Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Starigrad Paklenica

Autor vimasija 
Starigrad Paklenica
28. 05. 2006 15:17
Byli jsme ve Starigradu Paklenica a moc se nám líbilo. Akorát promenádovat se nedalo.Čisté moře, klid. Co vy?
Ewa
Re: Starigrad Paklenica
11. 07. 2006 12:23
Také jsme byli(léto 2005) v Paklenici - dobré, ale moc klidu smiling smiley
majkl
Re: Starigrad Paklenica
11. 07. 2006 20:56
Vimasia ty jsi taky na každém vláknu,ale tvoje postřehy jsou velni dobré a Paklenicu určitě zkusím letos už asi ne ale příště určitě.Zdravím tě.majkl.thumbs up
IVABE
Re: Starigrad Paklenica
16. 07. 2006 17:06
Paklenica -velká i malá - krásné procházky horami smiling smiley smiling smiley smiling smiley moc pěkné túry, i v horku se dá Velká Paklenica projít, hlavně si nezapomenout pití smiling smiley smiling smiley smiling smiley ale příroda náááádherná
michala
Re: Starigrad Paklenica
10. 08. 2006 10:30
Prosím můžete mi říct jestli je tam nějaká směnárna . Nevím jestli si mám měnit všechny peníze doma. Díky
IVABE
Re: Starigrad Paklenica
10. 08. 2006 20:53
michala napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím můžete mi říct jestli je tam nějaká
> směnárna . Nevím jestli si mám měnit všechny
> peníze doma. Díky


smiling smiley pes tam asi nechcípnul, normální vesnice kolem, takže směnárna určo je...vozíme peníze a rozhodně kartu, takže to nějak neřešímsmiling smiley
Anonymní návštěvník
Re: Starigrad Paklenica
12. 08. 2006 09:07
michala napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím můžete mi říct jestli je tam nějaká
> směnárna . Nevím jestli si mám měnit všechny
> peníze doma. Díky


My jsme byli o kousek dál v Seline a do Gradu jsme jezdili a i do směnárny kde jsme běžně měnili kč.hot smiley
Re: Starigrad Paklenica
16. 08. 2006 15:09
My jsme měnili eura v cukrárně na tom malém náměstíčku ve velmi dobrém kurzu.
Příjemný chlapík, stačí slušné optání.
Vimasijáci
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.