Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

pokoj pro dva v bašce vodě

Autor pavel626 
pokoj pro dva v bašce vodě
28. 08. 2006 21:32
trochu se nám zkomplikovalo ubytování a potřebovali bychom levný pokoj či apartmán pro dva v bašce vodě na tři dny. Má někdo konkrétní zkušenost a může mi dát kontakt spolu s cenou?? docela to spěchá odjíždíme ve čtvrtek ráno takže dobří lidé pomožte DíKY pavel626@seznam.cz
Re: pokoj pro dva v bašce vodě
29. 08. 2006 08:47
To je podobný, jako ubytování pro jednoho. Těhle apartmánů je dost málo a většinou mají společnou kuchyn a někdy i sociálky. Když jsme letos jeli do Brely, tak jsme někdy v květnu psali na takových dvacet adres, co byli na internetu a prakticky bez výsledku. Nakonec se nám někdo ozval ze Stomarice a bylo to tam opravdu velice pěkný. Ale jak říkám samostatně pro dva lidi ani omylem, byli jsme v apartmánu pro 3 x 2, naštěstí s našimi přáteli, takže to nevadilo. Ono takhle na poslední chvíli něco honit, je složitý, ale to ty víš sám. Já bych se na to vykašlal a prostě jel. Blbý je, že to chceš navíc jen na tři dny. To se bojím, že budou dělat všichni dlouhý xichty. Ale zkus napsat mejla Lence Ivanac, možná ti píchne.
Re: pokoj pro dva v bašce vodě
29. 08. 2006 22:30
Vubec se nestresuj a nic nezhanej...My jsme tam jeli letos v spicce. 10lidi a chteli jsme spat po dvou...vsichni nas odrazovali, ze nic nenajdem. Malem jsme nekomu platili zalohu....nakonec jsme normlane prijeli a vybirali asi 5apartmanu. bylo to v takove ulici, pod tou hasicarnou. Stalo to 12EU na ososbu. Ve dvou, bud uplne v pohode. TO se vlezes vsude
Re: pokoj pro dva v bašce vodě
30. 08. 2006 10:56
budˇ jsem moc náročnej a nebo mám děsnej pech, protože kdykoliv něco honím až na místě, mám problém vždycky. Ale je pravda, že vybíat si taky zpravidla můžu. Třeba jestli chci okna přímo na magistrálu, u který ten barák stojí, nebo jen čumět do zdi na opačný straně. grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 265
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.