Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ad Turres, Cirkvenica

Autor 1Luraj 
Ad Turres, Cirkvenica
05. 09. 2006 15:20
Byl už někdo z vás v hotelu nebo povilonech Ad Turres, Cirkvenica. Jaké to tam bylo. Prosím napiště, rozhoduji se, zda tam jet v sobotu. Děkuji za odpověď.
Re: Ad Turres, Cirkvenica
06. 09. 2006 10:22
o Crikvenici tu už bylo napsáno dost, tak si to přečti a podle mně, máš-li možnost jet jinam, tak to udělej.
Skanes
Re: Ad Turres, Cirkvenica
06. 09. 2006 21:09
Tak jako jirkaK nedoporučuji! Na pláž je to přes dvě celkem rušné komunikace. Radši jeď na jiné místo. Na Crikvenické riviéře radši Dramalj - Kačjak. Ale jinak ať už pojedeš kamkoli užij si to. Já už mám dovču dávno za sebou a jel bych zase.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ad Turres, Cirkvenica
07. 09. 2006 20:07
všichni napsali atˇ tam nejezdí, tak tam asi z principu zrovna pojede smiling smiley
Tyhle lidi nechápu, proč si píšou o radu confused smileyeye popping smiley
Re: Ad Turres, Cirkvenica
11. 09. 2006 10:36
včera jsme se vrátili z crikvenice , byli jsme v ad turres. Ubytování standard, ale na přespání stačí, jídlo dobré, pláže krásné, každý den jsme se koupali jinde, veliká možnost výletů, byli jsme počtvrté v chorvatsku, ale poprvé bych se někam znovu vrátila a to do crikvenice.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 235
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.