Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ve čtvrtek na Pag

Autor Hake 
Ve čtvrtek na Pag
24. 06. 2006 12:32
smileys with beerZase asi pojedu do Povljany sice nic moc ,ale za ty peníze se to hodí.Také čekáte na Last Minute ?
Re: Ve čtvrtek na Pag
24. 06. 2006 20:55
mne sa tam celkom pacilo, takze tento rok tam idem zas smileys with beersmileys with beer
Re: Ve čtvrtek na Pag
25. 06. 2006 15:43
Taky jezdíš do kempu?Na blata jsi se chodil namazat.Pokud máš auto tak se dá zajet do Pagu večer a tam už je živo.Měli jsme jet ještě s klukama ,ale asi pojedem sami s klukem. Pánská jízda .V loni jsme tam měli tak překrásné počasí poslední týden v červnu.Letos jedeme o týden později.Kdy tam jedeš ?smileys with beer
Re: Ve čtvrtek na Pag
25. 06. 2006 15:53
Zdravím panové,jak vidím chystáte se na Pag tak jako my. Měl bych jeden dotaz.Dá se někde v okolí Pagu(města)spinning smiley sticking its tongue outnájít nějaký solo plac u moře nebo je všude narváno? Jedem tam letos poprvé tak prosím zkušenějšísmileys with beer
Re: Ve čtvrtek na Pag
25. 06. 2006 17:37
Já jezdím do povljany je to tak 15 km od Pagu.Do pagu jezdíme většinou ,až večer do města.Asi máš zájem o nějaký apartmán.Mi jezdíme do kempu pod stan.smileys with beer To pivko bude dobré večer až se člověk vrátí od moře
boruvka
Re: Ve čtvrtek na Pag
25. 06. 2006 19:49
Loni jsme byli na Pagu v srpnu, což je top sezóna kvůli Italům a Němcům. Rozhodně jsem neměla nikde dojem, že je narváno. Letos jedeme znovu. Po ostrově se dá krásně jezdit i autem a dostat se tak i na opuštěnější místa.
Re: Ve čtvrtek na Pag
26. 06. 2006 08:19
ahoj, nechodim do kempu chodim do apartmanu sme tam max. spokojni, tiez chodievame do Pagu za rusnejsim zivotom vacsinou cez den alebo podvecer koli malemu ma 3 roky.

co sa tyka toho solo placu tak urcite tam nieco najdete, aj ked neviem ci presne okolo Pagu, ale v trochu sirsom okoli urcite. pokial mate auto tak nie je problem.

chodime poslednych 11 augustovych dni a nie je to tam vobec preplnene asi aj preto nam to vyhovuje.

uz sa tak tesim spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Anthony
Re: Ve čtvrtek na Pag
27. 06. 2006 23:03
thumbs up
To:Hake,Boruvka,Juro
Díky všem za uklidnění.Jedeme 21.7.ubytování máme přímo v Pagu.Jen mám strach,abych při hledání nějakého opuštěného místa na slunění nenarazil na nějakého majitele soukromého pozemku.Mám už takovou zkušenost a plně ji respektuji.Tak se všichni mějte a možná ,,see you later "smiling smileysmiling smileysmiling smiley
boruvka
Re: Ve čtvrtek na Pag
28. 06. 2006 16:28
Měli jsme odjet na Pag příští úterý, ale jedno dítě má zlomenou ruku a druhé spálu. Takže odklad....pokud vše vyjde, tak snad přelom srpna-září. Takže tiše všem závidím thumbs up
Re: Ve čtvrtek na Pag
28. 06. 2006 18:43
Tak ten Pag nám nevyšel ,jedu na Rab kemp San Marino.Bude aspoň zmněna.Tak se nechám překvapit.
cestovatel
Re: Ve čtvrtek na Pag
28. 06. 2006 20:54
pry je na Pagu nekde supermarket Hypernovalis - ve kterem meste je a maji tam vsechno? Nechci s sebou nic tahat, treba i drevene uhli na grilovani a cerstve maso chci koupit az na miste.... Nema nekdo z tradicnich cestovatelu na Pag tohle info?
Re: Ve čtvrtek na Pag
28. 06. 2006 21:18
v Povljane to asi nebude urcite, ale tipujem Novalju alebo Pag.
boruvka
Re: Ve čtvrtek na Pag
29. 06. 2006 07:31
před Novaljou vlevo je nějaký supermarket - možná je to i ten Hypernovalis, to si už přesně napamatuju, ale pokud vím, tak uhlí tam měli, maso balíčkované, fakt docela hodně věcí. V Pagu bude určitě i něco většího, tohle byl takovej menší supermarketík.
Re: Ve čtvrtek na Pag
29. 06. 2006 08:04
Bydleli jsme (letos) ve stare novalji a do tohohle hypru jsme jezdili pravidelne nakupovat. Dalo by se rict, ze je to jako mensi ceska hypernova. Da se tam vybrat. Stoji pred Novaljou u benzinove pumpy (myslim INA).
Přemysl
Re: Ve čtvrtek na Pag
01. 07. 2006 11:46
Hypernovalis stojí u benzínky INA u Nové Novalji. Když jedete z Novalji do Pagu tak po levé straně. Mají vše jako u nás v Hypernově včetně masa a polotovarů. Já tam kupoval polotovar čevabčiči a pleskavicu griloval jsem to a bylo výborné jídlo. Dřevéné uhlí jsem tam také kupoval. Vedle Hypernovalji je budova kde je myčka aut a z boku je velkoobchod zelenina a ovoce který není nijak značen, zde jsme bez problémů nakupovali vše za ceny které byly oproti tržnici v N. Novalji o 1/3 nižší, takže meruňky tržnice 30 kun, obchod 18 kun rajčata 18 kun a zde 11 kun. Jsou to otevřená velká vrata z boku budovy.
Přemek
cestovatel
Re: Ve čtvrtek na Pag
02. 07. 2006 22:14
Dekujiii :-)
boruvka
Re: Ve čtvrtek na Pag
03. 07. 2006 17:27
jé, díky za info, o té zelenině jsem taky nevěděla
vendula
Re: Ve čtvrtek na Pag
08. 07. 2006 19:47
Ahojte...my jedem na Pag 25.7 přímo do města...mě se tam moc líbí...je tam krásné moře a rušnej noční život ..co víc si přát hot smiley
vlnka
Re: Ve čtvrtek na Pag
02. 03. 2007 15:27
Prosím, může někdo popsat Vodice vedle města Pagu - okolí,pláž,lidnatost,šnorchlování....atd.Děkuji!!!
Re: Ve čtvrtek na Pag
04. 03. 2007 18:40
To Vlnka: pár fotek je na www....
vlnka
Re: Ve čtvrtek na Pag
04. 03. 2007 21:29
Ty stránky jsem již viděla,ale osobní názor a né obrázky cestovky. Jinak ale díky.
Re: Ve čtvrtek na Pag
26. 03. 2007 16:13
čauky,nemáte někdo fotky a nebo bližší info a dojmy z kempu Tomi v Povljaně?Jedem letos s kámošema 24.8.,tak snad bude ještě hezky. Dík moc...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 221
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.