Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ljuba

Autor vlada.vlada 
Ljuba
24. 09. 2006 08:02
Ahoj všem.Rád bych jel s rodinou příští rok do domku Ljuba od CKValsa ale nenašel jsem nikde fotky z pláže.Může mi někdo poslat fotku jak to tam vypadá na pláži?Parkuje se u domu?Co schody do vody,dá se to zvládnout nebo je to otrava.Prostě váš názor na Ljubu.Díky
Re: Ljuba
24. 09. 2006 22:29
A kde ta Ljuba je? Vím, že je to světoznámý domek, ale dost z nás je málo bystrých a nepamatujeme si, kde to v té Jugoslávii je. Možná si pak někdo vzpomene a popíše Ti pláž thumbs up smiley
Re: Ljuba
25. 09. 2006 07:30
Globíku, máš zbytečnou starost. Ti, kdo ví o co go, ví, že Ljuba od CKValsa je v Rogoznici u Omiše. Já ho měl taky v merku, pak jsem však vybral něco jiného. Sám jsem zvědav na zkušenosti těch, kdo tam byli.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarda (25. 09. 2006 07:33).
Re: Ljuba
25. 09. 2006 13:40
vlada.vlada

kontaktuj přímo cestovní kancelář VALSA. Majitelé jsou velice vstřícní lidé a určitě Tě budou ke Tvé spokojenosti informovat.
valsa@...
tel.315692271
Fax.315692840
mob.603761658
Re: Ljuba
26. 09. 2006 06:34
Hm, díval jsem se na www CK Valsa a vypadá to docela dobře. Máte s touto CK někdo osobní zkušenost?
Re: Ljuba
26. 09. 2006 23:13
Ahoj všem, letos jsem byl skoro 14 dnu ve zmíněném domku Ljuba od CK Vasla.Mohu naprosto doporučit všem, kteří hledají oázu klidu, sluníčko a příjemné lidi.Těm kterým nevadí cesta k moři dolů po 141 schodech ale i 141 schodů nahoru.Ale dá se v pohodě zvládnout.Domek je umístněný pod magistrálou, ale auta jsou slyšet málo a pokud ano není to nejhorší. Z terasy je výhled dolů na moře a přes moře na ostrov Brač.Parkování je cca 20m od domu na privátním pozemku. (není oploceno) Koupání je super, nádherně čistá voda.Jelikož jsem byl až v září vůbec nebyl problém s místem na slunění. Místy oblázkové pláže(malé a soukromé) a mola.Vstup do moře i pro děti, ale doporučuji botky do vody.ALe někomu to vadit nemusí.Nebo doporučuji cca 150m vzdálenou veřejnou pláž směrem k hotelu Ruskamen,kde je i plážová restaurace,bazen a možnost půjčit si šlapadlo a lodičku.Vstup do moře je pozvolný.Myslím si a i podle místních v sezóně musí být všude dost lidí.Ruskamen je vlastně "vesnička" jen z apartmánových a letních bytů kterou rozděluje Jadranská magistrála.Jedna prodejna,stánek s pečivem a jedna restaurace u silnice.Abych nezapomněl tak hotel Ruskamen přímo u moře.Pro děti tím pádem nic moc zábava.Do Omiše 6km a doporučuji navštívit.
Domek je starší,menší a účelně zařízený.Nicméně pokud očekáváte "konfort" může te být zklamáni.Přirovnal bych to k chatě.Starší nábytek,ale účel 100% plní.Koupelna také není nejmladší ale čístá.Ubytovat se může 5 osob, můj názor je, že si budou trochu překážet.ALe 2dospělí a dvě děti v pohodě.Je to věc názoru.Majitelka paní Ljuba je 76letá velice příjemná a ochotná.Bydlí se svým manželem asi na 120schodu níže v "domku" a chodí se okolo na pláž.Zve na kávu, nebo víno ale chápe když nemáte chuť.
Pokud bych to měl říct tedy jednou větou.Příští rok bych chtěl jet znova do Ruskamenu, znova k paní Ljubě.
Teď si akorát říkám, jestli bych raději neměl napsat něco jiného... to už asi neseženu ubytováni, kdýž jsem tak vychválil... :-)
P.S. jestli máte zajem o foto okolí tak pošlete adresu a zašlu.Mám i kontakty na jiné apartmány v Ruskamenu.
A doplňuji že CK Valsa je podle mého názoru seriozní.Majitelé příjemní a velice rádi poradí.Navíc slibují co je pravda.Moje naprostá spokojenost.
Jestli si zde pročítají příspěvky tak musím všem od CK Valsa poděkovat.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivann (26. 09. 2006 23:21).
Re: Ljuba
21. 05. 2007 21:03
ivann
nie je tam problém s teplou vodou confused smiley
[www....] na fotke to vyzerá ako keby tam tiekla iba studená sad smiley Rozmýšľame nad ubytovaním v tomto domčeku.
Prípadne ak tam niekto bol ubytovaní, prosím o informácie eye rolling smiley
Re: Ljuba
03. 06. 2007 19:32
pro deni
problém s teplou vodou není žádný. jako jinde v Chorvatském ubytování je v domku elektrický bojler který běží celí den podle potřeby.
Jinak co píšu víše naprostá pravda.
Ivan
Re: Ljuba
03. 06. 2007 19:32
pro deni
problém s teplou vodou není žádný. jako jinde v Chorvatském ubytování je v domku elektrický bojler který běží celí den podle potřeby.
Jinak co píšu víše naprostá pravda.
Ivan
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 236
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.