Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
27. 08. 2021 07:29
posles odkaz na mapy ? Nejak to nemohu identifikovat...
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
27. 08. 2021 07:53
Z founa mi to nějak nejde, ale je to ten výběžek do moře před prvními baráky, na leteckém snímku tam stojí pár aut. Podmínky neznám, jen jsem se tam letos otáčel.
edit: tak jsem vlez na noťasa a máš to tady



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (27. 08. 2021 08:34).
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
27. 08. 2021 08:57
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
27. 08. 2021 22:43
Tohle parkoviště v Čaklje je již několik let rezervované pro ubytované. Bývalo volné, když to byl ještě hliněný plácek. Co to vyasfaltovali, má každé parkovací místo číslo a mají je pronajatá majitelé domů pro své hosty. Dost si ta místa hlídají a nechají tě odtáhnout. Mě minule vyhrožovali odtahem, i když jsem tam stál legálně. Organizuje se tam o to ten týpek co prodává zeleninu a měl v tom nějaký chaos.

V Podgoře je velké placené parkoviště. Za pár kun můžeš parkovat bez nebezpečí odtahu.
[mapy.cz]

Obecně si troufám tvrdit, že v sezoně na Makarské rivieře legálně zadarmo nezaparkuješ.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
28. 08. 2021 08:17
Jak jsem psal, podmínky nevím, jen jsem se otáčel.
Parkoviště je i v Drveniku, vlevo od cesty co je dolů k trajektu.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
28. 08. 2021 08:51
Pozor. V Drveniku jsem kdysi narazil na jednoho asi šmejda. Nechával jsem tam auto, když jsme jeli na otočku na Hvar. Cestou jsme se ale rozhodli, že se ještě v Drevniku zdržíme, tak jsem šel připlatit za parkování. Ale s parkovacím automatem se od rána něco stalo, nefungoval. Jak jsem tam nad tím špekuloval, tak odněkud vyběhl týpek, že je potřeba platit u něj. V ruce měl nějakou krabičku, která tiskla lístek dost podobný tomu parkovacímu. Tak jsem zaplatil a dostal lístek. Až dodatečně jsem zjistil, že na něm byly špatné časové údaje. Takže asi opravdu šmejd.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
30. 11. 2021 11:32
Sice to píšu pozdě, dřív jsem si tohle téma nevšiml, ale někomu se může hodit - na Makarské je několik míst, sice placených, ale poblíž moře a v některých případech i pod stromy ve stínu - např. tady [goo.gl] a nebo tady [goo.gl]

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.