Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Už se to blíží ! Kam a kdy ?

Autor Radek 21 
avatar Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
27. 06. 2006 14:06
Já taky za 7 , Drvenik
Ann
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
27. 06. 2006 14:54
Prosím o info až se vrátíš.Chceme Podgoru nebo Tučepi.Děkuji
....... hot smiley za 2 hot smiley Andy, taky už vás chytá cestovní horečka? thumbs up smiley thumbs up smiley thumbs up smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
28. 06. 2006 08:33
IvetaV:
já už mám cestovní horečku asi týden. Ale teď je to teprve to pravé. Protože jsme nevěděli, jestli pojedem teď nebo v srpnu, takže nic nemáme zařízené. Včera jsme volali na ubytování. Dneska musíme vyměnit peníze, zařídit pojištění a zítra nakoupit. No a v pátek budu dělat řízky.

Už se strááááááášně těším.
Tak ať nám vyjde počasí, Iveto.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
28. 06. 2006 09:51
hm, za 53, ale isiel by som uz teraz, mozno na nejaky predlzeny vikendik, uvidimespinning smiley sticking its tongue out
to Andy:Já už mám v pátek dovolenou, takže zítra naposledy do práce........ hot smiley my už všechno máme, dneska jsme dokoupili poslední, krémy na opalování..... a můžeme vyrazit.....počasí musí vyjít, jinak angry smiley ......akorát si nedovedu představit tu dlouhou unavující cestu..... ještě že máme klimu....tak až uvidíš někde po cestě zeleného Peugeota 206 třídveřového se značkou 1M9....tak mávejte, to jsme my..... thumbs up smiley třeba se někde potkáme,aniž bysme to čekali....
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
28. 06. 2006 12:53
To se máte, že máte klimu. My jedeme tmavě modrou felicií BZB... Takže naše klimatizace je: otevřený okna. Tak budeme koukat po autech a mávat na každýho Peugeota eye popping smiley
smiling bouncing smiley.....od výjezdu mám oči na šťopkách a budu čmikat na každou mobrou felišku.... thumbs up smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
28. 06. 2006 13:28
IvetoV..můžeš mi prozradit kolik Vás v to Peugeotu jede ??? tongue sticking out smiley
My máme problém se napakovat do daleko většího auta.....
to Pinky: jenom 2 dospělí, ale my tak jezdíme na dovolenou normálně, to se nezdá, z venku je to sice malé autíčko, ale do vnitř dáš hodně....a navíc sebou nebereme žádné jídlo, to máme zaplacené v místě....
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
28. 06. 2006 13:58
Iveto,
tak to ano !!!! To beru !!! já jen, že my nejsme schopní vyjet bez toho abysme nevypadali jako banda komediantů !!!
Jsme čtyři..dva dospělí a dvě děti...takže 4 x lehátka, boty, ploutve..atd. atd.
A letos ještě jedeme bez stravy..... confused smiley Ale máme v úmyslu se stravovat v místních hospůdkách !!!

Tak šťastnou cestu !!!! smileys with beer
avatar Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
28. 06. 2006 16:10
za 2 ale hod
avatar Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
28. 06. 2006 16:28
14.7. večer Pakoštánethumbs up smileysmiling bouncing smiley
Ahoj,chystáme se v září do Dingače,byl jsem na stránkách,neznáte někoho privatno?Děkuji
to Pinky: taky krásnou dovolenou a šťastnou cestu tam i zpět.... thumbs up smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
29. 06. 2006 10:52
Tak už se to blíží. Zítra o půlnoci vyjíždíme z Brna. Přeji všem šťastnou cestu bez kolon. I když pochybuji, že se jim v pátek a sobotu vyhneme. A v sobotu HURÁ do moře. smiling bouncing smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smileyhot smiley hot smiley
to Andy: přeji nádhernou dovolenou s nezapomenutelnými zážitky a šťastnou cestu tam i zpět. P.S. Viděli jste včera zprávy o Chorvatsku na Nově? Se tam upečeme.... budu mávat po každé modré felišce......
leaaa
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
29. 06. 2006 12:24
Neboj neupeceme, podle predpovedi jde i do HR studena fronta, i kdyz pochybuju, ze Biokovo mraky pusti :-))) Stastnou cestu vsem, i my zitra vyrazime z Brna, ale tak cca 11 hod. dopoledne
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
29. 06. 2006 13:06
IvetaV:
Zprávy jsem neviděla, co tam bylo? Doufám, že nám vyjde počasí a bude tak kolem 30°C. Ne žádných 20-24.
to Andy: extrémní teploty kolem 40 radili vůbec mezi 12-16 hod. nevycházet na přímé slunce. A taky ty přelidněné pláže turisty. Koukala jsem na sedmidenní předpověď, vypadá nadějně, navedli mě na ní tady. Je to tuším [www.dhmz.htnet.hr]
IvetaV
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
29. 06. 2006 13:33
...no,tak se mi to nepovedlo, je to ve fóru Ostatní, příspěvek Lidi je přes 40... kukni
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
30. 06. 2006 10:13
IvetaV: Tak už je to tady. Dneska se jede. grinning smiley thumbs up smiley smiling bouncing smiley Tak ať dobře dojedete a ať nám vyjde počasí. hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Andy (30. 06. 2006 10:14).
avatar Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
30. 06. 2006 10:28
To: Andy, IvetaV

Přeji příjemnou cestu bez kolon a nehod. Mě to čeká v úterý to snad už bude klid.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
30. 06. 2006 13:24
Děkuju. Tobě taky v úterý klidnou cestu a pořádně si to tam užijte.
avatar Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
30. 06. 2006 13:31
ja to mam za 61 jedu na rabac a pocitam dny jak na vojne uz se moc tesim
My jedeme letos do Lanterny (kus nad Porečí) do hotelu s polopenzí )prý jsou v ceně i nápoje. protože jsme to vybrali a zaplatili již v lednu máme užasnou cenu. Mimochodem v Lanterně jsme byli s manželkou před 7 lety na svatební cestě, tehdy s vypůjčený Daewoo Matis se stanem v kempu a taky to bylo super. (i když tak přemýšlím, pokud bych jel letos jen se ženou Matisem (tchyně ho pořád ještě má a má najeto jen asi o 10000 km vícenež před lety) pod stan, taky byto bylo super, ale my jedem s našima dětma, (pravda je, že příští týden sidomů přivezu nové auto s klimou, takže to bude asi lepší než MAtisem).

Odjíždíme 1.9.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
02. 07. 2006 00:48
28.7 ve čtvrtek odpoledne, ale ještě nevím kam. Nemáme zajištěno ubytování, jedem 4 dospělí a 2 malé děti a chtěli bychom až někam na Makarskou. Mám z toho docela hrůzu. Z cesty a hlavně jestli se ubytujemeye popping smiley
ajda
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
02. 07. 2006 11:35
Včera jsme byli na velkým nákupu. Už jen za 14 dní-to bude parádasmiling bouncing smiley
vajgélie
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
02. 07. 2006 12:10
Taky, taky! Kam jedete? My letos 17.7. do Bristu!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 80
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.