Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmán APOLLO 11 v Mimicích - pan. Petar DAJAK

Autor Jarda H. 
Zdravím všechny milovníky JADRANU.
Nemá někdo zkušenost s apartmány APOLLO 11 v Mimicích?
Nebo, zda někdo nepobýval v jejich blízkosti a nepodal nějaké informace?

Díky za každou informaci,
Jarda
avatar Re: Apartmán APOLLO 11 v Mimicích - pan. Petar DAJAK
20. 05. 2006 13:20
V Mimicích jsme byli loni-ale měli jsme pronajatý apartmán Matas.Mimice jsou malá vesnička-klídek a skoro soukromí(mimo sezonu-v sezoně nevím)Na tomhle foru je o Mimicích moc příspěvků-pokud si zadáte Mimice-tak se toho dozvíte spoustu-já bych se tady jen opakovala-a těch příspěvků je tady od lidí hodně a zajímavých.
Hezkou dovču
Iveto díky za radu,
ale mů dotaz jsem směřoval konkrétně na příslušný apartmán. Jestli s ním náhodou někdo nemá zkušenost.Samozřejmě, že jsem prolezl toto fórum a o Mimicích jsem našel spoustu zajímavého, ale mě zajimala hlavně poloha apartmánu. Majitel na svých stránkách uvádí vzdálenost od hlavní silnice 50m, tak proto ten dotaz ohledně zkušenosti ostatních smiling smiley)

Každopádně děkuji za reakci a take přeji hezkou dovolenou, Jarda
Re: Apartmán APOLLO 11 v Mimicích - pan. Petar DAJAK
22. 05. 2006 22:15
Ahoj, u Petara jsme byli již 3krát. Od silnice schody k apartmánu a od apartmánu k moři také schody. Soukromí ,klídek, scípnul zde pes , takže neutratíš. Přístup do moře dobrý , u moře sprcha se sladkou vodou. Ta silnice je nad apartmány asi o 100m výše. Uzamykatelné parkoviště. Apartmány menší, ale útulné. Dva velké apartmány ve třetím patře. Jedeme druhý týden v červenciasi 30 lidí. Týden předtím Pelješac.
Re: Apartmán APOLLO 11 v Mimicích - pan. Petar DAJAK
06. 06. 2011 13:06
Jardo jezdíme tam s manželkou již 5 let pravidelně a jsme velice spokojeni. Petar je velice pohodový a klidný tak není problém. Místo je klidné a nám velice vyhovuje. Soukromá pláž. Čistota, krb, loď ale mohl by být lepší internet... ale jinak super.Petr
Re: Apartmán APOLLO 11 v Mimicích - pan. Petar DAJAK
06. 06. 2011 13:10
Myslím, že už na to přišel sám, ptal se v roce 2006 grinning smiley
avatar Re: Apartmán APOLLO 11 v Mimicích - pan. Petar DAJAK
07. 06. 2011 10:45
Iram: musím s tebou jen souhlasit,my tam jedeme letos již po sedmé a vždy supr.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi , PH
Hosté: 215
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.