Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Už se to blíží ! Kam a kdy ?

Autor Radek 21 
avatar Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
06. 10. 2006 15:03
Tak já jsem si udělala v té podzimní depce radost a doma už mi leží rezervace a předběžná smlouva na rok 2007tongue sticking out smileyJezdíme v půli června-takže už to máme za sebou dýl než ti co byli v září.Takže pokud se nic nestane-tak v lednu složím peníze na ůčet CK a budu se už jen těšit.(jinak je to zase jako každý rok k Omiši)
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
06. 10. 2006 19:56
Jitka1
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
06. 10. 2006 21:22
ja to mam za 2 dny smer Brno a po 4,5 mesicich opet konecne na pevnine.
Pro ty co se sem chystaji , more super,(byla jsem v nem pred 5 hod.), jeste stale letni teploty a plaze jenom vase taze si to uzijte.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
07. 10. 2006 00:00
TO Jitka1-až mi z toho zatrnulo,- vzpomínka na koupání v moři-co bych za to teď dal!
Tady na Vysočině se pomalu připravujem na mrazíky...thumbs downthumbs down
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
07. 10. 2006 00:32
My odjíždíme na Brelu v pondělí v 18,00,hod a kdo chce s námi, muže se přidat ,zatím je nás 6 v autě pro 9.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
07. 10. 2006 19:34
Tak si to užij, já to mám asi za 26O sad smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
15. 10. 2006 18:37
Jo Míšo, tak nějak. A určitě zase Pisak.tongue sticking out smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
24. 10. 2006 10:45
Ahojky, nám se to taky blíží..... 06/07 už aby to bylo....letos prostě super Primošten, hotel Zora....
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
04. 11. 2006 11:25
No jó, už je to za rohem - 223 a budu mít na zádech vytlačený tučepský oblázky... Abych to přežil, jedu se ohřát do SK termálů.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
04. 11. 2006 14:54
Ivetko my o den dříve 05/07 - Staniči Vela Luka
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
04. 11. 2006 15:10
Alda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No jó, už je to za rohem - 223 a budu mít na
> zádech vytlačený tučepský oblázky... Abych to
> přežil, jedu se ohřát do SK termálů.


Koukám, že máme stejný nápad. Taky plánuji prodloužený víkend na slovensku.
Asi Velký Meder.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
05. 11. 2006 17:07
Atnarfusi, kdy tam jedete??? My 16.11. Měli jsme jet už v říjnu, ale mladší mládě onemocnělo, tak jsme to museli přeložit.smiling smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
05. 11. 2006 17:51
Ještě vůbec nevím. Původně jsem si myslel, že ještě do vánoc. Uvažoval jsem právě i o prodlouženém víkendu od 17. listopadu.
Myslím si ale, že to bude až po vánocích. Momentálně mám moc úkolů.

Musím ale ještě zjistit jak je to s malým dítětem. Vstupné mají psané od tří let, tak menší děti jsou zadarmo, nebo je tam nepouští vůbec. Máme prcka 2,5 roku, plínku nenosí, tak by nemusel být snad problém.
A ještě zajistit nějaké bydlení, ale to na netu určitě najdu.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
05. 11. 2006 20:56
Nemějte strach, děti tam pouští,známí,co s náma jezdí,mají stejně starého kloučka a vloni tam byli i sním v pohodě. To měl vlastně rok a půl.Jenom je rádi nevidí v tom teplém bazénu, protože jim to nedělá dobře na srdíčko ale bazén pro prcky tam mají. A když zajedete do Gyoru, tak i tam si určitě užijete. Tak zatím...
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
06. 11. 2006 11:49
Díky za info.
Četl jsem, že bazény tam maji 36-38st. to je podobné jako se dětem napouští do vany. Tak s teplotou by neměl být problém.
Koukal jsem i po jiných termálech a někde maji třeba 50st. a do toho už by to naše prtě asi nevlezlo. Stačí trochu teplejší voda ve vaně a už si stěžuje.
resstless
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
06. 11. 2006 14:28
My jezdíme taky pravidelně kolem 17.11. do Slovenských termálů a je to super. Jezdíme ovšem do Tatralandie k Liptovskému Mikuláši. Sou tam tobogány - 4 v provozu celoročně a naše děti 5 a 2 roky se tam dostatečně vyblbnou. Ovšem na jiném místě jsme nebyli tak nemůžu porovnat, takže nějaké info o jiných místech by se hodilo. Ale asi to moc nepatří do forum o chorvatsku.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
06. 11. 2006 14:33
Jedeme do Čalova (Velký Meder) tento víkend 11 - 12.11. Také nám to teplo nějak chybí.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
06. 11. 2006 19:57
atnarfus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky za info.
> Četl jsem, že bazény tam maji 36-38st. to je
> podobné jako se dětem napouští do vany. Tak s
> teplotou by neměl být problém.

Nejde tady o teplotu vody jako takové, ale protože tahle voda má trošku jiné složení než voda co nám doma teče z kohoutku a taky prckové mají rychlejší krevní oběh než my dospělí,to vše dohromady je pro mrňata ne moc OK. Mají tam varování,že voda v tom teplém bazénu není vhodná pro děti do 12 let. Ale do těch ostatních můžou bez omezení. Bude tam ještě někdo 17.11???????hot smileyhot smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
07. 11. 2006 07:17
Dokonce do toho nejteplejšího co má kolem 36 stupňů je vstup až od 18 let a to na dobu nejdéle 20 minut. Jo a žádný alkohol. Mám tuto ceduli letos vyfocenou z Vrbového u Kežmaroku. Proto podávám tuto informaci.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
07. 11. 2006 19:47
A kolik mají ty "studené" bazény, do kterých děti mohou?
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
07. 11. 2006 21:33
Tyhle bazény mají 28-30 stupňů.hot smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
08. 11. 2006 13:47
Když je tady už debata o termálech , můžete zkusit i termály madˇarské. Já jsem byl letos čtyřikrát v Buku. Voda tam má asi 30 - 34 stupně. Koupou se tam i malé děti / několika měsíční /. Z Brna to jedu asi 270km. V září jsem byl i na jeden den a v pohodě se to dá. Pokud by mněl někdo zájem můžu napsat něco bližšího.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
08. 11. 2006 14:23
kened: Ja bych mel. Muzu poprosit do mejlu? Diky
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
08. 11. 2006 21:01
Mám trochu obavu, jak bych se tam domluvil. Moje angličtina je dost chabá, německy se domluvím jenom o strojařině, maďarsky umím jenom "nemtudom" spinning smiley sticking its tongue out

Slovensky jsem pořád ještě nezapomněl.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
09. 11. 2006 05:28
Máš přece ještě dvě ruce a nohygrinning smiley S maďarama to asi ani jinak nepude odmítají se učit jakoukoli řeč.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
09. 11. 2006 12:35
Domluvit se dá všude, německy umí každý, asi v lázních to mají zaměstnanci povinné. Nejezdím tam proto, abych si popovídal s maďarama.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
09. 01. 2007 15:52
Dobrý den,

chtěl bych se s Vámi podělit o nezapomenutelný zážitek z dovolené, kterou jste mi zprostředkovali!

Ačkoliv jsem byl v Chorvatsku již po šesté, od Puly až po Split. Tak něco takového jsem dosud nikde a nikdy nezažil. Ubytovali nás s přítelkyní do přízemního pokoje s balkónem, což mi bylo hned divné (i když jsme měli balkón zaplacený), že zrovna nás do přízemí.
Má záhada byla vyřešena po 2 dnech. Když jsem se asi kolem druhé hodiny ranní probudil a na nočním stolku vedle mé hlavy chroupala myš pytlík od bonbonů. Takže jsme to náhlasili na recepci, kde nám však mladík odsekl, že tu nikdo není a že si ji máme vyhnat sami!
Ten den jsme myš již neobjevili. Další den jsme se však vraceli z večeře, otevřeli dveře do předsíně, rozsvítili a tam po zemi opět běhala myš. Opět jsme šli na recepci, nahlásit, že máme na pokoji myš. Druhý den ráno nám uklízečka začala ukazovat mezery kolem dveří na balkón, že prý se sem tudy stahují, že se to stává a že se je vždy snaží vyhnat. Další noc však myš hrabala ve stolku u ledničky. Ráno jsme tedy kontaktovali delegátku, že v tomto pokoji již nebudeme a že ho chceme vyměnit. Delegátka se tedy velmi nemile vydala
do našeho pokoje. Když jsme ji celou situaci popsali, tak nám začala tvrdit, že tady nikdy žádný myši nebyli a že jsme si ji tedy přivezli s sebou z Čech! Když jí tohle řešení neprošlo, tak začala, že jsme tu v parčíku a že se tu holt myši vyskytují, ale že si z toho nemáme nic dělat, že ona je má ve svém pokoji taky. Poté na nás ještě spustila, že na stránkách k tomuto pavilonovému hotelu je jasně napsáno, že se hotel nachází v parku a je tedy nutné počítat
s výskytem myší a jiných hlodavců. Samozřejmě, že o tom nikde není ani zmínka, kdo by tam pak přeci jezdil?! Je zajímavé, že naši oboji sousedé v pokoji taky pár krát zahlédli myš. Byla to strašná dovolená, takovou bych nepřál ani mému největšínu nepříteli. Zájezd jsme měli sjednaný přes Invii.cz od Tomitour.
HOTELOVÝ PAVILON RIVIJERA NA MAKARSKÉ JIŽ NIKDY VÍCE ! ! ! ! !
Anonymní návštěvník
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
09. 01. 2007 16:57
jitro napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> chtěl bych se s Vámi podělit o nezapomenutelný
> zážitek z dovolené, kterou jste mi
> zprostředkovali!
TAK SE PŘIZNEJTE KDO TO Z VÁS ZPROSTŘEDKOVAL!!!
smoking smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
09. 01. 2007 17:22
Tak myš by mi asi zásadně nevadila. Ale když Vás pořád baví jezdit s cestovkama, tak čemu se proboha divíte?
Já jsem to zkusil dvakrát s tím, že budu mít bezstarostnou dovolenou zařízenou již v dubnu. Chyba lávky, prvně to ještě ušlo, ale podruhé mne parádně vypekli. Za ty nervy mi to fakt nestojí.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
09. 01. 2007 18:42
Ta myš za to opravdu nemůže někde přece bydlet musí,ona chce taky žít, jí třeba taky vadilo že má někoho v pokoji. Příště jeď bez cestovky a můžeš kdykoliv odjet jinam a nemusíš platit prachy dopředu a pak bejt naštvanej a ještě se tady na fóru rozkřikovat, můžeš si za to jenom ty sám. Jo a ryby v moři ti náhodou nevadily ?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 232
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.