě, jeli jsme na blind a neni problém tam sehnat ubytování i v půlce července,stačí se zastavit na benzínce a hned máte z čeho vybíratyawning smiley Slušně zařízené AP po 11€ na osobu.
Jen bych chtěla říct, že pro ty kteří hledají klidnou dovolenou to asi moc nebude, je tam spousta lidí a večer opravdu dost rušno, což nám vyhovovalo, ale také chápu, že jsou lidi kteří jedou na dovolenou za odpočinkem, tak pokud chcete sem tak doporučuji sehnat ubytování za hlavní silnici a večer tam klid bude.
Jinak nám přijde ČH oproti chorvatsku levnější, je tam promenáda podél které je spousta obchůdků, stánků s jídlem, které doporučuji ochutnatthumbs up .
Nádherná příroda je jak v Chorvatsku tak i v ČH.
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
09. 01. 2007 11:59
ba.ara napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> v ČH jsme byli dvakrát s cestovkou na hotelu v
> Bečiči, bylo to super.Předloni jsme byli v
> Chorvatsku autem a loni autem v ČH, byli jsme
> ubytováni v Budvě, jeli jsme na blind a neni
> problém tam sehnat ubytování i v půlce
> července,stačí se zastavit na benzínce a hned máte
> z čeho vybíratyawning smiley Slušně zařízené AP po 11€ na
> osobu.
> Jen bych chtěla říct, že pro ty kteří hledají
> klidnou dovolenou to asi moc nebude, je tam
> spousta lidí a večer opravdu dost rušno, což nám
> vyhovovalo, ale také chápu, že jsou lidi kteří
> jedou na dovolenou za odpočinkem, tak pokud chcete
> sem tak doporučuji sehnat ubytování za hlavní
> silnici a večer tam klid bude.
> Jinak nám přijde ČH oproti chorvatsku levnější, je
> tam promenáda podél které je spousta obchůdků,
> stánků s jídlem, které doporučuji ochutnatthumbs up .
> Nádherná příroda je jak v Chorvatsku tak i v ČH.


Ahoj došla Ti odpovědˇ na soukromou zprávu?
Ivan
Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
09. 01. 2007 14:40
pro smejkali:

jj došla dík, už jsem Ti odpovědělayawning smiley
avatar Re: Chorvatsko-Černa hora 2007
02. 02. 2007 17:40
Prosim nebyl nekdo v hotelu Alexander v Budve.Hlavne by me zajimala kvalita jidla a sluzeb vseobecne na hotelu. Znama byla vloni v Subutoru a jidlo pry je dost chude dle srovnani s chorvatskymi hotely.Velmi dekuji za info.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 104
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.